Tyče, kmitacie ai. posilňovače K dispozícii je 13 produktov.


Najpredávanejšie produkty v kategórii

 • Cvičebná točňa s masážnymi výstupkami je ideálna na posilňovanie a spevňovanie postavy. Rotujúci pohyb prospieva ochabnutému svalstvu, napomáha prekrveniu dolných končatín a spaľovaniu tukov. Tento otočný tanier má výstupky na povrchu, ktoré pomáhajú proti skĺznutiu chodidiel.
  Rotana 25 cm - dva varianty
  Cvičebná točňa s masážnymi výstupkami je ideálna na posilňovanie a spevňovanie postavy. Rotujúci pohyb prospieva ochabnutému svalstvu, napomáha prekrveniu dolných končatín a spaľovaniu tukov. Tento otočný tanier má výstupky na povrchu, ktoré...
  7,00 €
  Skladom
 • Posilňovací "motýlik" je cvičebná pomôcka pre formovanie postavy, obzvlášť stehien a zadku. Body Shaper hlavne ocenia ženy a dievčatá, ktoré nemajú čas a chuť navštevovať posilňovne. Najčastejšie ho používajú ženy na kondičné cvičenie. Univerzálny posilňovač je ľahko skladný. Tmavšia modrá farba.
  Body Shaper
  Posilňovací "motýlik" je cvičebná pomôcka pre formovanie postavy, obzvlášť stehien a zadku. Body Shaper hlavne ocenia ženy a dievčatá, ktoré nemajú čas a chuť navštevovať posilňovne. Najčastejšie ho používajú ženy na kondičné cvičenie. Univerzálny...
  7,35 €
  Skladomna stránku
 • 4.22 Skladom
  SKLADOM

  Jednoduchý fitnes nástroj na posilnenie hornej a dolnej polovice tela. Posilňujte stehná, zadok alebo hrudník. Zľava z dôvodu viditeľných priehlbín v penovom materiáli.

  4,22 €
 • 16.62 Dodávame do 2-5 dní od objednania. Pokiaľ bude termín dodania dlhší, budeme Vás informovať čo najskôr.

  Posilňovací pilátes ring je určený pre jednotlivcov i skupiny, ako doma, tak v telocvični na rôzne cvičenia problémových partií na rukách a na nohách. Stláčaním proti odporu kruhu posilňujete množstvo svalových skupín. Najčastejšie sa kruh používa ako spestrenie pri cvičení pilates a jóga cvičení.

  16,62 €
 • 13.74 Skladom
  SKLADOM

  Pružná kmitacia tyč. Váha koncoviek - 600g. Cvičením s kmitacou tyčou aktivujete aj hlboko uložené svalové skpiny, ktoré reagujem na vibrácie tyče. Svaly sa správne posilňujú, naťahujú a uvoľňujú. Atypická zásielka - príplatok na dopravu viď nižšie.

  13,74 €
 • 14.76 Skladom
  SKLADOM

  Posilňovací pilátes ring je určený pre jednotlivcov i skupiny, ako doma, tak v telocvični na rôzne cvičenia problémových partií na rukách a na nohách. Stláčaním proti odporu kruhu posilňujete množstvo svalových skupín. Najčastejšie sa kruh používa ako spestrenie pri cvičení pilates a jóga cvičení.

  14,76 €
 • 8.92 Skladom
  SKLADOM

  Kovové opierky na kľučky s molitanovými úchopmi. Cvičebná pomôcka na posilňovanie, tzv. stálky.

  8,92 €
 • 6.34 Skladom
  SKLADOM

  Koliesko na posilňovanie brušných a chrbtových svalov.

  6,34 €
 • 7.35 Skladom
  SKLADOM

  Posilňovací "motýlik" je cvičebná pomôcka pre formovanie postavy, obzvlášť stehien a zadku. Body Shaper hlavne ocenia ženy a dievčatá, ktoré nemajú čas a chuť navštevovať posilňovne. Najčastejšie ho používajú ženy na kondičné cvičenie. Univerzálny posilňovač je ľahko skladný. Tmavšia modrá farba.

  7,35 €
 • 7 Skladom
  SKLADOM

  Tyč drevená vhodná na posilňovanie a aerobic. Pomocou drevenej tyčky si môžete skvele porovnať postavenie tela a zlepšiť rozsah v ramennom kĺbe. Gymnastická tyč je klasické, vysoko kvalitné gymnastické náradie vyrobené z dreva. Atypická zásielka - príplatok na dopravu viď nižšie.

  7,00 €
 • 7 Skladom
  SKLADOM

  Cvičebná točňa s masážnymi výstupkami je ideálna na posilňovanie a spevňovanie postavy. Rotujúci pohyb prospieva ochabnutému svalstvu, napomáha prekrveniu dolných končatín a spaľovaniu tukov. Tento otočný tanier má výstupky na povrchu, ktoré pomáhajú proti skĺznutiu chodidiel.

  7,00 €
 • 8.12 Skladom
  SKLADOM

  Plastové stálky - opierky na kľučky s protišmykovými chytmi.

  8,12 €
 • 33.98 Skladom
  SKLADOM

  Cvičebná pomôcka Pilates ring s dvoma mäkkými úchytmi. Kruh je tuhý a zároveň pružný. Vnútorné a vonkajšie úchyty poskytujú komfort pri cvičení. Stláčaním kruhu proti odporu už posilňujete . Pilátes kruh môžeme vložiť medzi kolená, paže, členky a pod.

  33,98 €
 • 24.86 Skladom
  SKLADOM

  Thera-Band FlexBar je cvičebná pomôcka vyrobená z prírodnej gumy a je určená predovšetkým na posilňovanie stlačenia a sily horných končatín.

  24,86 €
Zobrazuje sa 1 - 12 z 13 položiek