Najpredávanejšie produkty

na stránku
Zobrazuje sa 1 - 12 z 602 položiek
 • 0.46 Skladom
  SKLADOM

  Špeciálna molitanová loptička k fyzioterapeutickej metóde loptičkovanie. Loptičkovanie  je pomocná fyzioterapeutická metóda, ktorá sa využíva najme pri ochorení dýchacích ciest, neurologických a ortopedických ochorení. Farba podľa skladovej dostupnosti - materiál rovnaký. Rozmer 1 - 9 cm

  0,46 €
 • 2.81 Skladom
  SKLADOM

  Softová penová lopta vhodná na hádzanú, futbal a ďalšie loptové športy. Spomalene sa odráža a hra s ním je nehlučná a bezpečná. Lopta je jednofarebná s čiernymi päťuholníkmi.

  2,81 €
 • 6.75 Dodávame do 2-5 dní od objednania. Pokiaľ bude termín dodania dlhší, budeme Vás informovať čo najskôr.

  Basketbalová lopta s odolným návinom a výborným ventilom. Vhodný do škôl.

  6,75 €
 • 4.89 Skladom
  SKLADOM

  Vodné rezance je vhodná pomôcka na cvičenie vo vode - aquaerobic, výučbu plávania a hru či už na pláži alebo vo vode. Penová plavecká pomôcka nadnáša plavcov a uľahčuje mu pohyb vo vode. Rezance môžu používať všetky vekové kategórie.

  4,89 €
 • 4.61 Skladom
  SKLADOM

  Originálne Overball značky Gymnic . Softgym Over je pre aktívne cvičenie a má príjemný protišmykový povrch. Lopta je vyrobená z nezávadného materiálu bez ftalátov podľa platných noriem EU. Softgym Over Gymnic je dodávaný v sáčku s krátkou zátkou, ktorá je vhodná na cvičenie na lopte.

  4,61 €
 • 4.78 Skladom
  SKLADOM

  Manipulačná loptička s oblými masážnymi výstupkami . Používaním loptičky zredukujete stres a uvoľníte stuhnuté svalstvo. Zmenou tlaku vzduchu v loptičke môžete zmeniť intenzitu vykonávanej masáže. Easy Grip je možné využiť pri cvičeniach manipulačných, posilňovacích aj relaxačných.

  4,78 €
 • 5.97 Skladom
  SKLADOM

  Molitanová detská kocka s bodkami. Kocka je dodávaná v rôznych farbách. Deti si z kociek môžu stavať, pomáhajú im pri počítaní a využijú sa na rôzne hry . Kocky sa hodia pre škôlky, školské družiny, materské centrá a rôzne ďalšie predškolské zariadenia.

  5,97 €
 • 2.5 Skladom
  SKLADOM

  Gymnastická obruč českej výroby. Cvičenie s obručou pomáha dokonalejšiemu krvnému obehu, posilneniu svalov celej chrbtice, dobrému tráveniu i vyprázdňovaniu. Pohybom s Hula hoopom pozitívne ovlyvňujete funkciu bedier, kríža a celej oblasti chrbtice. Atypická zásielka príplatok na dopravu viď nižšie.

  2,50 €
 • 1.72 Skladom
  SKLADOM

  Masážna loptička „ježko“ rôznych farieb má po celom povrchu výstupky vhodné na precvičovanie úchopov, na reflexnú masáž dlaní, chodidlá nôh a celého tela. Stimuláciou dlaní alebo chodidiel docielite pozitívny vplyv na celé telo, pretože sa tým aktivujú nervové zakončenia.

  1,72 €
 • 0.83 Skladom
  SKLADOM

  Soft loptička je vyrobená z penovej hmoty. Malé loptičky sú vhodné na použitie v športe, v liečebnej telesnej výchove, na rehabilitáciu loptičkami aj k rôznym hrám. Spomalene sa odrážajú a hra s nimi je nehlučná a bezpečná. Loptička je možné využiť aj na masáž.

  0,83 €
 • 1.62 Skladom
  SKLADOM

  Prstienok - strieborný alebo zlatý . Automasážou stimulujete nielen akupresúrne body prstov, ale podporujete dobré prekrvenie a hybnosť kĺbov. Pravidelnou automasážou môžete pomôcť od opuchov alebo prípadných bolestí či necitlivosti. Doba masáže každého prsta cca dve minúty niekoľkokrát denne.

  1,62 €
 • 3.36 Skladom
  SKLADOM

  Masážna plastová žinka na masáž celého tela a prekrvenie pokožky najmä po umývaní, kúpaní a saunovaní. Pozitívne pôsobí proti celulitíde. BODY žinka sa najčastejšie používa pri saunovaní na prekrvenie pokožky.

  3,36 €
Zobrazuje sa 1 - 12 z 602 položiek