Frisbee, lietajúci tanier, bumerang
Vyberajte medzi niekoľkými typmi obľúbené športové rekreačné pomôcky. Ponúkame TROJRAMENNÝ BUMERANG, ďalej PRSTENEC - lietajúci tanier alebo lietajúci tanier FRISBEE. Lietajúce taniere sa zmestia do batohu a zabavia vás na suchu aj vo vode.

Frisbee, lietajúci tanier, bumerang K dispozícii je 13 produktov.


Najpredávanejšie produkty v kategórii

 • Hádzacia lopta v tvare šípky pre dlhší dolet. Vhodná pomôcka pri tréningu amerického futbalu. Špeciálne zárezy na pevné uchopenie a super rýchle otáčanie. Aerodynamický design garantuje vysokú presnosť hodu.
  Vortex ball - NERF
  Hádzacia lopta v tvare šípky pre dlhší dolet. Vhodná pomôcka pri tréningu amerického futbalu. Špeciálne zárezy na pevné uchopenie a super rýchle otáčanie. Aerodynamický design garantuje vysokú presnosť hodu.
  21,25 €
  Skladom
 • Lietajúci tanier vhodný pre menšie deti. Lietajúce taniere sú populárne aj medzi deťmi, ako aj medzi staršími. Ideálne na bláznenie niekde na pláži, v prírode, v parku či v telocvični. Plastové frisbee je skvelý pomocník pri aktívnom odpočinku celej rodiny. Tanier sa ľahko chytá a lieta ďaleko.
  Tanier lietajúci 22 cm - rôzne farby
  Lietajúci tanier vhodný pre menšie deti. Lietajúce taniere sú populárne aj medzi deťmi, ako aj medzi staršími. Ideálne na bláznenie niekde na pláži, v prírode, v parku či v telocvični. Plastové frisbee je skvelý pomocník pri aktívnom odpočinku...
  1,92 €
  Skladom
 • Skvelá zábava pre deti i dospelých na záhradu alebo k vode. Hádzanie lietajúcim tanierom uchvátilo tisíce ľudí na celom svete. Čo vlastne frisbee je? Slovo frisbee sa do slovenčiny prekladá ako lietajúci tanier alebo aj lietajúci disk . S prstencom si môžete hádzať alebo si zahrať Ultimate frisbee.
  Lietajúci tanier - prstenec, frisbee
  Skvelá zábava pre deti i dospelých na záhradu alebo k vode. Hádzanie lietajúcim tanierom uchvátilo tisíce ľudí na celom svete. Čo vlastne frisbee je? Slovo frisbee sa do slovenčiny prekladá ako lietajúci tanier alebo aj lietajúci disk . S...
  2,04 €
  Skladom
Zobraziť ďalšie najpredávanejší Skryť ďalšie najpredávanejšiena stránku
Zobrazuje sa 1 - 12 z 13 položiek