Malé lopty, overbally K dispozícii je 28 produktov.


Najpredávanejšie produkty v kategórii

 • Originálne Overball značky Gymnic . Softgym Over je pre aktívne cvičenie a má príjemný protišmykový povrch. Lopta je vyrobená z nezávadného materiálu bez ftalátov podľa platných noriem EU. Softgym Over Gymnic je dodávaný v sáčku s krátkou zátkou, ktorá je vhodná na cvičenie na lopte.
  Softgym Over ball 23 cm - GYMNIC - rôzne farby
  Originálne Overball značky Gymnic . Softgym Over je pre aktívne cvičenie a má príjemný protišmykový povrch. Lopta je vyrobená z nezávadného materiálu bez ftalátov podľa platných noriem EU. Softgym Over Gymnic je dodávaný v sáčku s krátkou zátkou,...
  4,61 €
  Skladom
 • Lopta Activa je masážna lopta s oblými výstupkami. Má protišmykový pružný povrch a je odolný proti zaťaženiu. Okrem rehabilitačnej praxe sa objavuje aj v cvičení zdravotnej telesnej výchovy či jogy. Možno ho využiť pri cvičeniach vyrovnávacích, kondičných, manipulačných, posilňovacích, relaxačných.
  Loptička Activa - LEDRAGOMMA - rôzne veľkosti
  Lopta Activa je masážna lopta s oblými výstupkami. Má protišmykový pružný povrch a je odolný proti zaťaženiu. Okrem rehabilitačnej praxe sa objavuje aj v cvičení zdravotnej telesnej výchovy či jogy. Možno ho využiť pri cvičeniach vyrovnávacích,...
  4,59 €
  Skladom
 • Manipulačná loptička s oblými masážnymi výstupkami . Používaním loptičky zredukujete stres a uvoľníte stuhnuté svalstvo. Zmenou tlaku vzduchu v loptičke môžete zmeniť intenzitu vykonávanej masáže. Easy Grip je možné využiť pri cvičeniach manipulačných, posilňovacích aj relaxačných.
  Loptička Easy Grip 12 cm - GYMNIC
  Manipulačná loptička s oblými masážnymi výstupkami . Používaním loptičky zredukujete stres a uvoľníte stuhnuté svalstvo. Zmenou tlaku vzduchu v loptičke môžete zmeniť intenzitu vykonávanej masáže. Easy Grip je možné využiť pri cvičeniach...
  4,78 €
  Skladom
Zobraziť ďalšie najpredávanejší Skryť ďalšie najpredávanejšiena stránku
 • 12.29 Skladom
  SKLADOM

  Originálne Soffy Play 45 cm GYMNIC - rôzne farby značky. Lopta je pre aktívne cvičenie a má príjemný protišmykový povrch. Balón je vyrobený z nezávadného materiálu bez ftalátov podľa platných noriem EU.

  12,29 €
 • 10.37 Skladom
  SKLADOM

  Thera-Band Mini ball 23 cm je lopta typu overball s multifunkčným využitím pre cvičenie pilates, jogy, aerobiku, posilňovanie, domáce cvičenie, rehabilitáciu aj detské hry.

  10,37 €
 • 3.4 Skladom
  SKLADOM

  Cvič obná loptu typu overball sa používa najviac ako polohovacie balančné loptu. Je využívaný v zdravotnej telesnej výchove, je vhodný na cvičenie jogy, pilates, na kondičné, posilňovacie i relaxačné cvičenia. Je ľahko uchopiteľný a hodí sa na hru detí - nebolí pri náraze.

  3,40 €
 • 9.12 Dodávame do 2-5 dní od objednania. Pokiaľ bude termín dodania dlhší, budeme Vás informovať čo najskôr.

  Nafukovacia lopta o veľkosti 18 cm je určená predovšetkým k myofasciálnym technikám. Správnou tlakovou kompresiou dochádza k obnove prirodzenej pohyblivosti a pružnosti kĺbov, svalov, pokožky a ďalších tkanív.

  9,12 €
 • 9.17 Skladom
  SKLADOM

  Farebné loptičky s ktorými zažijete množstvo zábavy a zábavy. Rubberflex ball je ideálny na hranie, pre motoriku a rehabilitačné cvičenia. Táto lopta je vhodná pre všetky vekové kategórie . Okrem cvičenia motoriky a úchopov, je možné loptičku zaobstarať aj Vašim psíkom.

  9,17 €
 • 3.08 Skladom
  SKLADOM

  Cvič obná loptu typu overball. Mini Over sa používa najviac ako polohovacia balančná lopta. Je využívaný v zdravotnej telesnej výchove, je vhodný na cvičenie jogy, pilates, na kondičné, posilňovacie i relaxačné cvičenia. Je ľahko uchopiteľný a hodí sa na hru detí - nebolí pri náraze.

  3,08 €
 • 4.78 Skladom
  SKLADOM

  Manipulačná loptička s oblými masážnymi výstupkami . Používaním loptičky zredukujete stres a uvoľníte stuhnuté svalstvo. Zmenou tlaku vzduchu v loptičke môžete zmeniť intenzitu vykonávanej masáže. Easy Grip je možné využiť pri cvičeniach manipulačných, posilňovacích aj relaxačných.

  4,78 €
 • 4.59 Skladom
  SKLADOM

  Lopta Activa je masážna lopta s oblými výstupkami. Má protišmykový pružný povrch a je odolný proti zaťaženiu. Okrem rehabilitačnej praxe sa objavuje aj v cvičení zdravotnej telesnej výchovy či jogy. Možno ho využiť pri cvičeniach vyrovnávacích, kondičných, manipulačných, posilňovacích, relaxačných.

  4,59 €
 • 13.67 Skladom
  SKLADOM

  Sensyball je masážna lopta s oblými výstupkami. Má protišmykový pružný povrch a je odolný proti zaťaženiu. Okrem rehabilitačnej praxe sa objavuje aj v cvičení zdravotnej telesnej výchovy či jogy. Možno ho využiť pri cvičeniach vyrovnávacích, kondičných, manipulačných, posilňovacích aj relaxačných.

  13,67 €
 • 11.5 Skladom
  SKLADOM

  Lopta Sensyball je masážna loptička s oblými výstupkami. Má protišmykový pružný povrch a je odolný proti zaťaženiu. Okrem rehabilitačnej praxe sa objavuje aj v cvičení zdravotnej telesnej výchovy či jogy. Možno ho využiť pri cvičeniach vyrovnávacích, kondičných, manipulačných, posilňovacích aj relaxačných.

  11,50 €
 • 10.79 Skladom
  SKLADOM

  Thera-Band Pilates Ball, je originálna univerzálna cvičebná pomôcka, predtým využívaná predovšetkým v pilates či pri kondičnom cvičení. Je veľmi príjemný na dotyk a ľahko sa s ním zaobchádza.

  10,79 €
 • 9.66 Skladom
  SKLADOM

  Thera-Band Pilates Ball, je originálna univerzálna cvičebná pomôcka, predtým využívaná predovšetkým v pilates či pri kondičnom cvičení. Je veľmi príjemný na dotyk a ľahko sa s ním zaobchádza.

  9,66 €
Zobrazuje sa 1 - 12 z 28 položiek