Futbal, futsal ai.

Kategória zahŕňa vonkajšie aj indoorové LOPTY na futbal, futsal a nohejbal. V ponuke sú kopačiaky v rôznych cenových hladinách podľa účelu použitia a početnosti zaťaženia.

Futbal, futsal ai. K dispozícii je 33 produktov.


Najpredávanejšie produkty v kategórii

 • Súprava vytyčovacích mét pre kvalitný tréning. Mety sú vhodné pre tréning futbalu, hokeja, florbalu, volejbalu a ďalšie športy. Farebné méty sa používajú aj v telesnej výchove napr. na ohraničenie priestoru, vymedzenie priestoru, vytvorenie gólov, tratí a pod. Stojan na klobúčiky slúži aj ako nosič.
  Vytyčovacie méty 24 kusov 5,5 x 19 cm
  Súprava vytyčovacích mét pre kvalitný tréning. Mety sú vhodné pre tréning futbalu, hokeja, florbalu, volejbalu a ďalšie športy. Farebné méty sa používajú aj v telesnej výchove napr. na ohraničenie priestoru, vymedzenie priestoru, vytvorenie gólov,...
  14,09 €
  Skladom
 • Súbor ukazovateľov kvality odbornej prípravy. Mety sú vhodné na tréning futbalu, hokeja, florbalu, volejbalu a ďalších športov. Farebné mety sa používajú aj v telesnej výchove, napr. na vymedzenie priestoru, vymedzenie plochy, vytvorenie cieľov, dráh atď. Stojan na klobúky slúži aj ako nosič.
  Označovacie méty 5 x 19 cm - 2 varianty
  Súbor ukazovateľov kvality odbornej prípravy. Mety sú vhodné na tréning futbalu, hokeja, florbalu, volejbalu a ďalších športov. Farebné mety sa používajú aj v telesnej výchove, napr. na vymedzenie priestoru, vymedzenie plochy, vytvorenie cieľov,...
  8,28 €
  Skladomna stránku
Zobrazuje sa 1 - 12 z 33 položiek