Zoznam produktov podľa výrobcu Gollnest & Kiesel

Zobrazuje sa 1 - 4 z 4 položiek
 • 7.25 Dodávame do 2-5 dní od objednania. Pokiaľ bude termín dodania dlhší, budeme Vás informovať čo najskôr.
  SKLADOM

  Veľkú šatku môžete využiť ako rekvizitu pri tanci. Pri tanci so šatkou sa prehĺbi dojom z pohybovej aktivity. Veľká šatka nájde uplatnenie v materských centrách, škôlkach a športových oddieloch. Ide o netradičnú pomôcku, ktorú môžete použiť pri relaxačnom a dychovom cvičení.

  7,25 €
 • 3.66 Skladom
  SKLADOM

  Detské hračky pre malé gymnastky. Stuhy majú krásne dúhové farby. Stuhy sú pripevnené rôznym spôsobom k tyčke. Vďaka dĺžke 2 m si so stuhami pre radosť zacvičia už dievčatá od 3 rokov. Zapnite hudbu a môžete mať krásne predstavenie u Vás doma. Nejde sa o profesionálne náčinie.

  3,66 €
 • 5.58 Skladom
  SKLADOM

  Upínací pásik s rolničkami. Tie sa pri pohybe rozoznejú a spestria tak akékoľvek pohybové cvičenia. Náramok sa môže umiestniť na rôzne časti tela. Zvukový pásik nájde uplatnenie pripohybovej, rytmickej a hudobnej aktivite.

  5,58 €
 • 12.04 Skladom
  SKLADOM

  Šatka je určená na mávanie, hádzanie, chytanie ak rôznym hrám rozvíjajúcich pohybovú aktivitu detí, mládeže, ale aj seniorov. Je to všestranný pomocník pri tréningu detskej gymnastiky, pri rehabilitácii, terapii a nácviku žonglovania. Ponúkame Vám sadu 6 farebných šatiek z nylonu.

  12,04 €
Zobrazuje sa 1 - 4 z 4 položiek