Podložky na sedenie K dispozícii je 37 produktov.


Najpredávanejšie produkty v kategórii

 • Masážna a balančná podložka Circle 33 cm je vhodná na cvičenie a masáž chrbta a nôh. Používa sa aj na sedenie na uvoľnenie chrbtice v prípade bolesti chrbta. Jedna strana vzduchovej šošovky má malé výstupky, druhá strana má masážne hroty. Balančný vankúš je skvelou rehabilitačnou pomôckou.
  Vyvažovacia podložka KRUH 33 cm
  Masážna a balančná podložka Circle 33 cm je vhodná na cvičenie a masáž chrbta a nôh. Používa sa aj na sedenie na uvoľnenie chrbtice v prípade bolesti chrbta. Jedna strana vzduchovej šošovky má malé výstupky, druhá strana má masážne hroty. Balančný...
  12,57 €
  Skladom
 • Nestabilná plocha v tvare klinu je vhodná najmä na sedenie a balančné cvičenie. Pomáha udržiavať vzpriamené sedenie , posilňuje chrbtové svalstvo a tlmí chrbtové problémy. Rovnomerné rozloženie tlaku na sedacie partie zaisťuje lepšie prekrvenie dolných končatín pri sedení. DVE VARIANTY
  Klin MOVIN Sit - GYMNIC - rôzne varianty
  Nestabilná plocha v tvare klinu je vhodná najmä na sedenie a balančné cvičenie. Pomáha udržiavať vzpriamené sedenie , posilňuje chrbtové svalstvo a tlmí chrbtové problémy. Rovnomerné rozloženie tlaku na sedacie partie zaisťuje lepšie prekrvenie...
  23,99 €
  Skladom
 • Pevný podkladový blok z príjemného materiálu EVA. Blok slúži ako doplnok pri cvičení jogy a pilates. Cvičebné tehličky sa používajú ako podkladacia pomôcka pri posilňovacích, relaxačných a naťahovacích cvičeniach.
  Blok EVA yoga - dve veľkosti
  Pevný podkladový blok z príjemného materiálu EVA. Blok slúži ako doplnok pri cvičení jogy a pilates. Cvičebné tehličky sa používajú ako podkladacia pomôcka pri posilňovacích, relaxačných a naťahovacích cvičeniach.
  5,45 €
  Skladom
Zobraziť ďalšie najpredávanejší Skryť ďalšie najpredávanejšiena stránku
 • 26.51 Skladom
  SKLADOM

  Penová balančná podložka je špeciálna silná podložka vhodná na tréning koordinácie a rovnováhy. Nestabilný povrch je vhodný na kondičný tréning, posilňovanie a rehabilitáciu. Vyššia tuhosť sivej podložky má ľahšiu úroveň náročnosti.

  26,51 €
 • 20.8 Skladom
  SKLADOM

  Penová balančná podložka s vynikajúcou pamäťou, t. j. rýchlo sa vracia do pôvodného stavu. Vhodné na rozvoj koordinačných schopností alebo rehabilitáciu. Cvičenie na balančnej podložke rozvíja koordináciu pohybov, rovnováhu a posilňuje hlboký stabilizačný systém chrbtice a trupu.

  20,80 €
 • 19.35 Skladom
  SKLADOM

  Penové kliny z tvrdenej peny sa používajú ako vankúš na stoličky v kancelárii, doma alebo v autách. Používaním sedacích klinov posilňujete chrbtové svaly a uvoľňujete platničky.

  19,35 €
 • 12.57 Skladom
  SKLADOM

  Masážna a balančná podložka Circle 33 cm je vhodná na cvičenie a masáž chrbta a nôh. Používa sa aj na sedenie na uvoľnenie chrbtice v prípade bolesti chrbta. Jedna strana vzduchovej šošovky má malé výstupky, druhá strana má masážne hroty. Balančný vankúš je skvelou rehabilitačnou pomôckou.

  12,57 €
 • 5.08 Skladom
  SKLADOM

  Pevný podkladový blok z príjemného materiálu EVA. Blok slúži ako doplnok pri cvičení jogy a pilates. Cvičebné tehličky sa používajú ako podkladacia pomôcka pri posilňovacích, relaxačných a naťahovacích cvičeniach.

  5,08 €
 • 13.53 Skladom
  SKLADOM

  Kruhová vzduchová podložka z nového, príjemného materiája vhodná na rehabilitačné cvičenie a masáž chrbta a nôh. Používa sa tiež na sedenie na odľahčenie chrbtice pri bolestiach chrbta . Jedna strana podložky má vždy bodlinky, druhá strana je hladká.

  13,53 €
 • 3.4 Skladom
  SKLADOM

  Cvič obná loptu typu overball sa používa najviac ako polohovacie balančné loptu. Je využívaný v zdravotnej telesnej výchove, je vhodný na cvičenie jogy, pilates, na kondičné, posilňovacie i relaxačné cvičenia. Je ľahko uchopiteľný a hodí sa na hru detí - nebolí pri náraze.

  3,40 €
 • 25.82 Skladom
  SKLADOM

  Fit Sit je pružný sedací klin s mäkkými masážnymi výbežkami, ktorý je možné nafúknuť na potrebnú pružnosť. Pravidelným používaním sedacieho klinu doma, v kancelárii či pri štúdiu pomôžete zamedziť deformácii chrbtice a zároveň stimulujete správne držanie tela .

  25,82 €
 • 34.87 Skladom
  SKLADOM

  Vzduchová podložka Dynair Senso je vhodná na sedenie doma alebo v kancelárii, balančné cvičenia, rehabilitačné cvičenia, spevnenie kĺbov a chrbta. Masážne výstupky sú vhodné na masáž zadku a dolných končatín . Ponúkame DVE VEĽKOSTI v NIEKOĽKÝCH FARBIÁCH

  34,87 €
 • 18.71 Skladom
  SKLADOM

  Vzduchová podložka v tvare šošovky je vhodná na masáž nôh, rehabilitačné cvičenia, na sedenie a balančné cvičenia. Na jednej strane sú masážne bodlinky, druhá strana má nízke hladké výstupky. Vďaka výstupkov dochádza k lepšiemu prekrveniu a zrelaxovaniu.

  18,71 €
 • 19.54 Skladom
  SKLADOM

  Masážna podložka je vhodná na cvičenie a masáž chrbta a nôh. Používa sa tiež na sedenie na odľahčenie chrbtice pri bolestiach chrbta. Jedna strana vzduchovej šošovky je hladká, druhá s masážnymi bodlinkami. Balančný vankúš je skvelou cvičebnou aj rehabilitačnou pomôckou.

  19,54 €
 • 50.4 Dodávame do 2-5 dní od objednania. Pokiaľ bude termín dodania dlhší, budeme Vás informovať čo najskôr.
  SKLADOM

  Sedací klin Dynair - TOGU ergonomického tvaru umožňuje stabilný pocit sedenia s balančným efektom. Pomáha udržiavať vzpriamené sedenie, posilňuje chrbtové svalstvo a tlmí chrbtové problémy . Rovnomerné rozloženie tlaku na sedacie partie zaisťuje lepšie prekrvenie dolných končatín pri sedení. DVE VARIANTY

  50,40 €
Zobrazuje sa 1 - 12 z 37 položiek