Stavebnice K dispozícii je 16 produktov.


Najpredávanejšie produkty v kategórii

 • Geomotorické vkladacie tvary sú určené na nácvik motoriky, po operáciách rúk, prstov, pre zdravotný a rehabilitačný telocvik. Deti si rozvíja ako motoriku, tak aj orientáciu v tvaroch. Jednotlivé obrázke sú rôzne farebné. Vkladačka obsahuje základnú dosku a 15 dielikov.
  Geometrické tvary vkladacie
  Geomotorické vkladacie tvary sú určené na nácvik motoriky, po operáciách rúk, prstov, pre zdravotný a rehabilitačný telocvik. Deti si rozvíja ako motoriku, tak aj orientáciu v tvaroch. Jednotlivé obrázke sú rôzne farebné. Vkladačka obsahuje...
  6,04 €
  Skladom
 • So stavebnicou z tehličiek sa deti na dlho samé zabavia. Je možné z nich stavať veže, tunely, hrady, stolčeky so stoličkami, chodníčky, prekážkové dráhy a veľa ďalšieho.
  Tehličky - veľká detská stavebnica - 24 ks alebo 48 ks
  So stavebnicou z tehličiek sa deti na dlho samé zabavia. Je možné z nich stavať veže, tunely, hrady, stolčeky so stoličkami, chodníčky, prekážkové dráhy a veľa ďalšieho.
  65,08 €
  Skladomna stránku
 • 189.52 Dodávame do 2-5 dní od objednania. Pokiaľ bude termín dodania dlhší, budeme Vás informovať čo najskôr.

  Stavebnica z odolného plastu. Pevné bloky rôznych farieb a tvarov, ktoré je možné kombinovať aj s ďalšími druhmi We-blokov. Kombináciou sád docielite zložitejšie stavby a ešte väčšie herné aktivity. Bloky sa veľmi jednoducho skladajú a rozoberajú. Jednoduchá manipulácia, žiadne ostré rohy.

  189,52 €
 • 163.66 Dodávame do 2-5 dní od objednania. Pokiaľ bude termín dodania dlhší, budeme Vás informovať čo najskôr.

  Detská stavebnica z odolného plastu. Všetky komponenty hmatovo stimulujú, farby a vzory blokov evokujú detské zmysly k hre, k pohybu, ku koordinácii pohybu ak rozvoju balančných zručností. Bloky sú opatrené gumovým protišmykom. Ideálne na chodenie naboso.

  163,66 €
 • 354.15 Dodávame do 2-5 dní od objednania. Pokiaľ bude termín dodania dlhší, budeme Vás informovať čo najskôr.

  Mechanický stroj sa skladá z blokov rôznych farieb a tvarov, z ktorých je možné zostavovať rôzne súkolesia. Deti sami kreatívne vyskúša aká zostava sa bude točiť. Zložením komponentov si deti vytvoria svoj vlastný mechanický stroj. Základné bloky sa spájajú podobne ako puzzle.

  354,15 €
 • 235.72 Dodávame do 2-5 dní od objednania. Pokiaľ bude termín dodania dlhší, budeme Vás informovať čo najskôr.

  Hmat je jedným z piatich zmyslov a podstatnou silou zmyslových reakcií. Precvičovaním prehĺbite schopnosti a dosiahnete emocionálne zdravie. Deti si pri stavaní rozvíjajú kreatívne myslenie, predstavivosť a motoriku. Budovanie a následné rozoberanie dielov je obľúbená činnosť detí.

  235,72 €
 • 314.48 Dodávame do 2-5 dní od objednania. Pokiaľ bude termín dodania dlhší, budeme Vás informovať čo najskôr.

  Plastové kocky so zrkadlovou fóliou. Roztrieštenosť vlastného obrazu v zrkadle (pretiahnuté, široké tváre) nielen pobaví, ale tiež poodhaľuje základy optiky. Tento produkt stimuluje detskú predstavivosť a vnímanie vlastnej podoby. Vzbudzuje vizuálne a dramatické cítenie.

  314,48 €
 • 173.48 Dodávame do 2-5 dní od objednania. Pokiaľ bude termín dodania dlhší, budeme Vás informovať čo najskôr.

  Stavebnica We Play KC2103 je vyrobená z polyetylénovej peny, ktorá je takmer nezničiteľná. Vďaka farebnosti a rozmanitosti tvarov stavebnica uspokojí detskú predstavivosť a tvorivosť. Zo stavebnice si deti vytvárajú rôzne obrazce a stavby podľa ich vlastnej kreativity .

  173,48 €
 • Súprava molitanových kociek potiahnutých záterovým silónom. Kocky sú vhodné pre materské školy a kolektívy. Kocky sú opatrené suchými zipsami. Atypická zásielka - príplatok na dopravu viď nižšie.

  Produkt nie je k dispozícii
 • 233.22 Dodávame do 2-5 dní od objednania. Pokiaľ bude termín dodania dlhší, budeme Vás informovať čo najskôr.

  Veľmi obľúbená variabilná zostava veľkých plastových kociek. Stavebnica je vhodná na rozvoj motoriky a predstavivosti. Stavebnice sa hodia do škôlok, škôl, detských izieb, materských centier a pod. Stavebné kamene vo veľkom meradle sú určené na budovanie a stavanie podľa detskej fantázie.

  233,22 €
 • Netradičná detská stavebnica sa skladá zo 16 kusov plastových kociek. Zostavovaním si deti precvičia predstavivosť, obrazutvornosť, improvizáciu a logiku. Stavebnica obsahuje 6 inštruktážnych kariet, podľa ktorých je možné zostavovať rôzne obrazce.

  Produkt nie je k dispozícii
 • 19.03 Skladom
  SKLADOM

  Stavebné kocky z EVA peny rôznych farieb a tvarov. Slúži ako motorická a didaktická pomôcka.

  19,03 €
 • 11.04 Skladom
  SKLADOM

  Deti si s pomocou navliekacej hry osvoja geometrické tvary a farby. Vaši najmenší precvičujú koordináciu s farebným a tvarovým rozlíšením. Deti si rozvíja motoriku aj orientáciu v tvaroch. Jednotlivé obrázke sú rôzne farebné. Navliekačka obsahuje základnú dosku, 20 geometrických tvarov a 10 valčekov.

  11,04 €
 • 6.04 Skladom
  SKLADOM

  Geomotorické vkladacie tvary sú určené na nácvik motoriky, po operáciách rúk, prstov, pre zdravotný a rehabilitačný telocvik. Deti si rozvíja ako motoriku, tak aj orientáciu v tvaroch. Jednotlivé obrázke sú rôzne farebné. Vkladačka obsahuje základnú dosku a 15 dielikov.

  6,04 €
Zobrazuje sa 1 - 12 z 16 položiek