Hry v kolektíve K dispozícii je 44 produktov.


Najpredávanejšie produkty v kategórii

 • Psychomotorický detský látkový padák GONGE sa využíva na pohybové cvičenie pre rozvoj koordinácie. Svojich priaznivcov si nájde nielen u detí, ale aj dospelých. Po stranách látkového padáku sa nachádzajú úchyty. Psychomotorický padák má nádherné dúhové farby, dodávame ho v niekoľkých veľkostiach .
  GONGE Psychomotorický padák - rôzne veľkosti
  Psychomotorický detský látkový padák GONGE sa využíva na pohybové cvičenie pre rozvoj koordinácie. Svojich priaznivcov si nájde nielen u detí, ale aj dospelých. Po stranách látkového padáku sa nachádzajú úchyty. Psychomotorický padák má nádherné...
  22,31 €
  Skladom
 • Krásne pestrofarebné krúžky sú obľúbenou cvičebnou pomôckou všetkých vekových kategórií. Gonge krúžky majú veľmi široké využitie. Využijú sa pri rôznych detských hrách, ako je hádzanie si, hádzanie na terč, žonglovanie, nosenie na hlave a ďalších častiach tela .
  GONGE Gumové krúžky - rôzne varianty
  Krásne pestrofarebné krúžky sú obľúbenou cvičebnou pomôckou všetkých vekových kategórií. Gonge krúžky majú veľmi široké využitie. Využijú sa pri rôznych detských hrách, ako je hádzanie si, hádzanie na terč, žonglovanie, nosenie na hlave a ďalších...
  2,54 €
  Skladom
 • Hádzacia lopta v tvare šípky pre dlhší dolet. Vhodná pomôcka pri tréningu amerického futbalu. Špeciálne zárezy na pevné uchopenie a super rýchle otáčanie. Aerodynamický design garantuje vysokú presnosť hodu.
  Vortex ball - NERF
  Hádzacia lopta v tvare šípky pre dlhší dolet. Vhodná pomôcka pri tréningu amerického futbalu. Špeciálne zárezy na pevné uchopenie a super rýchle otáčanie. Aerodynamický design garantuje vysokú presnosť hodu.
  21,25 €
  Skladom
Zobraziť ďalšie najpredávanejší Skryť ďalšie najpredávanejšiena stránku
 • 23.09 Skladom
  SKLADOM

  Krúžok Ringo sa dá použiť na rôzne hry a cvičenia. Je ideálny na rozvoj koordinácie pohybov, obratnosti a presnosti.

  23,09 €
 • 5.8 Skladom
  SKLADOM

  Žonglovanie s loptičkami je jednou z cvičebných pomôcok, ktorá priamo nabáda k hre. Svojich priaznivcov si nájde medzi deťmi aj dospelými. Žonglovanie precvičuje obratnosť a koncentráciu už len samotnou hrou. VHODNÉ AJ AKO ANTISTRESOVÁ POMÔCKA.

  5,80 €
 • 2.54 Skladom
  SKLADOM

  Farebné pásky na oči používajte pri rôznych hrách, pri ktorých musíte mať zavreté oči. Hry so zaviazanými očami budujú dôveru a spoluprácu. Nikto nebude podvádzať so zaviazanými očami. Zrakovo postihnutí športovci používajú pri hre Goalball pásky cez oči. 6 farieb.

  2,54 €
 • 5.75 Skladom
  SKLADOM

  Hádzací krúžok je v štyroch farbách . Hádzanie krúžkami je dobré na reflexy a koordinačné pohyby. Pri chytaní a hádzaní s Ringo krúžkami sa rozvíja rýchlosť reakcie a priestorová orientácia . Krúžky sú vhodné aj pre rôzne úchopové cvičenia osôb so zlou možnosťou úchopu.

  5,75 €
 • 14.16 Skladom
  SKLADOM

  Krásne krúžky farby NORDIC sú obľúbenou cvičebnou pomôckou všetkých vekových kategórií. Gonge krúžky majú veľmi široké využitie. Využijú sa pri rôznych detských hrách, ako je hádzanie si, hádzanie na terč, žonglovanie, nosenie na hlave a ďalších častiach tela . Môže sa s nimi hrať jednotlivec aj skupina.

  14,16 €
 • 12.15 Skladom
  SKLADOM

  Poznáte ručný badminton s Indiacou? Je to zábavná hra na záhradu, pláž alebo do telocvične. Indiaca je hádzacia loptička opatrená perím. Pri hre sa indiaca odbíja dlaňou. Jedná sa o kolektívnu hru, ktorú hrajú deti aj dospelí. Indiaca Waboba je nová verzia klasickej športovej pomôcky. Cena za 1 kus

  12,15 €
 • 1.62 Skladom
  SKLADOM

  Lietajúci tanier vhodný pre všetky vekové skupiny. Veľa aktívnej zábavy si s Frisbee užijete pri vode, na pláži, v parku alebo na záhrade. Čo vlastne frisbee je? Do slovenčiny sa prekladá ako lietajúci tanier alebo aj lietajúci disk . S tanierom si môžete hádzať alebo si zahrať Ultimate frisbee.

  1,62 €
 • 10.34 Skladom
  SKLADOM

  Malé, plastové, odolné loptičky sa používajú do detských bazénov, na hru jednotlivcov i skupín detí. Sú vhodné do detských kútikov, škôlok, apod. Loptičky sú dodávané v siedmich farbách.

  10,34 €
 • 13.62 Dodávame do 2-5 dní od objednania. Pokiaľ bude termín dodania dlhší, budeme Vás informovať čo najskôr.

  Sada detských kuračiek od talianskeho výrobcu MONDO je kvalitná a mimoriadne pekná bowlingová sada pre dievčatá a chlapcov od 3 rokov. V detskej súprave sa nachádza 6 farebných kolkov s veselými obrázkami jednorožca alebo autíčok a bowlingová guľa.

  13,62 €
 • 5.12 Skladom
  SKLADOM

  Masážny krúžok s bodlinkami na masáž a posilnenie prstov a dlaní. Aku Ring má priemer 17 cm a je vhodný do interiéru, exteriéru aj do vody. Jedná sa o hmatovú hračku, ktorú je možné krútiť, mačakt a hádzať si s ňou.

  5,12 €
 • 10.34 Skladom
  SKLADOM

  Malé, plastové, odolné loptičky sa používajú do detských bazénov, na hru jednotlivcov i skupín detí. Sú vhodné do detských kútikov, škôlok, apod. Loptičky sú dodávané v 5 farbách.

  10,34 €
 • 13.42 Skladem
  SKLADOM

  Měkké a lehké, házecí míčky z šátků jsou určeny pro pomalé a bezpečné hry v interiéru.

  13,42 €
Zobrazuje sa 1 - 12 z 44 položiek