Masážne podložky, pomôcky... K dispozícii je 18 produktov.


Najpredávanejšie produkty v kategórii

 • Plastová masážna pomôcka z tvrdeného plastu pre intenzívnejšiu masáž. Uvoľňuje strnulé a stuhnuté svalstvo a stimuluje krvný obeh. Trojnožka sa môže používať na holé telo, ale aj cez oblečenie. Príjemné masáže docielite krúživými pohybmi.
  Masážna trojnožka
  Plastová masážna pomôcka z tvrdeného plastu pre intenzívnejšiu masáž. Uvoľňuje strnulé a stuhnuté svalstvo a stimuluje krvný obeh. Trojnožka sa môže používať na holé telo, ale aj cez oblečenie. Príjemné masáže docielite krúživými pohybmi.
  2,66 €
  Skladom
 • Gélový krúžok sa používa v rehabilitačných centrách pri rehabilitovaní pooperačných a poúrazových stavov rúk a paží. Vďaka výstupkom je možné použiť krúžok aj ako antistrestresovú pomôcku. Výhodou krúžku z gélu je pocitovo veľmi príjemný povrch, ktorý je ľahko umývateľný vodou a mydlom.
  Gélový krúžok - kus - rôzne varianty
  Gélový krúžok sa používa v rehabilitačných centrách pri rehabilitovaní pooperačných a poúrazových stavov rúk a paží. Vďaka výstupkom je možné použiť krúžok aj ako antistrestresovú pomôcku. Výhodou krúžku z gélu je pocitovo veľmi príjemný povrch,...
  1,70 €
  Skladom
 • Penový valec je určený predovšetkým na cvičenie jogy a pilatesu. Okrúhly tvar valca nie je stabilný a núti cvičenca aktívne zapájať hornú a dolnú polovicu tela a posilňovať brušné a chrbtové svaly. Jemná štruktúra umožňuje prúdenie vzduchu počas cvičenia.
  Valec na jogu 60 x 15 cm
  Penový valec je určený predovšetkým na cvičenie jogy a pilatesu. Okrúhly tvar valca nie je stabilný a núti cvičenca aktívne zapájať hornú a dolnú polovicu tela a posilňovať brušné a chrbtové svaly. Jemná štruktúra umožňuje prúdenie vzduchu počas...
  16,91 €
  Skladom
Zobraziť ďalšie najpredávanejší Skryť ďalšie najpredávanejšiena stránku
 • 16.91 Skladom
  SKLADOM

  Penový valec je určený predovšetkým na cvičenie jogy a pilatesu. Okrúhly tvar valca nie je stabilný a núti cvičenca aktívne zapájať hornú a dolnú polovicu tela a posilňovať brušné a chrbtové svaly. Jemná štruktúra umožňuje prúdenie vzduchu počas cvičenia.

  16,91 €
 • 12.2 Skladom
  SKLADOM

  Set masážnych loptičiek s priemerom cca 7 cm. Špeciálne loptičky sú určené pre samomasáže fascií a svalov. Loptičky majú mierne rozdielnu tuhosť.

  12,20 €
 • 5.78 Dodávame do 2-5 dní od objednania. Pokiaľ bude termín dodania dlhší, budeme Vás informovať čo najskôr.
  SKLADOM

  Masážna pologuľa s akupresúrnymi výstupkami je vhodná na aktiváciu hlboko uložených svalov. Balančná šošovka zo stredne tuhého materiálu sa využíva vo fyzioterapii, na rehabilitačné cvičenie i hrám detí. Nestabilná plocha s krátkymi masážnymi výstupkami je vhodná na podporu koordinácie pohybu.

  5,78 €
 • 7.67 Skladom
  SKLADOM

  Podložka v tvare motýľa s akupresúrnymi výstupkami. Vďaka masážnym hrotom sa stimuluje krvný obeh a zlepšuje sa metabolizmus. Hlavný princíp masážnej rohože vychádza z tradičnej čínskej liečby – AKUPRESURY.

  7,67 €
 • 10.08 Skladem
  SKLADOM

  Masážní polokoule s akupresurními výstupky je vhodná k aktivaci hluboko uložených svalů. Balanční čočka z tužšího materiálu se využívá ve fyzioterapii a k rehabilitačnímu cvičení. Nestabilní plocha s krátkými masážními výstupky je vhodná k podpoře koordinace, prostorového vnímání a pohyblivosti.

  10,08 €
 • 2.66 Skladom
  SKLADOM

  Plastová masážna pomôcka z tvrdeného plastu pre intenzívnejšiu masáž. Uvoľňuje strnulé a stuhnuté svalstvo a stimuluje krvný obeh. Trojnožka sa môže používať na holé telo, ale aj cez oblečenie. Príjemné masáže docielite krúživými pohybmi.

  2,66 €
 • 43.69 Skladom
  SKLADOM

  Menšie nafukovacie pologule sú ideálnou cvičebnou pomôckou pre nácvik stability a rovnováhy. Sadu balančných šošoviek využijete pri rehabilitácii, posilňovaní, či rôznych hrách. Polokoule sú obľúbené v školských družinách a materských centrách. Vypuklý tvar núti cvičenca udržiavať rovnováhu.

  43,69 €
 • 20.66 Skladom
  SKLADOM

  Cvičebný valec s výstupkami Trigger Roll je vhodný na polohovanie a podopieranie tela pri cvičení doma, v telocvični alebo pri rehabilitácii . Valec s masážnymi výstupkami sa využívajú fyzioterapeuti v rehabilitačných centrách. Pravidelné výstupky stimulujú krvný obeh.

  20,66 €
 • 29.56 Skladom
  SKLADOM

  Masážna podložka s dlhými výstupkami je ideálna na masáž chodidiel. Masáž zvyšuje krvný obeh, uvoľňuje svaly a stimuluje reflexné body Vašich chodidiel . Podložka sa skladá z dvoch častí, ktoré je možné použiť aj samostatne. Podložka je umývateľná a je možné ju používať v sede aj v stoji.

  29,56 €
 • 1.7 Skladom
  SKLADOM

  Gélový krúžok sa používa v rehabilitačných centrách pri rehabilitovaní pooperačných a poúrazových stavov rúk a paží. Vďaka výstupkom je možné použiť krúžok aj ako antistrestresovú pomôcku. Výhodou krúžku z gélu je pocitovo veľmi príjemný povrch, ktorý je ľahko umývateľný vodou a mydlom.

  1,70 €
 • 3.36 Skladom
  SKLADOM

  Masážna plastová žinka na masáž celého tela a prekrvenie pokožky najmä po umývaní, kúpaní a saunovaní. Pozitívne pôsobí proti celulitíde. BODY žinka sa najčastejšie používa pri saunovaní na prekrvenie pokožky.

  3,36 €
 • 42.83 Skladom
  SKLADOM

  Penový valec je určený predovšetkým na cvičenie jogy a pilates. Guľatý tvar valca nie je stabilný a núti cvičiaceho aktívne zapájať hornú a dolnú polovicu tela a posilňovať brušné a chrbtové svaly. Jemná štruktúra umožňuje prúdenie vzduchu pri cvičení.

  42,83 €
Zobrazuje sa 1 - 12 z 18 položiek