Šatky, stuhy K dispozícii je 6 produktov.


Najpredávanejšie produkty v kategórii

 • Šatka je určená na mávanie, hádzanie, chytanie ak rôznym hrám rozvíjajúcich pohybovú aktivitu detí, mládeže, ale aj seniorov. Je to všestranný pomocník pri tréningu detskej gymnastiky, pri rehabilitácii, terapii a nácviku žonglovania. Ponúkame Vám sadu 6 farebných šatiek z nylonu.
  Farebné šatky 68 x 68 cm, súprava 6 ks
  Šatka je určená na mávanie, hádzanie, chytanie ak rôznym hrám rozvíjajúcich pohybovú aktivitu detí, mládeže, ale aj seniorov. Je to všestranný pomocník pri tréningu detskej gymnastiky, pri rehabilitácii, terapii a nácviku žonglovania. Ponúkame Vám...
  12,04 €
  Skladom
 • Preťahovanie je hra, ktorú zabavíte veľa detí, nech už ste kdekoľvek – pri hodine telocviku, na výlete v prírode, na detskom ihrisku alebo na tábore. Preťahovacie laná sú maximálne skladné, takže ich môžete zabaliť do batohu a vziať so sebou pre prípad, že by sa deti nudili.
  Lano preťah juta 10m
  Preťahovanie je hra, ktorú zabavíte veľa detí, nech už ste kdekoľvek – pri hodine telocviku, na výlete v prírode, na detskom ihrisku alebo na tábore. Preťahovacie laná sú maximálne skladné, takže ich môžete zabaliť do batohu a vziať so sebou pre...
  57,65 €
  Skladom
 • Bavlnené preťahovacie lano, vhodné do materských škôl. Preťahovanie je hra, ktorú zabavíte veľa detí, nech už ste kdekoľvek – pri hodine telocviku, na výlete v prírode, na detskom ihrisku alebo na tábore. Preťahovacie laná sú maximálne skladné, takže ich môžete zabaliť do batohu a vziať so sebou.
  Lano preťah škôlka 10m
  Bavlnené preťahovacie lano, vhodné do materských škôl. Preťahovanie je hra, ktorú zabavíte veľa detí, nech už ste kdekoľvek – pri hodine telocviku, na výlete v prírode, na detskom ihrisku alebo na tábore. Preťahovacie laná sú maximálne skladné,...
  44,11 €
  Skladom
Zobraziť ďalšie najpredávanejší Skryť ďalšie najpredávanejšie • 2.54 Skladom
  SKLADOM

  Farebné pásky na oči používajte pri rôznych hrách, pri ktorých musíte mať zavreté oči. Hry so zaviazanými očami budujú dôveru a spoluprácu. Nikto nebude podvádzať so zaviazanými očami. Zrakovo postihnutí športovci používajú pri hre Goalball pásky cez oči. 6 farieb.

  2,54 €
 • 57.65 Skladom
  SKLADOM

  Preťahovanie je hra, ktorú zabavíte veľa detí, nech už ste kdekoľvek – pri hodine telocviku, na výlete v prírode, na detskom ihrisku alebo na tábore. Preťahovacie laná sú maximálne skladné, takže ich môžete zabaliť do batohu a vziať so sebou pre prípad, že by sa deti nudili.

  57,65 €
 • 44.11 Skladom
  SKLADOM

  Bavlnené preťahovacie lano, vhodné do materských škôl. Preťahovanie je hra, ktorú zabavíte veľa detí, nech už ste kdekoľvek – pri hodine telocviku, na výlete v prírode, na detskom ihrisku alebo na tábore. Preťahovacie laná sú maximálne skladné, takže ich môžete zabaliť do batohu a vziať so sebou.

  44,11 €
 • 3.17 Skladom
  SKLADOM

  Farebné pásiky na oči využijete pri rôznych hrách, kde je potrebné mať oči zatvorené. Hry poslepiačky budujú dôveru a spoluprácu. S páskou na očiach nikto podvádzať nebude. Zrakovo postihnutí športovci používajú pásky na oči pri hre Goalball. 4 farby - oranžová, modrá, zelená, fialová

  3,17 €
 • 12.04 Skladom
  SKLADOM

  Šatka je určená na mávanie, hádzanie, chytanie ak rôznym hrám rozvíjajúcich pohybovú aktivitu detí, mládeže, ale aj seniorov. Je to všestranný pomocník pri tréningu detskej gymnastiky, pri rehabilitácii, terapii a nácviku žonglovania. Ponúkame Vám sadu 6 farebných šatiek z nylonu.

  12,04 €
 • 2.8 Skladom
  SKLADOM

  Farebná stuha s loptičkou je skvelým spestrením do telocvične alebo na vonkajšie ihrisko. So stuhou sa hádže a vďaka jej dĺžke a sfarbeniu je každý hod originálny.

  2,80 €
Zobrazuje sa 1 - 6 z 6 položiek