Vodné rezance a spojky K dispozícii je 9 produktov.


Najpredávanejšie produkty v kategórii

 • Penové rezance sú jednou z najpredávanejších plaveckých pomôcok. Nadľahčovacie dážďovky sa používajú pri výučbe plávania. Penová tyč v podpazuší poskytuje oporu, aby mohol plavec trénovať plavecké pohyby nôh. Vodné rezance je pre všetky vekové kategórie.
  Vodné rezance melírované 1600 x 67 mm
  Penové rezance sú jednou z najpredávanejších plaveckých pomôcok. Nadľahčovacie dážďovky sa používajú pri výučbe plávania. Penová tyč v podpazuší poskytuje oporu, aby mohol plavec trénovať plavecké pohyby nôh. Vodné rezance je pre všetky vekové...
  4,13 €
  Skladom
 • Nadľahčovacia penová pomôcka do vody. Vodné rezance je vhodná pomôcka na cvičenie vo vode - aquaerobic, výučbu plávania a hru či už na pláži alebo vo vode. Neónové rezance sú v troch krásne žiarivých farbách . Penové dážďovky slúžia na nácvik držania rovnováhy a stability.
  Vodné rezance Neon 1600 x 67 mm
  Nadľahčovacia penová pomôcka do vody. Vodné rezance je vhodná pomôcka na cvičenie vo vode - aquaerobic, výučbu plávania a hru či už na pláži alebo vo vode. Neónové rezance sú v troch krásne žiarivých farbách . Penové dážďovky slúžia na nácvik...
  4,37 €
  Skladom
 • Vodné rezance je vhodná pomôcka na cvičenie vo vode - aquaerobic, výučbu plávania a hru či už na pláži alebo vo vode. Penová plavecká pomôcka nadnáša plavcov a uľahčuje mu pohyb vo vode. Rezance môžu používať všetky vekové kategórie.
  Vodné rezance 1600 x 67 mm - rôzne farby
  Vodné rezance je vhodná pomôcka na cvičenie vo vode - aquaerobic, výučbu plávania a hru či už na pláži alebo vo vode. Penová plavecká pomôcka nadnáša plavcov a uľahčuje mu pohyb vo vode. Rezance môžu používať všetky vekové kategórie.
  4,89 €
  Skladom
Zobraziť ďalšie najpredávanejší Skryť ďalšie najpredávanejšieZobrazuje sa 1 - 9 z 9 položiek