Posilňovače, záťaže
Na tomto mieste ponúkame ZÁŤAŽE, teda ZÁŤAŽOVÉ MANŽETY, ktoré sa pripínajú na zápästie alebo členok pri cvičení napr. aerobiku a behu. Vyberať môžete medzi NYLON záťažou, NEOPREN záťažou alebo materálovou kombináciou NEOPREN/LYKRA. Záťažová manžeta je dodávaná vo váhach 0,5 kg, 1 kg, 1,5 kg a 2,25 kg.Medzi dnes už známe POSILŇOVAČE patria Bo... Viac na
Na tomto mieste ponúkame ZÁŤAŽE, teda ZÁŤAŽOVÉ MANŽETY, ktoré sa pripínajú na zápästie alebo členok pri cvičení napr. aerobiku a behu. Vyberať môžete medzi NYLON záťažou, NEOPREN záťažou alebo materálovou kombináciou NEOPREN/LYKRA. Záťažová manžeta je dodávaná vo váhach 0,5 kg, 1 kg, 1,5 kg a 2,25 kg.Medzi dnes už známe POSILŇOVAČE patria Body Shaper, inak tiež POSILŇOVACÍ "MOTYLEK". Ďalším siličom v tejto kategórii je KOLIESKO na posilňovanie brucha, chrbta a rúk. Ponúkame tu tiež kovové OPIERKY NA KĽUČKY a PILÁTES KRUH s priemerom 35 cm, ktorým pomocou stláčania rukami alebo nohami v rôznych polohách, posilníte celý rad svalových skupín.

Posilňovače, záťaže K dispozícii je 14 produktov.


Najpredávanejšie produkty v kategórii

 • Posilňovací "motýlik" je cvičebná pomôcka pre formovanie postavy, obzvlášť stehien a zadku. Body Shaper hlavne ocenia ženy a dievčatá, ktoré nemajú čas a chuť navštevovať posilňovne. Najčastejšie ho používajú ženy na kondičné cvičenie. Univerzálny posilňovač je ľahko skladný. Tmavšia modrá farba.
  Body Shaper
  Posilňovací "motýlik" je cvičebná pomôcka pre formovanie postavy, obzvlášť stehien a zadku. Body Shaper hlavne ocenia ženy a dievčatá, ktoré nemajú čas a chuť navštevovať posilňovne. Najčastejšie ho používajú ženy na kondičné cvičenie. Univerzálny...
  7,35 €
  Skladomna stránku
 • 4.22 Skladom
  SKLADOM

  Jednoduchý fitnes nástroj na posilnenie hornej a dolnej polovice tela. Posilňujte stehná, zadok alebo hrudník. Zľava z dôvodu viditeľných priehlbín v penovom materiáli.

  4,22 €
 • 16.62 Dodávame do 2-5 dní od objednania. Pokiaľ bude termín dodania dlhší, budeme Vás informovať čo najskôr.

  Posilňovací pilátes ring je určený pre jednotlivcov i skupiny, ako doma, tak v telocvični na rôzne cvičenia problémových partií na rukách a na nohách. Stláčaním proti odporu kruhu posilňujete množstvo svalových skupín. Najčastejšie sa kruh používa ako spestrenie pri cvičení pilates a jóga cvičení.

  16,62 €
 • 60.77 Dodávame do 2-5 dní od objednania. Pokiaľ bude termín dodania dlhší, budeme Vás informovať čo najskôr.

  Posilňovacie tréningové lano sa využíva predovšetkým počas funkčného tréningu. Uplatnenie nájde pri fitness alebo posilňovaní Nylonové laná sú ideálne pre kruhové tréningy alebo CrossFit. Lano je určené pre rozvoj sily, kondície, vytrvalosti, výbušnosti a rovnováhy.

  60,77 €
 • 85.52 Skladom
  SKLADOM

  Špeciálny šál pre cvičenie tzv. Fly jogy alebo lietajúce jogy. Fly joga zaručuje väčšiu slobodu pohybu. Na šále môžete posilňovať, preťahovať sa, relaxovať alebo cvičiť prvky klasickej jogy. Ideálne je pre tých, ktorí majú problémy s chrbtom, s veľkými kĺbmi, krčnou chrbticou či v oblasti panvy.

  85,52 €
 • 6.34 Skladom
  SKLADOM

  Koliesko na posilňovanie brušných a chrbtových svalov.

  6,34 €
 • 5.38 Skladom
  SKLADOM

  Záťažová manžeta na členok alebo na zápästie z nylonu. Manžeta sa jednoducho pripevňuje pomocou suchých zipsov. Záťaže môžete používať pri klasickej chôdzi, behu alebo pri kondičnom tréningu. Atypická zásielka - príplatok na dopravu viď nižšie.

  5,38 €
 • 24.86 Skladom
  SKLADOM

  Thera-Band FlexBar je cvičebná pomôcka vyrobená z prírodnej gumy a je určená predovšetkým na posilňovanie stlačenia a sily horných končatín.

  24,86 €
 • 33.98 Skladom
  SKLADOM

  Cvičebná pomôcka Pilates ring s dvoma mäkkými úchytmi. Kruh je tuhý a zároveň pružný. Vnútorné a vonkajšie úchyty poskytujú komfort pri cvičení. Stláčaním kruhu proti odporu už posilňujete . Pilátes kruh môžeme vložiť medzi kolená, paže, členky a pod.

  33,98 €
 • 8.12 Skladom
  SKLADOM

  Plastové stálky - opierky na kľučky s protišmykovými chytmi.

  8,12 €
 • 7 Skladom
  SKLADOM

  Tyč drevená vhodná na posilňovanie a aerobic. Pomocou drevenej tyčky si môžete skvele porovnať postavenie tela a zlepšiť rozsah v ramennom kĺbe. Gymnastická tyč je klasické, vysoko kvalitné gymnastické náradie vyrobené z dreva. Atypická zásielka - príplatok na dopravu viď nižšie.

  7,00 €
 • 7.35 Skladom
  SKLADOM

  Veľmi príjemná záťažová manžeta vyrobená z neoprénu. Manžeta sa uchytáva cez palec. Atypická zásielka - príplatok na dopravu viď nižšie.

  7,35 €
 • 7.35 Skladom
  SKLADOM

  Posilňovací "motýlik" je cvičebná pomôcka pre formovanie postavy, obzvlášť stehien a zadku. Body Shaper hlavne ocenia ženy a dievčatá, ktoré nemajú čas a chuť navštevovať posilňovne. Najčastejšie ho používajú ženy na kondičné cvičenie. Univerzálny posilňovač je ľahko skladný. Tmavšia modrá farba.

  7,35 €
Zobrazuje sa 1 - 12 z 14 položiek