Motorické hračky K dispozícii je 64 produktov.


Najpredávanejšie produkty v kategórii

 • Krásne pestrofarebné krúžky sú obľúbenou cvičebnou pomôckou všetkých vekových kategórií. Gonge krúžky majú veľmi široké využitie. Využijú sa pri rôznych detských hrách, ako je hádzanie si, hádzanie na terč, žonglovanie, nosenie na hlave a ďalších častiach tela .
  GONGE Gumové krúžky - rôzne varianty
  Krásne pestrofarebné krúžky sú obľúbenou cvičebnou pomôckou všetkých vekových kategórií. Gonge krúžky majú veľmi široké využitie. Využijú sa pri rôznych detských hrách, ako je hádzanie si, hádzanie na terč, žonglovanie, nosenie na hlave a ďalších...
  2,54 €
  Skladom
 • Balančná šošovka Multiactiv Stone má na svojom vypuklom povrchu krátke masážne výstupky. Vzduchová pologuľa je ideálna na zlepšenie koordinácie, pohyblivosti a priestorovej orientácie. Polguľa je vhodnou cvičebnou pomôckou na relaxáciu a posilňovacie cvičenia. Šošovky ponúkame v sade alebo po kuse.
  Multiactiv Stone - balančná šošovka - GYMNIC - rôzne farby
  Balančná šošovka Multiactiv Stone má na svojom vypuklom povrchu krátke masážne výstupky. Vzduchová pologuľa je ideálna na zlepšenie koordinácie, pohyblivosti a priestorovej orientácie. Polguľa je vhodnou cvičebnou pomôckou na relaxáciu a...
  9,71 €
  Skladom
 • Molitanová detská kocka s bodkami. Kocka je dodávaná v rôznych farbách. Deti si z kociek môžu stavať, pomáhajú im pri počítaní a využijú sa na rôzne hry . Kocky sa hodia pre škôlky, školské družiny, materské centrá a rôzne ďalšie predškolské zariadenia.
  Molitanová soft kocka 15 x 15 cm
  Molitanová detská kocka s bodkami. Kocka je dodávaná v rôznych farbách. Deti si z kociek môžu stavať, pomáhajú im pri počítaní a využijú sa na rôzne hry . Kocky sa hodia pre škôlky, školské družiny, materské centrá a rôzne ďalšie predškolské...
  5,97 €
  Skladom
Zobraziť ďalšie najpredávanejší Skryť ďalšie najpredávanejšiena stránku
 • 5.8 Skladom
  SKLADOM

  Žonglovanie s loptičkami je jednou z cvičebných pomôcok, ktorá priamo nabáda k hre. Svojich priaznivcov si nájde medzi deťmi aj dospelými. Žonglovanie precvičuje obratnosť a koncentráciu už len samotnou hrou. VHODNÉ AJ AKO ANTISTRESOVÁ POMÔCKA.

  5,80 €
 • 5.21 Skladom
  SKLADOM

  Vzduchová pologuľa s protišmykovými drážkami na povrchu. Mini podložka má priemer 15,5 cm. Balančné šošovky sa dajú použiť pri športe, rehabilitácii a rôznych skupinových hrách. Vypuklý tvar podložky vás núti neustále udržiavať rovnováhu. Počas cvičenia tak dosiahnete posilnenie a spevnenie svalov.

  5,21 €
 • 7.58 Skladom
  SKLADOM

  Denalepky Vidiek spríjemnia vašim deťom chvíle vo vani a v bazéne. Ľahko priľnú k mokrým, nenasiakavým povrchom a dajú sa ľahko odstrániť. Sada obsahuje 15 kusov s hrúbkou 8 mm.

  7,58 €
 • 2.54 Skladom
  SKLADOM

  Farebné pásky na oči používajte pri rôznych hrách, pri ktorých musíte mať zavreté oči. Hry so zaviazanými očami budujú dôveru a spoluprácu. Nikto nebude podvádzať so zaviazanými očami. Zrakovo postihnutí športovci používajú pri hre Goalball pásky cez oči. 6 farieb.

  2,54 €
 • 95.63 Skladom
  SKLADOM

  Floor Surf balančná pojazdná plocha s kolieskami je určená na hru a terapiu. Kombinuje hru s tréningom motorických zručností. Podlahový surf bol vyinutý v spolupráci s detskými fyzioterapeutmi s cieľom zaistiť bezpečné používanie výrobku všetkými deťmi bez ohľadu na úroveň motorických zručností.

  95,63 €
 • 14.16 Skladom
  SKLADOM

  Krásne krúžky farby NORDIC sú obľúbenou cvičebnou pomôckou všetkých vekových kategórií. Gonge krúžky majú veľmi široké využitie. Využijú sa pri rôznych detských hrách, ako je hádzanie si, hádzanie na terč, žonglovanie, nosenie na hlave a ďalších častiach tela . Môže sa s nimi hrať jednotlivec aj skupina.

  14,16 €
 • 44.36 Skladom
  SKLADOM

  Top Mini - rada NORDIC - bol vyvinutý so zvláštnym zameraním na vývoj motorických zručností detí vo veku 0-4 rokov. Top Mini pozýva malé deti na hravú balančnú hojdačku. Hojdačkou je možné otáčať dookola najprv s pomocou dospelého človeka a následne na vlastnú päsť samotných detí. Bez podušky.

  44,36 €
 • 10.34 Skladom
  SKLADOM

  Malé, plastové, odolné loptičky sa používajú do detských bazénov, na hru jednotlivcov i skupín detí. Sú vhodné do detských kútikov, škôlok, apod. Loptičky sú dodávané v siedmich farbách.

  10,34 €
 • 13.62 Dodávame do 2-5 dní od objednania. Pokiaľ bude termín dodania dlhší, budeme Vás informovať čo najskôr.

  Sada detských kuračiek od talianskeho výrobcu MONDO je kvalitná a mimoriadne pekná bowlingová sada pre dievčatá a chlapcov od 3 rokov. V detskej súprave sa nachádza 6 farebných kolkov s veselými obrázkami jednorožca alebo autíčok a bowlingová guľa.

  13,62 €
 • 73.77 Dodávame do 2-5 dní od objednania. Pokiaľ bude termín dodania dlhší, budeme Vás informovať čo najskôr.

  Balančná doska s bludiskom pre nácvik motoriky a zábavu. Úseče majú 2 vymeniteľné stredy . Balančný úseč má využitie v školách, škôlkach, rehabilitačných a športových zariadeniach. Okrem balansovania v stoji sa Tai-Chi používa ako labyrint do ruky. Úseč ponúkame v dvoch veľkostiach.

  73,77 €
 • 16.45 Dodávame do 2-5 dní od objednania. Pokiaľ bude termín dodania dlhší, budeme Vás informovať čo najskôr.
  SKLADOM

  Nášľapná pologuľa s geometrickými tvarmi. Je možné používať v športe a pri rôznych skupinových hrách. Táto šošovka s krátkymi geometrickými výstupkami je vhodná na podporu koordinácie, priestorového vnímania a pohyblivosti. DVE VARIANTY.

  16,45 €
 • 7.99 Skladom
  SKLADOM

  Vzduchová pologuľa s protišmykovými drážkami na povrchu . Half Ball má priemer 14 cm . Balančnú šošovku je možné používať v športe, rehabilitácii a pri rôznych skupinových hrách. Vypuklý tvar Half Ballu Vás núti stále udržovať rovnováhu. Pri cvičení tak docieli spevnenie a posilnenie svalov.

  7,99 €
Zobrazuje sa 1 - 12 z 64 položiek