Masážne loptičky s výstupkami K dispozícii je 21 produktov.


Najpredávanejšie produkty v kategórii

 • Masážna loptička „ježko“ rôznych farieb má po celom povrchu výstupky vhodné na precvičovanie úchopov, na reflexnú masáž dlaní, chodidlá nôh a celého tela. Stimuláciou dlaní alebo chodidiel docielite pozitívny vplyv na celé telo, pretože sa tým aktivujú nervové zakončenia.
  Masážny ježko 5 cm - Extra tvrdý - rôzne farby
  Masážna loptička „ježko“ rôznych farieb má po celom povrchu výstupky vhodné na precvičovanie úchopov, na reflexnú masáž dlaní, chodidlá nôh a celého tela. Stimuláciou dlaní alebo chodidiel docielite pozitívny vplyv na celé telo, pretože sa tým...
  1,72 €
  Skladom
 • Masážne loptičky so stimulačnými výstupkami sú skvele využiteľné pri cielenom uvoľňovaní svalového napätia, napomáhajú lepšiemu prekrveniu po športovom výkone, alebo napríklad po dlhom sedení. Rehabilitačný účinok ježkov vedie k regenerácii, väčšej citlivosti aj pohyblivosti.
  Masážny ježko - rôzne varianty
  Masážne loptičky so stimulačnými výstupkami sú skvele využiteľné pri cielenom uvoľňovaní svalového napätia, napomáhajú lepšiemu prekrveniu po športovom výkone, alebo napríklad po dlhom sedení. Rehabilitačný účinok ježkov vedie k regenerácii,...
  1,94 €
  Skladom
 • Manipulačná loptička s oblými masážnymi výstupkami . Používaním loptičky zredukujete stres a uvoľníte stuhnuté svalstvo. Zmenou tlaku vzduchu v loptičke môžete zmeniť intenzitu vykonávanej masáže. Easy Grip je možné využiť pri cvičeniach manipulačných, posilňovacích aj relaxačných.
  Loptička Easy Grip 12 cm - GYMNIC
  Manipulačná loptička s oblými masážnymi výstupkami . Používaním loptičky zredukujete stres a uvoľníte stuhnuté svalstvo. Zmenou tlaku vzduchu v loptičke môžete zmeniť intenzitu vykonávanej masáže. Easy Grip je možné využiť pri cvičeniach...
  4,78 €
  Skladom
Zobraziť ďalšie najpredávanejší Skryť ďalšie najpredávanejšiena stránku
 • 5.75 Skladom
  SKLADOM

  Squeeze GRIP gélový mačkací valček je tvarovaný aby dobre sedel do dlane z jednej strany az druhej strany je tvarovaný pre prsty. Stredná tuhosť. Materiál TPR - termoplastická guma.

  5,75 €
 • 2.5 Skladom
  SKLADOM

  Mäkký ježko je vhodný na rehabilitačné cvičenie a masáž rúk, nôh i chrbta, ale možno ho použiť aj na masáž iných častí ľudského tela. Výstupky majú oblé neostré zakončenia, ktorými tlačia na mäkké štruktúry organizmu, pričom nespôsobujú otlaky či poranenia.

  2,50 €
 • 2.66 Skladom
  SKLADOM

  Noppenball 9 cm patrí medzi klasické nafukovacie loptičky. Loptička s bodlinkami je možné použiť pri posilňovaní prstov ak rôznym úchopovým cvikom . Ježko je vhodný na masáž reflexných zón a natiahnutých svalov.

  2,66 €
 • 3.37 Skladom
  SKLADOM

  Masážna pomôcka na aktiváciu akupunktúrnych bodov na tele . Ježko slúži na masáž dlaní, prstov a ďalších častí tela. Stimuláciou dlaní alebo chodidiel docielite pozitívny vplyv na celé telo, pretože sa tým aktivujú nervové zakončenia. Nafukovací ježko je príjemný na dotyk.

  3,37 €
 • 2.58 Skladom
  SKLADOM

  Masírovaním ježkom nabudíte Vaše telo a zmierni únavu. Masážou sa podporuje cirkulácia krvi. Stimuláciou dlaní a ďalších častí tela docielite pozitívny vplyv na celé telo. Noppenaball je opatrený bodlinkami, ktoré masírujú povrch pokožky a spôsobujú prekrvenie tkaniva a svalstva.

  2,58 €
 • 1.58 Skladom
  SKLADOM

  Masážna mäkšia loptička Squeeze ball s výstupkami a ventilom. 1 KUS

  1,58 €
 • 4 Skladom
  SKLADOM

  Veľmi príjemný masážny ježko s dlhými bodlinami. Nášľapný polmíček je určený na masáž chodidiel. Vďaka prekrveniu pokožky sa Vám zlepší krvný obeh a príjemne sa zrelaxujete. Masážna loptička od Togu sa používa pri masáži chodidiel a pri rehabilitácii po úrazoch.

  4,00 €
 • 1.72 Skladom
  SKLADOM

  Veľmi príjemný masážny ježko - žmolok s rôzne dlhými pichliačmi. Ježko so stimulačnými výstupkami je skvele využiteľný pri cielenom uvoľňovaní svalového napätia, napomáha k lepšiemu prekrveniu po športovom výkone, alebo napríklad po dlhom sedení.

  1,72 €
 • 7 Skladom
  SKLADOM

  Reflex ball Beauty slúži na stimuláciu kožných nervových zakončení, na reflexnú masáž plôšok nôh, dlaní a celého tela. Masážne loptičky sú tiež vhodné na obnovu citlivosti po úrazoch či operáciách, na stimuláciu a následné navodenie činnosti svalov ochrnutých či oslabených.

  7,00 €
 • 5.33 Skladom
  SKLADOM

  Neónové masážne loptičky rozvíjajú citlivosť a stimulujú krvný obeh. Reflex ball je svojou farbou unikátny a nevšedný. Masážny ježko slúži na stimuláciu kožných nervových zakončení. Akupresúrna loptička od Gymnic u sa používa na masáž tela, rúk i nohu. Loptička je veľmi pevná a tvrdá.

  5,33 €
 • 5.38 Skladom
  SKLADOM

  Lopta Sensyball je masážna loptička s oblými výstupkami. Má protišmykový pružný povrch a je odolný proti zaťaženiu. Okrem rehabilitačnej praxe sa objavuje aj v cvičení zdravotnej telesnej výchovy či jogy. Možno ho využiť pri cvičeniach vyrovnávacích, kondičných, manipulačných, posilňovacích.

  5,38 €
 • 4.78 Skladom
  SKLADOM

  Manipulačná loptička s oblými masážnymi výstupkami . Používaním loptičky zredukujete stres a uvoľníte stuhnuté svalstvo. Zmenou tlaku vzduchu v loptičke môžete zmeniť intenzitu vykonávanej masáže. Easy Grip je možné využiť pri cvičeniach manipulačných, posilňovacích aj relaxačných.

  4,78 €
Zobrazuje sa 1 - 12 z 21 položiek