Zoznam produktov podľa výrobcu John

na stránku
Zobrazuje sa 1 - 12 z 24 položiek
 • 16.62 Skladom
  SKLADOM

  Väčšia lopta pre deti na skákanie. Hopísaním na lopte deti posilňujem svaly dolných končatín. Okrem skákania sa s loptou posilňuje, rehabilituje či relaxuje. Na skákacej lopte si deti osvoja stabilitu a rovnováhu. Vyrobené v Taliansku

  16,62 €
 • 6.62 Skladom
  SKLADOM

  Hopsadlo s motívom Unicorn - Jednorožec pre deti je s dvoma rukoväťami. Skákacia lopta je určená pre zábavu, šport i posilňovanie svalstva Vašich detí.

  6,62 €
 • 8.12 Skladom
  SKLADOM

  Hopsadlo s motívom princezien z Ľadového kráľovstva je pre deti . Lopta značky JOHN je opatrená dvoma rukoväťami. Skákacia lopta je určená pre zábavu, šport i posilňovanie svalstva Vašich detí. Hopsadlo je nielen skvelá pomôcka na využitie voľného času dieťaťa.

  8,12 €
 • 6.62 Skladom
  SKLADOM

  Hopsadlo pre deti s obrázkom veselej tváre je s dvoma rukoväťami. Skákacia lopta je určená pre zábavu, šport i posilňovanie svalstva Vašich detí. Hopsadlo je nielen skvelá pomôcka na využitie voľného času dieťaťa, ale zároveň má športové a rehabilitačné využitie.

  6,62 €
 • 8.48 Skladem
  SKLADOM

  Skákací míč s obrázkem PAW PATROL a spojeným držadlem je určen nejen pro zábavu, ale také pro zdravotní cvičení či relaxaci nejmenších dětí. Hopsadlo je výborná pomůcka k tréninku stability. Rovněž zpevňuje a posiluje svaly. 

  8,48 €
 • 16.2 Skladom
  SKLADOM

  Skákací koník pre deti je vhodný na cvičenie a posilnenie svalstva, pre zábavu alebo aj pre relaxáciu . Koník podporuje správne držanie tela a precvičovanie chrbtového a brušného svalstva. Nafukovacie zvieratko tiež slúži na rozvoj koordinácie pohybu .

  16,20 €
 • 1.33 Skladom
  SKLADOM

  Malá lopta s rôznymi motívmi ovocia s tvárou. Guľa na uchopenie je 6 cm veľká a príjemná na dotyk. Krásna žltá lopta je vhodná do materských škôl, detských centier alebo na ihriská. Mix variantov. 1 KUS

  1,33 €
 • 2.5 Skladom
  SKLADOM

  Mäkký ježko je vhodný na rehabilitačné cvičenie a masáž rúk, nôh i chrbta, ale možno ho použiť aj na masáž iných častí ľudského tela. Výstupky majú oblé neostré zakončenia, ktorými tlačia na mäkké štruktúry organizmu, pričom nespôsobujú otlaky či poranenia.

  2,50 €
 • 2.66 Skladom
  SKLADOM

  Noppenball 9 cm patrí medzi klasické nafukovacie loptičky. Loptička s bodlinkami je možné použiť pri posilňovaní prstov ak rôznym úchopovým cvikom . Ježko je vhodný na masáž reflexných zón a natiahnutých svalov.

  2,66 €
 • 2.58 Skladom
  SKLADOM

  Masírovaním ježkom nabudíte Vaše telo a zmierni únavu. Masážou sa podporuje cirkulácia krvi. Stimuláciou dlaní a ďalších častí tela docielite pozitívny vplyv na celé telo. Noppenaball je opatrený bodlinkami, ktoré masírujú povrch pokožky a spôsobujú prekrvenie tkaniva a svalstva.

  2,58 €
 • 3.37 Skladom
  SKLADOM

  Masážna pomôcka na aktiváciu akupunktúrnych bodov na tele . Ježko slúži na masáž dlaní, prstov a ďalších častí tela. Stimuláciou dlaní alebo chodidiel docielite pozitívny vplyv na celé telo, pretože sa tým aktivujú nervové zakončenia. Nafukovací ježko je príjemný na dotyk.

  3,37 €
 • 1.69 Skladom
  SKLADOM

  Klasická detská gumová lopta sa dá použiť kdekoľvek. Farebná lopta s motívom Veselej tváre.

  1,69 €
Zobrazuje sa 1 - 12 z 24 položiek