Nestabilné plochy K dispozícii je 84 produktov.


Najpredávanejšie produkty v kategórii

 • Masážna pologuľa s akupresúrnymi výstupkami je vhodná na aktiváciu hlboko uložených svalov. Balančná šošovka zo stredne tuhého materiálu sa využíva vo fyzioterapii, na rehabilitačné cvičenie i hrám detí. Nestabilná plocha s krátkymi masážnymi výstupkami je vhodná na podporu koordinácie pohybu.
  Senso kupola 16 x 8 cm New - šošovka s masážnymi výstupkami
  Masážna pologuľa s akupresúrnymi výstupkami je vhodná na aktiváciu hlboko uložených svalov. Balančná šošovka zo stredne tuhého materiálu sa využíva vo fyzioterapii, na rehabilitačné cvičenie i hrám detí. Nestabilná plocha s krátkymi masážnymi...
  5,78 €
  Skladom
 • Balančná šošovka Multiactiv Stone má na svojom vypuklom povrchu krátke masážne výstupky. Vzduchová pologuľa je ideálna na zlepšenie koordinácie, pohyblivosti a priestorovej orientácie. Polguľa je vhodnou cvičebnou pomôckou na relaxáciu a posilňovacie cvičenia. Šošovky ponúkame v sade alebo po kuse.
  Multiactiv Stone - balančná šošovka - GYMNIC - rôzne farby
  Balančná šošovka Multiactiv Stone má na svojom vypuklom povrchu krátke masážne výstupky. Vzduchová pologuľa je ideálna na zlepšenie koordinácie, pohyblivosti a priestorovej orientácie. Polguľa je vhodnou cvičebnou pomôckou na relaxáciu a...
  9,71 €
  Skladom
 • Masážna a balančná podložka Circle 33 cm je vhodná na cvičenie a masáž chrbta a nôh. Používa sa aj na sedenie na uvoľnenie chrbtice v prípade bolesti chrbta. Jedna strana vzduchovej šošovky má malé výstupky, druhá strana má masážne hroty. Balančný vankúš je skvelou rehabilitačnou pomôckou.
  Vyvažovacia podložka KRUH 33 cm
  Masážna a balančná podložka Circle 33 cm je vhodná na cvičenie a masáž chrbta a nôh. Používa sa aj na sedenie na uvoľnenie chrbtice v prípade bolesti chrbta. Jedna strana vzduchovej šošovky má malé výstupky, druhá strana má masážne hroty. Balančný...
  12,57 €
  Skladom
Zobraziť ďalšie najpredávanejší Skryť ďalšie najpredávanejšiena stránku
 • 26.51 Skladom
  SKLADOM

  Penová balančná podložka je špeciálna silná podložka vhodná na tréning koordinácie a rovnováhy. Nestabilný povrch je vhodný na kondičný tréning, posilňovanie a rehabilitáciu. Vyššia tuhosť sivej podložky má ľahšiu úroveň náročnosti.

  26,51 €
 • 20.8 Skladom
  SKLADOM

  Penová balančná podložka s vynikajúcou pamäťou, t. j. rýchlo sa vracia do pôvodného stavu. Vhodné na rozvoj koordinačných schopností alebo rehabilitáciu. Cvičenie na balančnej podložke rozvíja koordináciu pohybov, rovnováhu a posilňuje hlboký stabilizačný systém chrbtice a trupu.

  20,80 €
 • 19.35 Skladom
  SKLADOM

  Penové kliny z tvrdenej peny sa používajú ako vankúš na stoličky v kancelárii, doma alebo v autách. Používaním sedacích klinov posilňujete chrbtové svaly a uvoľňujete platničky.

  19,35 €
 • 17.46 Skladom
  SKLADOM

  Drevená balančná doska osemuholník s protišmykovým povrchom, nestabilná pologuľa je vyrobená z tvrdého plastu. Je to vyrovnávajúci úsek používaný pri rehabilitácii, tréningu a posilňovaní. Povrch dosky je pokrytý protišmykovou doskou so vzorom.

  17,46 €
 • 12.57 Skladom
  SKLADOM

  Masážna a balančná podložka Circle 33 cm je vhodná na cvičenie a masáž chrbta a nôh. Používa sa aj na sedenie na uvoľnenie chrbtice v prípade bolesti chrbta. Jedna strana vzduchovej šošovky má malé výstupky, druhá strana má masážne hroty. Balančný vankúš je skvelou rehabilitačnou pomôckou.

  12,57 €
 • 17.89 Skladom
  SKLADOM

  Drevená balančná doska Strom s protišmykovým povrchom, nestabilná pologuľa je vyrobená z tvrdého plastu. Je to kruhová časť používaná pri rehabilitácii, tréningu a posilňovaní. Povrch dosky je pokrytý protišmykovou vzorovanou doskou. Nestabilná doska je navrhnutá na tréning motorických zručností.

  17,89 €
 • 5.21 Skladom
  SKLADOM

  Vzduchová pologuľa s protišmykovými drážkami na povrchu. Mini podložka má priemer 15,5 cm. Balančné šošovky sa dajú použiť pri športe, rehabilitácii a rôznych skupinových hrách. Vypuklý tvar podložky vás núti neustále udržiavať rovnováhu. Počas cvičenia tak dosiahnete posilnenie a spevnenie svalov.

  5,21 €
 • 95.63 Skladom
  SKLADOM

  Floor Surf balančná pojazdná plocha s kolieskami je určená na hru a terapiu. Kombinuje hru s tréningom motorických zručností. Podlahový surf bol vyinutý v spolupráci s detskými fyzioterapeutmi s cieľom zaistiť bezpečné používanie výrobku všetkými deťmi bez ohľadu na úroveň motorických zručností.

  95,63 €
 • 44.36 Skladom
  SKLADOM

  Top Mini - rada NORDIC - bol vyvinutý so zvláštnym zameraním na vývoj motorických zručností detí vo veku 0-4 rokov. Top Mini pozýva malé deti na hravú balančnú hojdačku. Hojdačkou je možné otáčať dookola najprv s pomocou dospelého človeka a následne na vlastnú päsť samotných detí. Bez podušky.

  44,36 €
 • 49.78 Skladom
  SKLADOM

  Drevená balančná doska s protišmykovým povrchom s balančným valcom. . Povrch dosky je opatrený protišmykovým plátom čierno-sivej farby. Nestabilná doska je určená na nácvik motoriky a stability.

  49,78 €
 • 16.46 Skladom
  SKLADOM

  Drevená balančná doska s protišmykovým povrchom, nestabilná pologuľa je z tvrdého plastu. Jedná sa o kruhovú úseč, ktorá sa používa v rehabilitácii, tréningu a posilňovaní. Povrch dosky je opatrený protišmykovým plátom so vzorom. Nestabilná doska je určená na nácvik motoriky a stability.

  16,46 €
 • 5.78 Skladom
  SKLADOM

  Masážna pologuľa s akupresúrnymi výstupkami je vhodná na aktiváciu hlboko uložených svalov. Balančná šošovka zo stredne tuhého materiálu sa využíva vo fyzioterapii, na rehabilitačné cvičenie i hrám detí. Nestabilná plocha s krátkymi masážnymi výstupkami je vhodná na podporu koordinácie pohybu.

  5,78 €
Zobrazuje sa 1 - 12 z 84 položiek