Rollery, valce K dispozícii je 14 produktov.


Najpredávanejšie produkty v kategórii

 • Cvičebný valec z vysoko odolnej peny EVA. Roller Premium od Togu má antibakteriálnu úpravu. Valec je 90 cm dlhý a jeho priemer je 15 cm . Roller sa využíva na cvičenie piltaes a jogy. Valec je vhodný na cvičenie začiatočníkov i pokročilejších cvičencov. Počas cvičenia sa nešmýka.
  Roller Premium - TOGU
  Cvičebný valec z vysoko odolnej peny EVA. Roller Premium od Togu má antibakteriálnu úpravu. Valec je 90 cm dlhý a jeho priemer je 15 cm . Roller sa využíva na cvičenie piltaes a jogy. Valec je vhodný na cvičenie začiatočníkov i pokročilejších...
  55,17 €
  Skladomna stránku
 • 16.91 Skladom
  SKLADOM

  Penový valec je určený predovšetkým na cvičenie jogy a pilatesu. Okrúhly tvar valca nie je stabilný a núti cvičenca aktívne zapájať hornú a dolnú polovicu tela a posilňovať brušné a chrbtové svaly. Jemná štruktúra umožňuje prúdenie vzduchu počas cvičenia.

  16,91 €
 • 31.54

  Nafukovací cvičebný valec je všestranná cvičebná pomôcka využiteľná ako v rehabilitácii, tak v športe. Hodí sa na vykonávanie rôznych balančných a polohovacích cvikov . FormulaFitroll Maxafe ® vzduchový valec od značky Ledragomma kombinuje tie najlepšie vlastnosti lopty na cvičenie a penového valca.

  31,54 €
 • 7.18 Skladom
  SKLADOM

  Trendy Dupla je vynikajúci samoužívací prístroj pre spúšťacie body. Tvar umožňuje efektívnu masáž pozdĺž chrbtice a krku. Intenzitu je možné určiť pomocou vlastného tlaku.

  7,18 €
 • 125.87 Dodávame do 2-5 dní od objednania. Pokiaľ bude termín dodania dlhší, budeme Vás informovať čo najskôr.

  GONGE Balančné koleso Body Wheel je nová vzrušujúca balančná pomôcka pre všetky vekové kategórie. Balančné koleso Body Wheel umožňuje nácvik telesnej obratnosti, sily a rovnováhy a posilňovanie svalov celého tela.

  125,87 €
 • Penový valec s je všestranná pomôcka využiteľná ako v rehabilitácii, tak v športe. Hodí sa na vykonávanie rôznych balančných, polohovacích cvikov i polohovanie.

  Produkt nie je k dispozícii
 • 27.32 Skladom
  SKLADOM

  Nafukovací cvičebný valec je všestranná cvičebná pomôcka využiteľná ako v rehabilitácii, tak v športe. Hodí sa na vykonávanie rôznych balančných a polohovacích cvikov . FitBall Roller vzduchový valec od značky Gymnic kombinuje tie najlepšie vlastnosti lopty na cvičenie a penového valca.

  27,32 €
 • 55.17 Skladom
  SKLADOM

  Cvičebný valec z vysoko odolnej peny EVA. Roller Premium od Togu má antibakteriálnu úpravu. Valec je 90 cm dlhý a jeho priemer je 15 cm . Roller sa využíva na cvičenie piltaes a jogy. Valec je vhodný na cvičenie začiatočníkov i pokročilejších cvičencov. Počas cvičenia sa nešmýka.

  55,17 €
 • 26.17 Dodávame do 2-5 dní od objednania. Pokiaľ bude termín dodania dlhší, budeme Vás informovať čo najskôr.

  Cvičebný polvalec je vyrobený z vysoko odolnej peny EVA. Penová podložka sa využíva na pohodlné ležanie pri terapii, masáži a celkovom uvoľnení tela. Ako mnohé účelové cvičebné náčinie nájde polvalec využitie pri rôznom gymnastickom cvičení (mobilizácia, posilňovanie, stabilizácia, pilates a jogy).

  26,17 €
 • 40.61 Skladom
  SKLADOM

  Valec Roller Premium je vhodný na polohovanie a podopieranie tela pri cvičení doma alebo pri rehabilitácii. Roller Premium je stabilný valec z pevného a tuhého materiálu EVA . Valec spoľahlivo unesie váhu ľudského tela bez toho, aby došlo k jeho deformácii.

  40,61 €
 • 19.97 Skladom
  SKLADOM

  Penový cvičebný valec sa používa pri cvičení jogy a pilátes . Kratší valec aktivuje svaly okolo chrbtice, ktoré sa pri bežnom cvičení nepretiahnu. Pri cvičení sa rozvíja rovnováha a stabilita. Roller umožňuje cvičenie v mnohých pozíciách , v ľahu na chrbte, na bruchu, na boku a pod. DVE VARIANTY

  19,97 €
 • 47.63 Dodávame do 2-5 dní od objednania. Pokiaľ bude termín dodania dlhší, budeme Vás informovať čo najskôr.
  SKLADOM

  Penový valec je určený predovšetkým na cvičenie jogy a pilates. Guľatý tvar valca nie je stabilný a núti cvičiaceho aktívne zapájať hornú a dolnú polovicu tela a posilňovať brušné a chrbtové svaly. Jemná štruktúra umožňuje prúdenie vzduchu pri cvičení.

  47,63 €
 • 94.09 Dodávame do 2-5 dní od objednania. Pokiaľ bude termín dodania dlhší, budeme Vás informovať čo najskôr.

  Set cvičebných pomôcok pre vlastnú masáž od firmy TOGU. Sada sa skladá z penových valcov a gulí, ktoré ponúkajú rozmanité možnosti pre regeneráciu. Pomôcky sú vyrobené z materiálu EEP, ktorý je hypoalergénny, bez zápachu, dobre sa čistí a je 100% recyklovateľný.

  94,09 €
Zobrazuje sa 1 - 12 z 14 položiek