Lopta kopaná COMPETITION veľ. 5 KÖCK PU Cordley 1600 Zobraziť väčšie

Lopta kopaná COMPETITION 5

Futbal, futsal

6B9

Dostupnosť: Termín dodania TU

8,58 € vrátane dane.

Futbalová lopta vysokej kvality vhodná pre náročný tréning. Lopta spĺňa officiálne parametre, je vhodná aj pre mužsta hrajúceho výkonostný futbal.

Viac informácií

veľ. 5

1,6mm vrchná vrstva - pololesk cordley FPUS, 4 vrstvy návinu PE pre pružnosť a guľatosť, TW vzdušnica dlhšie drží vzduch / oproti butylové /, zosilnené šitie

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu

Lopta kopaná COMPETITION 5

Lopta kopaná COMPETITION 5

Futbalová lopta vysokej kvality vhodná pre náročný tréning. Lopta spĺňa officiálne parametre, je vhodná aj pre mužsta hrajúceho výkonostný futbal.

Ako správne hustiť šitú loptu

Návod na hustenie šitých lôpt.

Stiahnite si (0)

Sme slušná firma

Skladom = skladom

Keď máme pri produkte uvedenú dostupnosť Skladom, máte istotu, že tovar je priamo umiestnený na sklade a môže byť obratom pripravený na vyzdvihnutie či odoslanie. Nemateme zákazníka žiadnym Skladom u dodávateľa a pod.

Máme málo reklamácií

Snažíme sa ponúkať iba kvalitný tovar. Preto sa tešíme veľmi malej miere reklamácií. Keď sa ukáže niektorý produkt ako problematický, vyradíme ho z ponuky. Nechceme, aby naši zákazníci boli sklamaní.

99.8% reklamácií uznaných

Spokojný zákazník nie je pre nás frázy, ale denná prax. Keď sa nejaká reklamácia predsa len vyskytne, vrátime peniaze alebo vymeníme tovar vždy. Okrem ojedinelých prípadov, keď sa nepoctivý zákazník rozhodne klamať a podvádzať. Také hry my hrať nebudeme.

Svoju chybu priznáme

Naši zamestnanci sa snažia plniť Vaše priania a vybavovať objednávky rýchlo a starostlivo. Sú to však iba ľudia. Môže sa im preto stať, že urobia chybu. Keď sa to stane, priznáme to. Ospravedlníme sa a pokúsime sa ju čo najlepšie napraviť. Úprimné správanie si ceníme aj na druhých.

Spätná väzba vítaná

Ak sa Vám niečo nezdá, alebo máte problém s objednávkou, ozvite sa nám na tel: +420 549 212 092 alebo napíšte na info@rehabilitacia-sport.sk . Dajte nám šancu situáciu vysvetliť alebo vyriešiť.

Ste s nami spokojní? Napíšte nám kladné hodnotenie či pochvalu. Tá nás vždy poteší.

Ďakujeme, sme radi, že vďaka Vám môžeme robiť prácu, ktorá nás baví.

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Rozlišovací dres s číslom sada 12 ks - dve veľkosti
Rozlišovací dres s číslom sada...
SKLADOM
56,88 €
Sieť na bránku futbal 5 x 2m Junior 3
Sieť na bránku futbal 5 x 2m...
SKLADOM
72,31 €