Katalóg

Použité filtre:
  Dostupnosť
  Posilňovanie a fitness

  Posilňovacie pomôcky na precvičenie svalov. V ponuke máme cvičebné gumy Thera Band, posilňovacie laná, Rubber band ai. Ponúkame tiež kmitacie tyče, pilates kruhy, činky, posilňovacie manžety a iné závažia na cvičenie. Posilňovače prstov a dlane nielen na rehabilitáciu po zranení aj aerobic step debničky a iné steppery.

  Posilňovanie a fitness K dispozícii je 100 produktov.


  Najpredávanejšie produkty v kategórii

  • Gélové cvičebné vajíčko je určené na posilňovanie, cvičenie a motoriku. Gél vajíčko je svojim ergonomickým tvarom vhodné na posilňovanie prstov, dlane a ruky. Gélové vajíčko pomáha obnovovať ich funkciu a silu
   Gél vajíčko - 6 cm - rôzne tuhosti
   Gélové cvičebné vajíčko je určené na posilňovanie, cvičenie a motoriku. Gél vajíčko je svojim ergonomickým tvarom vhodné na posilňovanie prstov, dlane a ruky. Gélové vajíčko pomáha obnovovať ich funkciu a silu
   4,13 €
   Skladom
  • Antistresová mačkacia loptička je vhodná na posilňovanie, motorické cvičenia a rehabilitáciu. Antistressball príjemne padne do ruky a dobre sa stláča. Manipulácia s loptičkou napomáha k znižovaniu nahromadeného stresu . Je to výborná relaxačná pomôcka.
   Antistressball 7 cm - JOHN - rôzne farby
   Antistresová mačkacia loptička je vhodná na posilňovanie, motorické cvičenia a rehabilitáciu. Antistressball príjemne padne do ruky a dobre sa stláča. Manipulácia s loptičkou napomáha k znižovaniu nahromadeného stresu . Je to výborná relaxačná...
   2,04 €
   Skladom
  • Gumový krúžok je vhodný na posilňovanie prstov, predlaktia a zosilnenie úchopu dlane . Krúžok je vhodný na rekonvalescenciu po zlomeninách, operáciách a neurologických ochoreniach. Vďaka menšiemu rozmeru krúžku môžete posilňovať kdekoľvek. Okrem posilňovania sa krúžok používa aj ako antistresová pomôcka.
   Gumový silič - krúžok - rôzne farby
   Gumový krúžok je vhodný na posilňovanie prstov, predlaktia a zosilnenie úchopu dlane . Krúžok je vhodný na rekonvalescenciu po zlomeninách, operáciách a neurologických ochoreniach. Vďaka menšiemu rozmeru krúžku môžete posilňovať kdekoľvek. Okrem...
   2,21 €
   Skladom
  Zobraziť ďalšie najpredávanejší Skryť ďalšie najpredávanejšie  na stránku
  • 4.22 Skladom
   SKLADOM

   Jednoduchý fitnes nástroj na posilnenie hornej a dolnej polovice tela. Posilňujte stehná, zadok alebo hrudník. Zľava z dôvodu viditeľných priehlbín v penovom materiáli.

   4,22 €
  • 8 Skladom
   SKLADOM

   Cvičebná guma v tvare kruhu. Posilňovaním s kruhom od Trendy športu zlepšíte kĺbovú pohyblivosť, pretiahnete a posilníte rôzne svalové partie. Cvičebná guma sa hodí pre rehabilitačné cvičenia aj kondičný tréning.

   8,00 €
  • 37.88 Skladom
   SKLADOM

   Činka vhodná na aerobic a posilnenie paží. S činkami spevníte hornú časť trupu. Posilňovacie činky sú z kovu, ktorý je potiahnutý plastom. Činky v pestrých farbách skvele doplnia Vašu domácu posilňovňu . Atypická zásielka - príplatok na dopravu viď nižšie.

   37,88 €
  • Kovový rebríček je určený pre trampolínu 305x68cm. PRODUKT JE NEDOSTUPNÝ. Ponúkame iba trampolíny.

   Produkt nie je k dispozícii
  • 7.99 Skladom
   SKLADOM

   Medicinball do ruky - ťažká lopta je vhodná aeróbna pomôcka na posilňovanie. Záťažové loptičky poskytujú alternatívu za tradičné kovové činky. Vďaka ich malému okrúhlemu tvaru a pružné vlastnosti sa ľahko držia v ruke a dávajú tak viac možností pri cvičení. Atypická zásielka - príplatok na dopravu viď nižšie

   7,99 €
  • 20.8 Skladom
   SKLADOM

   Do základnej výbavy každého začínajúceho alebo pokročilého športovca patria jednoručné činky , ktoré sú vyrobené z vysoko kvalitného materiálu o rôznych hmotností, cenovo dostupné a vhodné tak pre mužov aj pre ženy. Atypická zásielka - príplatok na dopravu viď nižšie.

   20,80 €
  • 16.62 Dodávame do 2-5 dní od objednania. Pokiaľ bude termín dodania dlhší, budeme Vás informovať čo najskôr.

   Posilňovací pilátes ring je určený pre jednotlivcov i skupiny, ako doma, tak v telocvični na rôzne cvičenia problémových partií na rukách a na nohách. Stláčaním proti odporu kruhu posilňujete množstvo svalových skupín. Najčastejšie sa kruh používa ako spestrenie pri cvičení pilates a jóga cvičení.

   16,62 €
  • 1.79 Skladom
   SKLADOM

   Antistresová mačkacia loptička je vhodná na posilňovanie, motorické cvičenia a rehabilitáciu. Antistressball príjemne padne do ruky a dobre sa stláča. Manipulácia s loptičkou napomáha k znižovaniu nahromadeného stresu . Je to výborná relaxačná pomôcka.

   1,79 €
  • 29.51 Skladom
   SKLADOM

   Činka vhodná na aerobic a posilnenie paží. S činkami spevníte hornú časť trupu. Posilňovacie činky sú z kovu, ktorý je potiahnutý plastom. Činky v pestrých farbách skvele doplnia Vašu domácu posilňovňu . Atypická zásielka - príplatok na dopravu viď nižšie.

   29,51 €
  • 17.29 Skladom
   SKLADOM

   Veľká sada gumových expanderov v rôznych tuhostiach s rukovítkami, pútkami a dvernou kotvou. Tubing s rukoväťami je vhodný na kondičné posilňovanie a dynamické cvičenie. Ide o veľmi jednoduchú, skladnú a nenákladnú posilňovaciu pomôcku.

   17,29 €
  • 60.77 Dodávame do 2-5 dní od objednania. Pokiaľ bude termín dodania dlhší, budeme Vás informovať čo najskôr.

   Posilňovacie tréningové lano sa využíva predovšetkým počas funkčného tréningu. Uplatnenie nájde pri fitness alebo posilňovaní Nylonové laná sú ideálne pre kruhové tréningy alebo CrossFit. Lano je určené pre rozvoj sily, kondície, vytrvalosti, výbušnosti a rovnováhy.

   60,77 €
  • 149.5 Skladom
   SKLADOM

   Rehabilitačná fazuľa TheraBeans je účinným prostriedkom na posilňovanie a rehabilitáciu svalstva nôh, lýtok, rúk a predlaktia. Cvičením sa posilňuje všetko svalstvo bez akéhokoľvek preťaženia.

   149,50 €
  Zobrazuje sa 1 - 12 z 100 položiek