Katalóg

Použité filtre:
  Dostupnosť
  Veľkosť
  Kožené rohy

  Podložky a žinenky K dispozícii je 79 produktov.


  Najpredávanejšie produkty v kategórii

  • Spojovateľná, umývateľná, žinenka vhodná na rehabilitáciu a gymnastiku s povrchom crossline. Podložka je vhodná do škôlok a základných škôl.
   Žíněnka Eva 60 x 60 x 1,4 cm - výber farieb
   Spojovateľná, umývateľná, žinenka vhodná na rehabilitáciu a gymnastiku s povrchom crossline. Podložka je vhodná do škôlok a základných škôl.
   8,92 €
   Skladom
  • Pevný podkladový blok z príjemného materiálu EVA. Blok slúži ako doplnok pri cvičení jogy a pilates. Cvičebné tehličky sa používajú ako podkladacia pomôcka pri posilňovacích, relaxačných a naťahovacích cvičeniach.
   Blok EVA yoga - dve veľkosti
   Pevný podkladový blok z príjemného materiálu EVA. Blok slúži ako doplnok pri cvičení jogy a pilates. Cvičebné tehličky sa používajú ako podkladacia pomôcka pri posilňovacích, relaxačných a naťahovacích cvičeniach.
   5,45 €
   Skladom
  • Cvičebná podložka na cvičenie jogy a pilates. Klasickú yoga mat podložku využijete aj na posilňovanie a rôzne preťahovanie na zemi. TPE podložka STANDARD sa nešmýka a je veľmi príjemná na omak. Ponúkame jej v trendy modro-sivej farbe. Yoga podložka STANDARD je bez ftalátov a ťažkých kovov.
   TPE podložka STANDARD
   Cvičebná podložka na cvičenie jogy a pilates. Klasickú yoga mat podložku využijete aj na posilňovanie a rôzne preťahovanie na zemi. TPE podložka STANDARD sa nešmýka a je veľmi príjemná na omak. Ponúkame jej v trendy modro-sivej farbe. Yoga...
   15,79 €
   Skladom
  Zobraziť ďalšie najpredávanejší Skryť ďalšie najpredávanejšie  na stránku
  Zobrazuje sa 1 - 12 z 79 položiek