Cvičenie vo vode K dispozícii je 54 produktov.


Najpredávanejšie produkty v kategórii

 • Plavecký pás s nastaviteľnou dĺžkou popruhu a zapínaním na sponu je vhodnou pomôckou pre výučbu plávania malých detí. Pás má 9 dielikov, ktoré môžete podľa potrieb dieťaťa odrábať . Nadľahčovací opasok ponúkame v rôznych farebných kombináciách.
  Plavecký pás 600
  Plavecký pás s nastaviteľnou dĺžkou popruhu a zapínaním na sponu je vhodnou pomôckou pre výučbu plávania malých detí. Pás má 9 dielikov, ktoré môžete podľa potrieb dieťaťa odrábať . Nadľahčovací opasok ponúkame v rôznych farebných kombináciách.
  8,39 €
  Skladom
 • Plávanie je spolu s behaním najprirodzenejším druhom telesného pohybu . Preto je dôležité, aby Vaše dieťa nemalo strach z vody. Môžete tomu predísť pomocou niektorých plaveckých pomôcok. Plavecká doska v tvare Macka bude verným priateľom Vášho dieťaťa vo vodnom prostredí.
  Plavecká doska Medvedík 34 x 29 x 3,8 cm
  Plávanie je spolu s behaním najprirodzenejším druhom telesného pohybu . Preto je dôležité, aby Vaše dieťa nemalo strach z vody. Môžete tomu predísť pomocou niektorých plaveckých pomôcok. Plavecká doska v tvare Macka bude verným priateľom Vášho...
  9,37 €
  Skladom
 • Nadľahčovacia penová pomôcka do vody. Vodné rezance je vhodná pomôcka na cvičenie vo vode - aquaerobic, výučbu plávania a hru či už na pláži alebo vo vode. Neónové rezance sú v troch krásne žiarivých farbách . Penové dážďovky slúžia na nácvik držania rovnováhy a stability.
  Vodné rezance Neon 1600 x 67 mm
  Nadľahčovacia penová pomôcka do vody. Vodné rezance je vhodná pomôcka na cvičenie vo vode - aquaerobic, výučbu plávania a hru či už na pláži alebo vo vode. Neónové rezance sú v troch krásne žiarivých farbách . Penové dážďovky slúžia na nácvik...
  4,37 €
  Skladom
Zobraziť ďalšie najpredávanejší Skryť ďalšie najpredávanejšiena stránku
Zobrazuje sa 1 - 12 z 54 položiek