Katalóg

Použité filtre:
  Dostupnosť
  Hrúbka
  Veľkosť

  Balančné cvičenie K dispozícii je 111 produktov.


  Najpredávanejšie produkty v kategórii

  • Masážna pologuľa s akupresúrnymi výstupkami je vhodná na aktiváciu hlboko uložených svalov. Balančná šošovka zo stredne tuhého materiálu sa využíva vo fyzioterapii, na rehabilitačné cvičenie i hrám detí. Nestabilná plocha s krátkymi masážnymi výstupkami je vhodná na podporu koordinácie pohybu.
   Senso kupola 16 x 8 cm New - šošovka s masážnymi výstupkami
   Masážna pologuľa s akupresúrnymi výstupkami je vhodná na aktiváciu hlboko uložených svalov. Balančná šošovka zo stredne tuhého materiálu sa využíva vo fyzioterapii, na rehabilitačné cvičenie i hrám detí. Nestabilná plocha s krátkymi masážnymi...
   5,78 €
   Skladom
  • Balančná šošovka Multiactiv Stone má na svojom vypuklom povrchu krátke masážne výstupky. Vzduchová pologuľa je ideálna na zlepšenie koordinácie, pohyblivosti a priestorovej orientácie. Polguľa je vhodnou cvičebnou pomôckou na relaxáciu a posilňovacie cvičenia. Šošovky ponúkame v sade alebo po kuse.
   Multiactiv Stone - balančná šošovka - GYMNIC - rôzne farby
   Balančná šošovka Multiactiv Stone má na svojom vypuklom povrchu krátke masážne výstupky. Vzduchová pologuľa je ideálna na zlepšenie koordinácie, pohyblivosti a priestorovej orientácie. Polguľa je vhodnou cvičebnou pomôckou na relaxáciu a...
   9,71 €
   Skladom
  • Balančná pomôcka Dynaso Bossa Extra je vzduchová pologuľa s pevnou základňou. Gumová pologuľa má na stranách expandery – vďaka nim môžete precvičovať viac svalových skupín naraz.
   Dynaso Bossa 63 cm Extra - balančná podložka
   Balančná pomôcka Dynaso Bossa Extra je vzduchová pologuľa s pevnou základňou. Gumová pologuľa má na stranách expandery – vďaka nim môžete precvičovať viac svalových skupín naraz.
   83,10 €
   Skladom
  Zobraziť ďalšie najpredávanejší Skryť ďalšie najpredávanejšie  na stránku
  • 16.91 Skladom
   SKLADOM

   Penový valec je určený predovšetkým na cvičenie jogy a pilatesu. Okrúhly tvar valca nie je stabilný a núti cvičenca aktívne zapájať hornú a dolnú polovicu tela a posilňovať brušné a chrbtové svaly. Jemná štruktúra umožňuje prúdenie vzduchu počas cvičenia.

   16,91 €
  • 26.51 Skladom
   SKLADOM

   Penová balančná podložka je špeciálna silná podložka vhodná na tréning koordinácie a rovnováhy. Nestabilný povrch je vhodný na kondičný tréning, posilňovanie a rehabilitáciu. Vyššia tuhosť sivej podložky má ľahšiu úroveň náročnosti.

   26,51 €
  • 20.8 Skladom
   SKLADOM

   Penová balančná podložka s vynikajúcou pamäťou, t. j. rýchlo sa vracia do pôvodného stavu. Vhodné na rozvoj koordinačných schopností alebo rehabilitáciu. Cvičenie na balančnej podložke rozvíja koordináciu pohybov, rovnováhu a posilňuje hlboký stabilizačný systém chrbtice a trupu.

   20,80 €
  • 89.4 Dodávame do 2-5 dní od objednania. Ak bude dodacia lehota dlhšia, budeme vás o tom čo najskôr informovať.

   Cvičebná pomôcka používaná na tréning motoriky, rovnováhy a postrehu. Jazda na balančnom pedáli simuluje chôdzu a vyžaduje plynulé striedanie záťaže medzi ľavou a pravou nohou. Možno pridať odnímateľné rukoväte, pozri príslušenstvo.

   89,40 €
  • 19.35 Skladom
   SKLADOM

   Penové kliny z tvrdenej peny sa používajú ako vankúš na stoličky v kancelárii, doma alebo v autách. Používaním sedacích klinov posilňujete chrbtové svaly a uvoľňujete platničky.

   19,35 €
  • 17.46 Skladom
   SKLADOM

   Drevená balančná doska osemuholník s protišmykovým povrchom, nestabilná pologuľa je vyrobená z tvrdého plastu. Je to vyrovnávajúci úsek používaný pri rehabilitácii, tréningu a posilňovaní. Povrch dosky je pokrytý protišmykovou doskou so vzorom.

   17,46 €
  • 12.57 Skladom
   SKLADOM

   Masážna a balančná podložka Circle 33 cm je vhodná na cvičenie a masáž chrbta a nôh. Používa sa aj na sedenie na uvoľnenie chrbtice v prípade bolesti chrbta. Jedna strana vzduchovej šošovky má malé výstupky, druhá strana má masážne hroty. Balančný vankúš je skvelou rehabilitačnou pomôckou.

   12,57 €
  • 17.89 Skladom
   SKLADOM

   Drevená balančná doska Strom s protišmykovým povrchom, nestabilná pologuľa je vyrobená z tvrdého plastu. Je to kruhová časť používaná pri rehabilitácii, tréningu a posilňovaní. Povrch dosky je pokrytý protišmykovou vzorovanou doskou. Nestabilná doska je navrhnutá na tréning motorických zručností.

   17,89 €
  • 5.21 Skladom
   SKLADOM

   Vzduchová pologuľa s protišmykovými drážkami na povrchu. Mini podložka má priemer 15,5 cm. Balančné šošovky sa dajú použiť pri športe, rehabilitácii a rôznych skupinových hrách. Vypuklý tvar podložky vás núti neustále udržiavať rovnováhu. Počas cvičenia tak dosiahnete posilnenie a spevnenie svalov.

   5,21 €
  • 95.63 Skladom
   SKLADOM

   Floor Surf balančná pojazdná plocha s kolieskami je určená na hru a terapiu. Kombinuje hru s tréningom motorických zručností. Podlahový surf bol vyinutý v spolupráci s detskými fyzioterapeutmi s cieľom zaistiť bezpečné používanie výrobku všetkými deťmi bez ohľadu na úroveň motorických zručností.

   95,63 €
  • 44.36 Skladom
   SKLADOM

   Top Mini - rada NORDIC - bol vyvinutý so zvláštnym zameraním na vývoj motorických zručností detí vo veku 0-4 rokov. Top Mini pozýva malé deti na hravú balančnú hojdačku. Hojdačkou je možné otáčať dookola najprv s pomocou dospelého človeka a následne na vlastnú päsť samotných detí. Bez podušky.

   44,36 €
  • 49.78 Skladom
   SKLADOM

   Drevená balančná doska s protišmykovým povrchom s balančným valcom. . Povrch dosky je opatrený protišmykovým plátom čierno-sivej farby. Nestabilná doska je určená na nácvik motoriky a stability.

   49,78 €
  Zobrazuje sa 1 - 12 z 111 položiek