Sauna ai masážne pomôcky K dispozícii je 13 produktov.


Najpredávanejšie produkty v kategórii

 • Masážna plastová žinka na masáž celého tela a prekrvenie pokožky najmä po umývaní, kúpaní a saunovaní. Pozitívne pôsobí proti celulitíde. BODY žinka sa najčastejšie používa pri saunovaní na prekrvenie pokožky.
  BODY Žinka masážna do sauny plastová 18 x 13 cm
  Masážna plastová žinka na masáž celého tela a prekrvenie pokožky najmä po umývaní, kúpaní a saunovaní. Pozitívne pôsobí proti celulitíde. BODY žinka sa najčastejšie používa pri saunovaní na prekrvenie pokožky.
  3,36 €
  Skladom
 • Masážne švihadlo je určené na jemnú masáž kože a prekrvenia, zvlášť v menej dostupných miestach. Pomáha proti stresu a celulitíde. Masážou švihadlom sa zmierňuje napätie a stres v tele a zlepšuje sa krvný obeh. Masážna pomôcka na prekrvenie chrbta .
  Masážne švihadlo
  Masážne švihadlo je určené na jemnú masáž kože a prekrvenia, zvlášť v menej dostupných miestach. Pomáha proti stresu a celulitíde. Masážou švihadlom sa zmierňuje napätie a stres v tele a zlepšuje sa krvný obeh. Masážna pomôcka na prekrvenie chrbta .
  9,96 €
  Skladom
 • Malá loptička Faszio ball sa používa na masáž fascií. 4 cm a 10 cm gulička z rutónu pomocou špeciálnej automasáže pomôže pozitívne ovplyvniť napätie svalov . Loptička je pevná, zároveň veľmi pružná a prispôsobí sa masírovanému miestu. Masáž fascií je dôležitá na správnu funkciu svalov a tkanív.
  Faszio ball - TOGU
  Malá loptička Faszio ball sa používa na masáž fascií. 4 cm a 10 cm gulička z rutónu pomocou špeciálnej automasáže pomôže pozitívne ovplyvniť napätie svalov . Loptička je pevná, zároveň veľmi pružná a prispôsobí sa masírovanému miestu. Masáž fascií...
  5,09 €
  Skladom
Zobraziť ďalšie najpredávanejší Skryť ďalšie najpredávanejšiena stránku
 • 1.69 Skladom
  SKLADOM

  Barevný míč 12c m z PVC s motivem Mickey Mouse. Pro hru dětí doma i venku.

  1,69 €
 • 1.69 Skladom
  SKLADOM

  Klasická detská gumová lopta sa dá použiť kdekoľvek. Farebná lopta s motívom Veselej tváre.

  1,69 €
 • 1.33 Skladom
  SKLADOM

  Malá lopta s rôznymi motívmi ovocia s tvárou. Guľa na uchopenie je 6 cm veľká a príjemná na dotyk. Krásna žltá lopta je vhodná do materských škôl, detských centier alebo na ihriská. Mix variantov. 1 KUS

  1,33 €
 • 12.2 Skladom
  SKLADOM

  Set masážnych loptičiek s priemerom cca 7 cm. Špeciálne loptičky sú určené pre samomasáže fascií a svalov. Loptičky majú mierne rozdielnu tuhosť.

  12,20 €
 • 11.07 Skladom
  SKLADOM

  Loptička Actiball Rekax M sa používa na masáž fascií. 8 cm gulička z rutónu Vám pomocou špeciálnej automasáže pomôže pozitívne ovplyvniť napätie svalov . Loptička je pevná, ale zároveň veľmi pružná a prispôsobí sa masírovanému miestu. Masáž fascií je dôležitá na správnu funkciu svalov a tkanív.

  11,07 €
 • 5.09 Skladom
  SKLADOM

  Malá loptička Faszio ball sa používa na masáž fascií. 4 cm a 10 cm gulička z rutónu pomocou špeciálnej automasáže pomôže pozitívne ovplyvniť napätie svalov . Loptička je pevná, zároveň veľmi pružná a prispôsobí sa masírovanému miestu. Masáž fascií je dôležitá na správnu funkciu svalov a tkanív.

  5,09 €
 • 5.12 Skladom
  SKLADOM

  Masážny krúžok s bodlinkami na masáž a posilnenie prstov a dlaní. Aku Ring má priemer 17 cm a je vhodný do interiéru, exteriéru aj do vody. Jedná sa o hmatovú hračku, ktorú je možné krútiť, mačakt a hádzať si s ňou.

  5,12 €
 • 2.95 Skladom
  SKLADOM

  Plastová masážna pomôcka v tvare chobotničky na masáž celého tela. Ľahké krúživé pohyby nožičiek na pokožke stimulujú končeky nervov. Uvoľňuje strnulé a ochabnuté svaly, zbaví Vás napätia a bolestí hlavy. Zvlášť príjemná a intenzívna masáž je masírovanie pokožky cez textílie.

  2,95 €
 • 2.66 Skladom
  SKLADOM

  Plastová masážna pomôcka z tvrdeného plastu pre intenzívnejšiu masáž. Uvoľňuje strnulé a stuhnuté svalstvo a stimuluje krvný obeh. Trojnožka sa môže používať na holé telo, ale aj cez oblečenie. Príjemné masáže docielite krúživými pohybmi.

  2,66 €
 • 6.34 Skladom
  SKLADOM

  Táto masážna pomôcka je účinná proti celulitíde a vhodná na masáž celého tela. Na povrchu sú kovové masážne guličky pre intenzívnejšie a účinnejšie masá ž. Šľapky sa používajú na masáž celého tela vrátane hlavy a klenby chodidiel .

  6,34 €
 • 9.96 Skladom
  SKLADOM

  Masážne švihadlo je určené na jemnú masáž kože a prekrvenia, zvlášť v menej dostupných miestach. Pomáha proti stresu a celulitíde. Masážou švihadlom sa zmierňuje napätie a stres v tele a zlepšuje sa krvný obeh. Masážna pomôcka na prekrvenie chrbta .

  9,96 €
 • 9.12 Skladom
  SKLADOM

  Masážna pomôcka s kolieskami je určená na intenzívnejšiu masáž a prekrvenie pokožky. Akupresúrne pomôcky pomáhajú proti stresu a celulitíde. Lunochod je drevený s úchytom a má 8 plastových koliesok s drobnými výstupkami.

  9,12 €
Zobrazuje sa 1 - 12 z 13 položiek