Pontóny, plavecké dosky K dispozícii je 13 produktov.


Najpredávanejšie produkty v kategórii

 • Plavecký pontón so 4 otvormi je vhodný na výučbu plávania detí v plaveckých kurzoch a pri individuálnych plaveckých aktivitách. Pontóny je možné spájať pomocou vodných rezancov či spojovacími popruhmi a využiť napríklad ako šmykľavka, lehátko, domček atď. Ponton môžete používať vo vode aj na suchu.
  Plavecký pontón (4 otvory) 950 x 700 x 38 mm
  Plavecký pontón so 4 otvormi je vhodný na výučbu plávania detí v plaveckých kurzoch a pri individuálnych plaveckých aktivitách. Pontóny je možné spájať pomocou vodných rezancov či spojovacími popruhmi a využiť napríklad ako šmykľavka, lehátko,...
  52,39 €
  Skladom
 • Plávanie je spolu s behaním najprirodzenejším druhom telesného pohybu . Preto je dôležité, aby Vaše dieťa nemalo strach z vody. Môžete tomu predísť pomocou niektorých plaveckých pomôcok. Plavecká doska v tvare Macka bude verným priateľom Vášho dieťaťa vo vodnom prostredí.
  Plavecká doska Medvedík 34 x 29 x 3,8 cm
  Plávanie je spolu s behaním najprirodzenejším druhom telesného pohybu . Preto je dôležité, aby Vaše dieťa nemalo strach z vody. Môžete tomu predísť pomocou niektorých plaveckých pomôcok. Plavecká doska v tvare Macka bude verným priateľom Vášho...
  9,37 €
  Skladom
 • Plavák Ryba je vhodnou pomôckou na výučbu plávania detí a nácvik plaveckých techník. Slúži na nácvik splývania aj na vodné hry. Dospelí plavák často používajú ako podložku pod hlavu . Potom sa nechávajú unášať na vodnej hladine a relaxujú.
  Plavák - Ryba 40 x 30 x 3,8 cm
  Plavák Ryba je vhodnou pomôckou na výučbu plávania detí a nácvik plaveckých techník. Slúži na nácvik splývania aj na vodné hry. Dospelí plavák často používajú ako podložku pod hlavu . Potom sa nechávajú unášať na vodnej hladine a relaxujú.
  10,87 €
  Skladomna stránku
Zobrazuje sa 1 - 12 z 13 položiek