Švihadlá, šplhacie laná K dispozícii je 16 produktov.


Najpredávanejšie produkty v kategórii

 • Rýchle švihadlo vhodné pre aerobic alebo kondičný tréning. Švihadlo má dĺžku 290 cm a má plastové rukoväte. Skákaním cez švihadlo si vytvaruje dolnú aj hornú časť tela a zároveň spaľujete kalórie . Okrem klasického kondičného skákania sa švihadlo používa na rope skippingu.
  Švihadlo rýchle
  Rýchle švihadlo vhodné pre aerobic alebo kondičný tréning. Švihadlo má dĺžku 290 cm a má plastové rukoväte. Skákaním cez švihadlo si vytvaruje dolnú aj hornú časť tela a zároveň spaľujete kalórie . Okrem klasického kondičného skákania sa švihadlo...
  5,50 €
  Skladom
 • Jutové švihadlo s drevenými, kónickými rukovítkami.
  Švihadlo JUTA - rôzne dĺžky
  Jutové švihadlo s drevenými, kónickými rukovítkami.
  3,86 €
  Skladom
 • Skákaním cez švihadlo posilňujete nielen jednotlivé svaly, ale srdce. Švihadlo má plastové rukovítka. Desaťminútovka so švihadlom je ideálna na zrýchlenie tepovej frekvencie do aeróbneho rytmu, v ktorom telo najlepšie spaľuje nadbytočné tuky. Skákanie cez švihadlo je jednoduché a zábavné.
  Švihadlo P431L - rôzne farby
  Skákaním cez švihadlo posilňujete nielen jednotlivé svaly, ale srdce. Švihadlo má plastové rukovítka. Desaťminútovka so švihadlom je ideálna na zrýchlenie tepovej frekvencie do aeróbneho rytmu, v ktorom telo najlepšie spaľuje nadbytočné tuky....
  3,80 €
  Skladom
Zobraziť ďalšie najpredávanejší Skryť ďalšie najpredávanejšiena stránku
 • 2.12 Skladom
  SKLADOM

  Švihadlo s drevenými rukovítkami. RÔZNE FARBY LANKA. Dĺžka švihadla je 270 cm. Hlavička držadla je skrutkovacia a lanko je možné skrátiť na potrebnú dĺžku.

  2,12 €
 • 5.5 Skladom
  SKLADOM

  Rýchle švihadlo vhodné pre aerobic alebo kondičný tréning. Švihadlo má dĺžku 290 cm a má plastové rukoväte. Skákaním cez švihadlo si vytvaruje dolnú aj hornú časť tela a zároveň spaľujete kalórie . Okrem klasického kondičného skákania sa švihadlo používa na rope skippingu.

  5,50 €
 • 3.8 Skladom
  SKLADOM

  Skákaním cez švihadlo posilňujete nielen jednotlivé svaly, ale srdce. Švihadlo má plastové rukovítka. Desaťminútovka so švihadlom je ideálna na zrýchlenie tepovej frekvencie do aeróbneho rytmu, v ktorom telo najlepšie spaľuje nadbytočné tuky. Skákanie cez švihadlo je jednoduché a zábavné.

  3,80 €
 • 3.86 Skladom
  SKLADOM

  Jutové švihadlo s drevenými, kónickými rukovítkami.

  3,86 €
 • 2.58 Skladom
  SKLADOM

  Švihadlá sú in zásluhou aeróbnych cvičení. Desať minút so švihadlom je ideálna na zrýchlenie tepovej frekvencie do aeróbneho rytmu, v ktorom telo najlepšie spaľuje nadbytočné tuky. Švihadlo je bavlnené a má plastové rukovítka . Bavlnené švihadlá sa najviac hodia do škôlok, materských centier a škôl.

  2,58 €
 • 34.54 Dodávame do 2-5 dní od objednania. Pokiaľ bude termín dodania dlhší, budeme Vás informovať čo najskôr.
  SKLADOM

  Šplhacie laná sú skvelou športovou pomôckou, vďaka ktorej deti zdokonaľujú svoju obratnosť, mrštnosť a silu. Šplhacie laná sú určené do telocviční, športových areálov alebo lanových centier. Hodí sa ale aj na záhradu alebo na detské ihriská, kde ich môžete pripevniť k systému preliezačiek.

  34,54 €
 • 57.65 Skladom
  SKLADOM

  Preťahovanie je hra, ktorú zabavíte veľa detí, nech už ste kdekoľvek – pri hodine telocviku, na výlete v prírode, na detskom ihrisku alebo na tábore. Preťahovacie laná sú maximálne skladné, takže ich môžete zabaliť do batohu a vziať so sebou pre prípad, že by sa deti nudili.

  57,65 €
 • 44.11 Skladom
  SKLADOM

  Bavlnené preťahovacie lano, vhodné do materských škôl. Preťahovanie je hra, ktorú zabavíte veľa detí, nech už ste kdekoľvek – pri hodine telocviku, na výlete v prírode, na detskom ihrisku alebo na tábore. Preťahovacie laná sú maximálne skladné, takže ich môžete zabaliť do batohu a vziať so sebou.

  44,11 €
 • 102.6 Dodávame do 2-5 dní od objednania. Pokiaľ bude termín dodania dlhší, budeme Vás informovať čo najskôr.
 • 49.52 Dodávame do 2-5 dní od objednania. Pokiaľ bude termín dodania dlhší, budeme Vás informovať čo najskôr.

  Šplhací závesný rebrík 6 priečok. Výška 2m, 2 kovové závesné oká.

  49,52 €
 • 5.75 Dodávame do 2-5 dní od objednania. Pokiaľ bude termín dodania dlhší, budeme Vás informovať čo najskôr.

  Desaťminútovka so švihadlom je ideálna na zrýchlenie tepovej frekvencie do aeróbneho rytmu, v ktorom telo najlepšie spaľuje nadbytočné tuky. Švihadlo pôsobí na zvýšenie celkovej fyzickej kondície. Švihadlo je sa hodí pre všetkých - od detí až po vrcholových športovcov.

  5,75 €
 • 2.54 Skladom
  SKLADOM

  Švihadlo pre modernú gymnastiku. Okrem klasického cvičenia modernej gymnastiky so švihadlom, môžete švihadlo využívať na aeróbne cvičenie. Desaťminútovka so švihadlom je ideálna na zrýchlenie tepovej frekvencie do aeróbneho rytmu, v ktorom telo najlepšie spaľuje nadbytočné tuky.

  2,54 €
Zobrazuje sa 1 - 12 z 16 položiek