Posilňovacie gumy, laná K dispozícii je 28 produktov.


Najpredávanejšie produkty v kategórii

 • Latexová cvičebná a posilňovacia guma na rehabilitáciu a posilnenie svalstva. Značkový cvičebný pás na jednoduché cvičenie. Thera band je skladný a veľmi obľúbený. Cvičebné gumy môžu používať muži a ženy všetkých vekových kategórií a rôzne kondície, pretože sú k dostaniu v 8 stupňoch tuhosti .
  THERA-BAND pás 550 x 13 cm - rôzne tuhosti
  Latexová cvičebná a posilňovacia guma na rehabilitáciu a posilnenie svalstva. Značkový cvičebný pás na jednoduché cvičenie. Thera band je skladný a veľmi obľúbený. Cvičebné gumy môžu používať muži a ženy všetkých vekových kategórií a rôzne...
  17,95 €
  Skladom
 • Expander je cvičebná guma s voľne pohyblivými rukoväťami. Tubing s rukoväťami je vhodný na kondičné posilňovanie a dynamické cvičenie. Ide o veľmi jednoduchú, skladnú a nenákladnú posilňovaciu pomôcku. Posilňovací expander ponúkame v troch rôznych obtiažnostiach . Farby sa menia podľa dodávok.
  Expander s rukoväťami 125 cm - rôzne obtiažnosti
  Expander je cvičebná guma s voľne pohyblivými rukoväťami. Tubing s rukoväťami je vhodný na kondičné posilňovanie a dynamické cvičenie. Ide o veľmi jednoduchú, skladnú a nenákladnú posilňovaciu pomôcku. Posilňovací expander ponúkame v troch rôznych...
  6,79 €
  Skladom
 • Cvičebná guma rôznych tuhostí - pre začiatočníkov až po profesionálnych športovcov. Gumový pás sa používa aj v rehabilitačných centrách na rekonvalescenčné cvičenie po úrazoch. Posilňovacie gumy sa skvele hodia na posilňovanie a cvičenie na zlepšenie koordinácie a pohyblivosti.
  Aerobic band 200 x 15 cm - rôzne tuhosti
  Cvičebná guma rôznych tuhostí - pre začiatočníkov až po profesionálnych športovcov. Gumový pás sa používa aj v rehabilitačných centrách na rekonvalescenčné cvičenie po úrazoch. Posilňovacie gumy sa skvele hodia na posilňovanie a cvičenie na...
  6,00 €
  Skladom
Zobraziť ďalšie najpredávanejší Skryť ďalšie najpredávanejšiena stránku
 • 8 Skladom
  SKLADOM

  Cvičebná guma v tvare kruhu. Posilňovaním s kruhom od Trendy športu zlepšíte kĺbovú pohyblivosť, pretiahnete a posilníte rôzne svalové partie. Cvičebná guma sa hodí pre rehabilitačné cvičenia aj kondičný tréning.

  8,00 €
 • 17.29 Skladom
  SKLADOM

  Veľká sada gumových expanderov v rôznych tuhostiach s rukovítkami, pútkami a dvernou kotvou. Tubing s rukoväťami je vhodný na kondičné posilňovanie a dynamické cvičenie. Ide o veľmi jednoduchú, skladnú a nenákladnú posilňovaciu pomôcku.

  17,29 €
 • 60.77 Dodávame do 2-5 dní od objednania. Pokiaľ bude termín dodania dlhší, budeme Vás informovať čo najskôr.

  Posilňovacie tréningové lano sa využíva predovšetkým počas funkčného tréningu. Uplatnenie nájde pri fitness alebo posilňovaní Nylonové laná sú ideálne pre kruhové tréningy alebo CrossFit. Lano je určené pre rozvoj sily, kondície, vytrvalosti, výbušnosti a rovnováhy.

  60,77 €
 • 34.2 Skladom
  SKLADOM

  SM systém – cvičenie s elastickým lanom J ednoduch ými cviky s elastickým lanom aktivujete svalové partie oslabené sedavým zamestnaním a nesprávnym držaním tela. Zároveň pretiahnete skrátené svaly spôsobujúce deformácie chrbtice a nesprávnu chôdzu. Autorom tejto metódy cvičenia je MUDr. Smišek.

  34,20 €
 • 14.96 Skladom
  SKLADOM

  Dlhá cvičebná guma Rubber Band je vhodná na posilňovanie, rehabilitáciu, aerobik alebo ako univerzálna pomôcka na posilnenie jednotlivých svalových skupín. V ponuke sú rôzne sily odporu.

  14,96 €
 • 85.52 Skladom
  SKLADOM

  Špeciálny šál pre cvičenie tzv. Fly jogy alebo lietajúce jogy. Fly joga zaručuje väčšiu slobodu pohybu. Na šále môžete posilňovať, preťahovať sa, relaxovať alebo cvičiť prvky klasickej jogy. Ideálne je pre tých, ktorí majú problémy s chrbtom, s veľkými kĺbmi, krčnou chrbticou či v oblasti panvy.

  85,52 €
 • 10.15 Skladom
  SKLADOM

  Odporové gumy na posilnenie a pretiahnutie svalov. Váš tréning sa stane intenzívnejším s posilňovacou gumičkou Fitness Loop. Kruhovú gumičku využijete k silovému a vytrvalostnému tréningu. Odporová guma sa používa v posilňovni, pri crossfite, gymnastike alebo na rehabilitáciu.

  10,15 €
 • 4.32 Skladom
  SKLADOM

  Cvičebná gumička v tvare kruhu. Posilňovaním s kruhom od Togu zlepšíte kĺbovú pohyblivosť, pretiahnete a posilníte rôzne svalové partie. Cvičebná guma sa hodí na rehabilitačné cvičenie aj kondičný tréning. Ponúkame Vám posilňovacie gumy v troch tuhostiach.

  4,32 €
 • 6.79 Skladom
  SKLADOM

  Expander je cvičebná guma s voľne pohyblivými rukoväťami. Tubing s rukoväťami je vhodný na kondičné posilňovanie a dynamické cvičenie. Ide o veľmi jednoduchú, skladnú a nenákladnú posilňovaciu pomôcku. Posilňovací expander ponúkame v troch rôznych obtiažnostiach . Farby sa menia podľa dodávok.

  6,79 €
 • 8.3 Skladom
  SKLADOM

  Cvičebné pružné pásy Thera band sú obľúbenou a široko využiteľnou cvičebnou pomôckou od rehabilitácie po posilňovanie. Objednávajte potrebný rozmer thera bandu v metroch. Thera band zlatej farby má maximálne silný odpor. CENA ZA 1 m

  8,30 €
 • 6.17 Skladom
  SKLADOM

  Cvičebné pružné pásy Thera band sú obľúbenou a široko využiteľnou cvičebnou pomôckou od rehabilitácie po posilňovanie. Objednávajte potrebný rozmer thera bandu v metroch. Thera band striebornej farby má super silný odpor. CENA ZA 1 m

  6,17 €
 • 5.11 Dodávame do 2-5 dní od objednania. Pokiaľ bude termín dodania dlhší, budeme Vás informovať čo najskôr.

  Cvičebné pružné pásy Thera band sú obľúbenou a široko využiteľnou cvičebnou pomôckou od rehabilitácie po posilňovanie. Objednávajte potrebný rozmer thera bandu v metroch. Thera band čiernej farby má špeciálne silný odpor. CENA ZA 1 m

  5,11 €
Zobrazuje sa 1 - 12 z 28 položiek