Ježci, valčeky s výstupkami K dispozícii je 42 produktov.


Najpredávanejšie produkty v kategórii

 • Masážna loptička „ježko“ rôznych farieb má po celom povrchu výstupky vhodné na precvičovanie úchopov, na reflexnú masáž dlaní, chodidlá nôh a celého tela. Stimuláciou dlaní alebo chodidiel docielite pozitívny vplyv na celé telo, pretože sa tým aktivujú nervové zakončenia.
  Masážny ježko 5 cm - Extra tvrdý - rôzne farby
  Masážna loptička „ježko“ rôznych farieb má po celom povrchu výstupky vhodné na precvičovanie úchopov, na reflexnú masáž dlaní, chodidlá nôh a celého tela. Stimuláciou dlaní alebo chodidiel docielite pozitívny vplyv na celé telo, pretože sa tým...
  1,72 €
  Skladom
 • Lopta Activa je masážna lopta s oblými výstupkami. Má protišmykový pružný povrch a je odolný proti zaťaženiu. Okrem rehabilitačnej praxe sa objavuje aj v cvičení zdravotnej telesnej výchovy či jogy. Možno ho využiť pri cvičeniach vyrovnávacích, kondičných, manipulačných, posilňovacích, relaxačných.
  Loptička Activa - LEDRAGOMMA - rôzne veľkosti
  Lopta Activa je masážna lopta s oblými výstupkami. Má protišmykový pružný povrch a je odolný proti zaťaženiu. Okrem rehabilitačnej praxe sa objavuje aj v cvičení zdravotnej telesnej výchovy či jogy. Možno ho využiť pri cvičeniach vyrovnávacích,...
  4,59 €
  Skladom
 • Manipulačná loptička s oblými masážnymi výstupkami . Používaním loptičky zredukujete stres a uvoľníte stuhnuté svalstvo. Zmenou tlaku vzduchu v loptičke môžete zmeniť intenzitu vykonávanej masáže. Easy Grip je možné využiť pri cvičeniach manipulačných, posilňovacích aj relaxačných.
  Loptička Easy Grip 12 cm - GYMNIC
  Manipulačná loptička s oblými masážnymi výstupkami . Používaním loptičky zredukujete stres a uvoľníte stuhnuté svalstvo. Zmenou tlaku vzduchu v loptičke môžete zmeniť intenzitu vykonávanej masáže. Easy Grip je možné využiť pri cvičeniach...
  4,78 €
  Skladom
Zobraziť ďalšie najpredávanejší Skryť ďalšie najpredávanejšiena stránku
 • 9.37 Skladom
  SKLADOM

  Masážny valček do ruky v tvare piškóty. Masážna pomôcka – veľmi vhodný tvar do ruky. Na stimuláciu rúk. Valček je možné využiť na automasáž aj na klasickú masáž. Reflex Roll Gymnic S ihlovým ventilom na reguláciu tlaku vzduchu vo vnútri valčeka.

  9,37 €
 • 5.16 Skladom
  SKLADOM

  Masážny valček je určený predovšetkým na reflexnú masáž chodidiel, ale aj celého tela. Rolovaním valčeka sa prekrvuje pokožka a možno sa týmto zbaviť bolesti šijových svalov a následnej bolesti hlavy. Akupresúrne valčeky boli vyvinuté a vyrobené predovšetkým na docielenie dobrého zdravotného stavu. DVE FARBY

  5,16 €
 • 4.45 Skladom
  SKLADOM

  Drevená masážna pomôcka v tvare tyčinky s dvoma otáčacími guličkami, ktoré sú posiate gumovými výstupkami. Tyčinka výborne padne do ruky a je s ňou jednoduchá manipulácia. Masírovaním sa stimuluje krvný obeh a urýchľuje ich vylučovanie odpadových látok z tela.

  4,45 €
 • 5.75 Skladom
  SKLADOM

  Squeeze GRIP gélový mačkací valček je tvarovaný aby dobre sedel do dlane z jednej strany az druhej strany je tvarovaný pre prsty. Stredná tuhosť. Materiál TPR - termoplastická guma.

  5,75 €
 • 2.5 Skladom
  SKLADOM

  Mäkký ježko je vhodný na rehabilitačné cvičenie a masáž rúk, nôh i chrbta, ale možno ho použiť aj na masáž iných častí ľudského tela. Výstupky majú oblé neostré zakončenia, ktorými tlačia na mäkké štruktúry organizmu, pričom nespôsobujú otlaky či poranenia.

  2,50 €
 • 2.54 Skladom
  SKLADOM

  Masážny valček je určený predovšetkým na reflexnú masáž celého tela. Mäkká, ale pevná vlastnosť valčeka nevyvolá ani po dlhšom používaní žiadny pocit bolesti.

  2,54 €
 • 1.72 Skladom
  SKLADOM

  Masážna loptička „ježko“ rôznych farieb má po celom povrchu výstupky vhodné na precvičovanie úchopov, na reflexnú masáž dlaní, chodidlá nôh a celého tela. Stimuláciou dlaní alebo chodidiel docielite pozitívny vplyv na celé telo, pretože sa tým aktivujú nervové zakončenia.

  1,72 €
 • 1.94 Dodávame do 2-5 dní od objednania. Pokiaľ bude termín dodania dlhší, budeme Vás informovať čo najskôr.
  SKLADOM

  Masážne loptičky so stimulačnými výstupkami sú skvele využiteľné pri cielenom uvoľňovaní svalového napätia, napomáhajú lepšiemu prekrveniu po športovom výkone, alebo napríklad po dlhom sedení. Rehabilitačný účinok ježkov vedie k regenerácii, väčšej citlivosti aj pohyblivosti.

  1,94 €
 • 12.58 Skladem
  SKLADOM

  Dva masážní válečky jsou především k reflexní masáži chodidel, ale i celého těla. Rolováním válečku se prokrvuje pokožka a lze se tímto zbavit bolesti šíjových svalů a následné bolesti hlavy. Akupresurní válečky byly vyvinuty a vyrobeny především k docílení dobrého zdravotního stavu. DVĚ BARVY

  12,58 €
 • 5.21 Skladom
  SKLADOM

  Masážny valček do ruky v tvare piškóty. Masážna pomôcka – veľmi vhodný tvar do ruky. Na stimuláciu rúk. Valček je možné využiť na automasáž aj na klasickú masáž. Physio Roll sa používa aj v rehabilitačných centrách.

  5,21 €
 • 5.12 Skladom
  SKLADOM

  Masážny krúžok s bodlinkami na masáž a posilnenie prstov a dlaní. Aku Ring má priemer 17 cm a je vhodný do interiéru, exteriéru aj do vody. Jedná sa o hmatovú hračku, ktorú je možné krútiť, mačakt a hádzať si s ňou.

  5,12 €
 • 4.37 Skladom
  SKLADOM

  Malý masážny valček s bodlinkami pre jemnú motoriku. Mäkké masážne výstupky účinne prekrvujú dlane a zároveň stimulujú končeky nervov na pokožke, čím upokojujú Váš nervový systém. Podlhovastý tvar valčeka je vhodný pre mobilizačné cvičenia.

  4,37 €
Zobrazuje sa 1 - 12 z 42 položiek