Masážne loptičky, soft loptičky, ježkovia, valčeky
V kategórii nájdete MASÁŽNE a REHABILITAČNÉ VALČEKY, LOPTY, LOPTY alebo JEŽKY určené na reflexnú terapiu, cvičenie jogy alebo masáže chodidiel i masáže celého tela. Menšie loptičky s výstupkami poslúžia aj ako antistresová pomôcka. Mäkké MOLITANOVÉ SOFT LOPTY sú vhodné pre rehabilitačnú metódu "ločkovanie" aj rôzne hry. Vyberte si masážne POMÔ... Viac na
V kategórii nájdete MASÁŽNE a REHABILITAČNÉ VALČEKY, LOPTY, LOPTY alebo JEŽKY určené na reflexnú terapiu, cvičenie jogy alebo masáže chodidiel i masáže celého tela. Menšie loptičky s výstupkami poslúžia aj ako antistresová pomôcka. Mäkké MOLITANOVÉ SOFT LOPTY sú vhodné pre rehabilitačnú metódu "ločkovanie" aj rôzne hry. Vyberte si masážne POMÔCKY pre AUTOMÁSÁŽ celého tela, masáž chrbta, masáž chodidiel. Môžete si nimi cielene masírovať akupresúrne body. Massage Nex podložka Relax pomáha uvoľniť krčné svaly, masíruje akupresúrne body v šiji.

Masážne loptičky, soft loptičky, ježkovia, valčeky K dispozícii je 66 produktov.


Najpredávanejšie produkty v kategórii

 • Špeciálna molitanová loptička k fyzioterapeutickej metóde loptičkovanie. Loptičkovanie  je pomocná fyzioterapeutická metóda, ktorá sa využíva najme pri ochorení dýchacích ciest, neurologických a ortopedických ochorení. Farba podľa skladovej dostupnosti - materiál rovnaký. Rozmer 1 - 9 cm
  Loptičky na loptičkovanie - rôzne veľkosti
  Špeciálna molitanová loptička k fyzioterapeutickej metóde loptičkovanie. Loptičkovanie  je pomocná fyzioterapeutická metóda, ktorá sa využíva najme pri ochorení dýchacích ciest, neurologických a ortopedických ochorení. Farba podľa skladovej...
  0,46 €
  Skladom
 • Masážna pologuľa s akupresúrnymi výstupkami je vhodná na aktiváciu hlboko uložených svalov. Balančná šošovka zo stredne tuhého materiálu sa využíva vo fyzioterapii, na rehabilitačné cvičenie i hrám detí. Nestabilná plocha s krátkymi masážnymi výstupkami je vhodná na podporu koordinácie pohybu.
  Senso kupola 16 x 8 cm New - šošovka s masážnymi výstupkami
  Masážna pologuľa s akupresúrnymi výstupkami je vhodná na aktiváciu hlboko uložených svalov. Balančná šošovka zo stredne tuhého materiálu sa využíva vo fyzioterapii, na rehabilitačné cvičenie i hrám detí. Nestabilná plocha s krátkymi masážnymi...
  5,78 €
  Skladom
 • Manipulačná loptička s oblými masážnymi výstupkami . Používaním loptičky zredukujete stres a uvoľníte stuhnuté svalstvo. Zmenou tlaku vzduchu v loptičke môžete zmeniť intenzitu vykonávanej masáže. Easy Grip je možné využiť pri cvičeniach manipulačných, posilňovacích aj relaxačných.
  Loptička Easy Grip 12 cm - GYMNIC
  Manipulačná loptička s oblými masážnymi výstupkami . Používaním loptičky zredukujete stres a uvoľníte stuhnuté svalstvo. Zmenou tlaku vzduchu v loptičke môžete zmeniť intenzitu vykonávanej masáže. Easy Grip je možné využiť pri cvičeniach...
  4,78 €
  Skladom
Zobraziť ďalšie najpredávanejší Skryť ďalšie najpredávanejšiena stránku
 • 16.91 Skladom
  SKLADOM

  Penový valec je určený predovšetkým na cvičenie jogy a pilatesu. Okrúhly tvar valca nie je stabilný a núti cvičenca aktívne zapájať hornú a dolnú polovicu tela a posilňovať brušné a chrbtové svaly. Jemná štruktúra umožňuje prúdenie vzduchu počas cvičenia.

  16,91 €
 • 2.5 Skladom
  SKLADOM

  Mäkký ježko je vhodný na rehabilitačné cvičenie a masáž rúk, nôh i chrbta, ale možno ho použiť aj na masáž iných častí ľudského tela. Výstupky majú oblé neostré zakončenia, ktorými tlačia na mäkké štruktúry organizmu, pričom nespôsobujú otlaky či poranenia.

  2,50 €
 • 12.2 Skladom
  SKLADOM

  Set masážnych loptičiek s priemerom cca 7 cm. Špeciálne loptičky sú určené pre samomasáže fascií a svalov. Loptičky majú mierne rozdielnu tuhosť.

  12,20 €
 • 9.37 Skladom
  SKLADOM

  Masážny valček do ruky v tvare piškóty. Masážna pomôcka – veľmi vhodný tvar do ruky. Na stimuláciu rúk. Valček je možné využiť na automasáž aj na klasickú masáž. Reflex Roll Gymnic S ihlovým ventilom na reguláciu tlaku vzduchu vo vnútri valčeka.

  9,37 €
 • 5.16 Skladom
  SKLADOM

  Masážny valček je určený predovšetkým na reflexnú masáž chodidiel, ale aj celého tela. Rolovaním valčeka sa prekrvuje pokožka a možno sa týmto zbaviť bolesti šijových svalov a následnej bolesti hlavy. Akupresúrne valčeky boli vyvinuté a vyrobené predovšetkým na docielenie dobrého zdravotného stavu. DVE FARBY

  5,16 €
 • 5.78 Skladom
  SKLADOM

  Masážna pologuľa s akupresúrnymi výstupkami je vhodná na aktiváciu hlboko uložených svalov. Balančná šošovka zo stredne tuhého materiálu sa využíva vo fyzioterapii, na rehabilitačné cvičenie i hrám detí. Nestabilná plocha s krátkymi masážnymi výstupkami je vhodná na podporu koordinácie pohybu.

  5,78 €
 • 5.75 Skladom
  SKLADOM

  Squeeze GRIP gélový mačkací valček je tvarovaný aby dobre sedel do dlane z jednej strany az druhej strany je tvarovaný pre prsty. Stredná tuhosť. Materiál TPR - termoplastická guma.

  5,75 €
 • 7.67 Skladom
  SKLADOM

  Podložka v tvare motýľa s akupresúrnymi výstupkami. Vďaka masážnym hrotom sa stimuluje krvný obeh a zlepšuje sa metabolizmus. Hlavný princíp masážnej rohože vychádza z tradičnej čínskej liečby – AKUPRESURY.

  7,67 €
 • 10.08 Skladem
  SKLADOM

  Masážní polokoule s akupresurními výstupky je vhodná k aktivaci hluboko uložených svalů. Balanční čočka z tužšího materiálu se využívá ve fyzioterapii a k rehabilitačnímu cvičení. Nestabilní plocha s krátkými masážními výstupky je vhodná k podpoře koordinace, prostorového vnímání a pohyblivosti.

  10,08 €
 • 2.54 Skladom
  SKLADOM

  Masážny valček je určený predovšetkým na reflexnú masáž celého tela. Mäkká, ale pevná vlastnosť valčeka nevyvolá ani po dlhšom používaní žiadny pocit bolesti.

  2,54 €
 • 9.96 Dodávame do 2-5 dní od objednania. Pokiaľ bude termín dodania dlhší, budeme Vás informovať čo najskôr.

  Masážne švihadlo je určené na jemnú masáž kože a prekrvenia, zvlášť v menej dostupných miestach. Pomáha proti stresu a celulitíde. Masážou švihadlom sa zmierňuje napätie a stres v tele a zlepšuje sa krvný obeh. Masážna pomôcka na prekrvenie chrbta .

  9,96 €
 • 2.66 Skladom
  SKLADOM

  Plastová masážna pomôcka z tvrdeného plastu pre intenzívnejšiu masáž. Uvoľňuje strnulé a stuhnuté svalstvo a stimuluje krvný obeh. Trojnožka sa môže používať na holé telo, ale aj cez oblečenie. Príjemné masáže docielite krúživými pohybmi.

  2,66 €
Zobrazuje sa 1 - 12 z 66 položiek