Masážne podložky, rohože K dispozícii je 23 produktov.


Najpredávanejšie produkty v kategórii

 • Balančná šošovka Multiactiv Stone má na svojom vypuklom povrchu krátke masážne výstupky. Vzduchová pologuľa je ideálna na zlepšenie koordinácie, pohyblivosti a priestorovej orientácie. Polguľa je vhodnou cvičebnou pomôckou na relaxáciu a posilňovacie cvičenia. Šošovky ponúkame v sade alebo po kuse.
  Multiactiv Stone - balančná šošovka - GYMNIC - rôzne farby
  Balančná šošovka Multiactiv Stone má na svojom vypuklom povrchu krátke masážne výstupky. Vzduchová pologuľa je ideálna na zlepšenie koordinácie, pohyblivosti a priestorovej orientácie. Polguľa je vhodnou cvičebnou pomôckou na relaxáciu a...
  9,71 €
  Skladom
 • Relaxačná podložka Nex HAPPYBACK optimálne vypodloží krčnú chrbticu. Mäkká opierka je ideálna na relaxáciu a odpočinok. Vzduchový vankúšik pod krčnú chrbticu uvoľňuje napätie v oblasti krku a ramien.
  Nex podložka HAPPYBACK - TOGU
  Relaxačná podložka Nex HAPPYBACK optimálne vypodloží krčnú chrbticu. Mäkká opierka je ideálna na relaxáciu a odpočinok. Vzduchový vankúšik pod krčnú chrbticu uvoľňuje napätie v oblasti krku a ramien.
  21,32 €
  Skladomna stránku
 • 25.84 Skladom
  SKLADOM

  Drevená masážna podložka na nohy má osem samostatne rotujúcich valčekov , ktoré sú opatrené masážnymi výstupkami a guličkami. Masírovanie chodidiel Vám uľaví od napätia a budete si užívať príjemnú relaxáciu. Valčeky priaznivo ovplyvňujú krvný obeh a pôsobia na imunitný systém.

  25,84 €
 • 7.18 Skladom
  SKLADOM

  Trendy Dupla je vynikajúci samoužívací prístroj pre spúšťacie body. Tvar umožňuje efektívnu masáž pozdĺž chrbtice a krku. Intenzitu je možné určiť pomocou vlastného tlaku.

  7,18 €
 • 7.67 Skladom
  SKLADOM

  Podložka v tvare motýľa s akupresúrnymi výstupkami. Vďaka masážnym hrotom sa stimuluje krvný obeh a zlepšuje sa metabolizmus. Hlavný princíp masážnej rohože vychádza z tradičnej čínskej liečby – AKUPRESURY.

  7,67 €
 • 38.54 Dodávame do 2-5 dní od objednania. Pokiaľ bude termín dodania dlhší, budeme Vás informovať čo najskôr.

  Látkový Iplikátor s pumpičkou je určený na prekrvenie chodidiel. Iplikátor je klinicky testovaná a registrovaná zdravotná pomôcka. Tvorí ho tenká podložka, na ktorej sú v pravidelných rozostupoch upevnené plastové krúžky s masážnymi bodcami.

  38,54 €
 • 63.34 Dodávame do 2-5 dní od objednania. Pokiaľ bude termín dodania dlhší, budeme Vás informovať čo najskôr.

  Ide o látku pošitú malými kolieskami s niekoľkými ostrými hrotmi. Iplikátor sa odporúča pri bolesti alebo stuhnutosti chrbta. Iplikátor mierni všetky typy bolestí , prináša úľavu ľuďom so štrukturálnymi poruchami a lieči poruchy funkčné. Nafukovací Iplikátor sa lepšie prispôsobí prehnutiu chrbta.

  63,34 €
 • 27.29 Skladom
  SKLADOM

  Iplikátor je malý akupresúrny koberček s mnohými hrotmi. Iplikátor na lakeť je s popruhom na suchý zips na uchytenie na potrebné miesto. Iplikátor je vhodný pre odbornú aj laickú verejnosť, ako na liečbu tak aj na prevenciu ochorení. Iplikátor môžeme používať kdekoľvek – v práci, doma a na cestách.

  27,29 €
 • 10.51 Skladom
  SKLADOM

  Univerzálny Iplikátor zvyšuje odolnosť proti svalovej únave. Masážna pomôcka, ktorá je vhodná na každodennú relaxáciu aj úľave od akútnych bolestí. Režné plátno pokryté akupresúrnymi hrotmi prekrví Vašu pokožku. Jeho základný princíp využíva prostriedky tradičnej čínskej medicíny.

  10,51 €
 • 27.29 Dodávame do 2-5 dní od objednania. Pokiaľ bude termín dodania dlhší, budeme Vás informovať čo najskôr.
  SKLADOM

  Iplikátor je klinicky testovaná a registrovaná zdravotná pomôcka. Tvorí ho tenká podložka, na ktorej sú v pravidelných rozostupoch upevnené plastové krúžky s masážnymi bodcami. Obyčajne už za krátku chvíľu pocítite, ako sa únava vytráca a rýchlo sa obnovujú vaše sily.

  27,29 €
 • 12.92 Skladom
  SKLADOM

  Iplikátor je klinicky testovaná a registrovaná zdravotná pomôcka. Tvorí ho tenká podložka, na ktorej sú v pravidelných rozostupoch upevnené plastové krúžky s masážnymi bodcami. Zlepšuje sa lymfatický systém a následne dochádza k rýchlejšiemu odplaveniu toxínov a ďalších nežiaducich látok.

  12,92 €
 • 94.09 Dodávame do 2-5 dní od objednania. Pokiaľ bude termín dodania dlhší, budeme Vás informovať čo najskôr.

  Set cvičebných pomôcok pre vlastnú masáž od firmy TOGU. Sada sa skladá z penových valcov a gulí, ktoré ponúkajú rozmanité možnosti pre regeneráciu. Pomôcky sú vyrobené z materiálu EEP, ktorý je hypoalergénny, bez zápachu, dobre sa čistí a je 100% recyklovateľný.

  94,09 €
 • 9.96 Skladom
  SKLADOM

  Masážna podložka TOGU s výstupkami prekrví chodidlá. Vďaka masážnym hrotom sa stimuluje krvný obeh a zlepšuje sa metabolizmu s. Nízka plocha sa používa na precvičovanie senzomotoriky a iných terapií. Pri chôdzi po Senso balance Pad si krásne namasírujete chodidlá.

  9,96 €
 • 29.56 Skladom
  SKLADOM

  Masážna podložka s dlhými výstupkami je ideálna na masáž chodidiel. Masáž zvyšuje krvný obeh, uvoľňuje svaly a stimuluje reflexné body Vašich chodidiel . Podložka sa skladá z dvoch častí, ktoré je možné použiť aj samostatne. Podložka je umývateľná a je možné ju používať v sede aj v stoji.

  29,56 €
Zobrazuje sa 1 - 12 z 23 položiek