Všetko do bazéna, do vody
Momentálne ponúkame pre nácvik potápania loptičku s "chvostíkom" a tyčku či valček, ktorý sa po vhodení do vody vďaka ťažisku v jednom konci postaví na dno a možno ho potom ľahšie uchopiť.

Všetko do bazéna, do vody K dispozícii je 38 produktov.


Najpredávanejšie produkty v kategórii

 • Plavák Ryba je vhodnou pomôckou na výučbu plávania detí a nácvik plaveckých techník. Slúži na nácvik splývania aj na vodné hry. Dospelí plavák často používajú ako podložku pod hlavu . Potom sa nechávajú unášať na vodnej hladine a relaxujú.
  Plavák - Ryba 40 x 30 x 3,8 cm
  Plavák Ryba je vhodnou pomôckou na výučbu plávania detí a nácvik plaveckých techník. Slúži na nácvik splývania aj na vodné hry. Dospelí plavák často používajú ako podložku pod hlavu . Potom sa nechávajú unášať na vodnej hladine a relaxujú.
  10,87 €
  Skladom
 • Plávanie je spolu s behaním najprirodzenejším druhom telesného pohybu . Preto je dôležité, aby Vaše dieťa nemalo strach z vody. Môžete tomu predísť pomocou niektorých plaveckých pomôcok. Plavecká doska v tvare Macka bude verným priateľom Vášho dieťaťa vo vodnom prostredí.
  Plavecká doska Medvedík 34 x 29 x 3,8 cm
  Plávanie je spolu s behaním najprirodzenejším druhom telesného pohybu . Preto je dôležité, aby Vaše dieťa nemalo strach z vody. Môžete tomu predísť pomocou niektorých plaveckých pomôcok. Plavecká doska v tvare Macka bude verným priateľom Vášho...
  9,37 €
  Skladom
 • Plavecký pás s nastaviteľnou dĺžkou popruhu a zapínaním na sponu je vhodnou pomôckou pre výučbu plávania malých detí. Pás má 9 dielikov, ktoré môžete podľa potrieb dieťaťa odrábať . Nadľahčovací opasok ponúkame v rôznych farebných kombináciách.
  Plavecký pás 600
  Plavecký pás s nastaviteľnou dĺžkou popruhu a zapínaním na sponu je vhodnou pomôckou pre výučbu plávania malých detí. Pás má 9 dielikov, ktoré môžete podľa potrieb dieťaťa odrábať . Nadľahčovací opasok ponúkame v rôznych farebných kombináciách.
  8,39 €
  Skladom
Zobraziť ďalšie najpredávanejší Skryť ďalšie najpredávanejšiena stránku
Zobrazuje sa 1 - 12 z 38 položiek