Kužele, bloky, kupoly
Tu je možné vyberať plastové VYTYČOVACIE KUŽELE bez otvorov alebo kužeľa s otvormi na zasúvanie tyče, ďalej tiež sadu kužeľov S ČÍSLICAMI. Ponúkame tiež PRUŽNÝ GUMOVÝ VYTYČOVACÍ kužeľ. Ďalej KUPOĽA Multiaktiv stone kupoly, Kopula Indoor/Outdoor, Kopula Juve alebo Kopula MULTI plast do ktorých je možné vkladať kruhy alebo tyče pri zostavovaní mot... Viac na
Tu je možné vyberať plastové VYTYČOVACIE KUŽELE bez otvorov alebo kužeľa s otvormi na zasúvanie tyče, ďalej tiež sadu kužeľov S ČÍSLICAMI. Ponúkame tiež PRUŽNÝ GUMOVÝ VYTYČOVACÍ kužeľ. Ďalej KUPOĽA Multiaktiv stone kupoly, Kopula Indoor/Outdoor, Kopula Juve alebo Kopula MULTI plast do ktorých je možné vkladať kruhy alebo tyče pri zostavovaní motorických dráh pre deti. Kopula je možné využiť aj ako nášľapnú balančnú pomôcku. Podobne ako kopula sa používa aj BLOK JUVE.

Kužele, bloky, kupoly K dispozícii je 22 produktov.


Najpredávanejšie produkty v kategórii

 • Vytyčovací plastový kužeľ s tromi otvormi je možné využiť na rôzne didaktické hry, ako meta pre tréning atlétov a basketbalistov. Futbalisti a florbalisti kužele používajú v tréningu na nácvik vedenia lopty. Kužeľ je vďaka pekným farbám dobre viditeľný.
  Kužeľ s otvormi 38 cm - rôzne farby
  Vytyčovací plastový kužeľ s tromi otvormi je možné využiť na rôzne didaktické hry, ako meta pre tréning atlétov a basketbalistov. Futbalisti a florbalisti kužele používajú v tréningu na nácvik vedenia lopty. Kužeľ je vďaka pekným farbám dobre...
  4,30 €
  Skladom
 • Vytyčovací platový kužeľ v rôznych farbách. Kužele slúžia na vymedzenie priestoru, dráhy, bránky, atď. Kužele patria k univerzálnym tréningovým pomôckam v rôznych športoch. Plastové kužele sa využívajú aj na rôzne didaktické hry. Kužele majú stabilnú základňu a ich povrch je hladký.
  Kužeľ bez otvorov 30 cm - rôzne farby
  Vytyčovací platový kužeľ v rôznych farbách. Kužele slúžia na vymedzenie priestoru, dráhy, bránky, atď. Kužele patria k univerzálnym tréningovým pomôckam v rôznych športoch. Plastové kužele sa využívajú aj na rôzne didaktické hry. Kužele majú...
  2,42 €
  Skladom
 • Plastový blok s otvory pro plochý kruh a pro tyče 25 mm.
  Blok Juve - různé barvy
  Plastový blok s otvory pro plochý kruh a pro tyče 25 mm.
  9,54 €
  Skladem
Zobraziť ďalšie najpredávanejší Skryť ďalšie najpredávanejšiena stránku
 • 12.84 Dodávame do 2-5 dní od objednania. Ak bude dodacia lehota dlhšia, budeme vás čo najskôr informovať.

  Sada plastových kužeľov s číslami. Tréningové kužele sú vhodné na tréning koordinácie športovcov. Oranžové kužele použite na vymedzenie ihriska, vyznačenie gólov alebo vyznačenie priestoru v pracovnej hale. Cena je uvedená za sadu, t. j. 10 kusov s číslami 1-10.

  12,84 €
 • 4.13 Skladom
  SKLADOM

  Plastový podstavec s otvorom na zasunutie tyče s priemerom 25 mm alebo pre plochý kruh. Podstavec je možné naplniť napr. vodou alebo pieskom pre jeho zaťaženie.

  4,13 €
 • 6.04 Skladom
  SKLADOM

  Plastové vedierko s mnohostranným využitím k prekážkovým dráham Vário. Je možné ho nasadiť alebo navliecť na tyče 25 mm. Ak sa vedierko otočí dnom nahor, ide použiť ako métu, držiak plochého kruhu, základňu na tyč alebo ich tyčami prepojiť. Môžete zakúpiť 1 kus alebo sadu 4 farieb.

  6,04 €
 • 6.62 Skladom
  SKLADOM

  Farebné kužele s pruhmi na tréning obratnosti a priestorovej orientácie. Plastové kužele s výškou 23 cm sú vhodné na označenie terénu pri hrách, cvičení a tréningoch. Kužeľa uvítajú nielen tréneri, ale aj rekreační športovci. Kužele sú ľahké a naskladaním na seba sa ľahko prenášajú a ukladajú.

  6,62 €
 • 5.66 Skladom
  SKLADOM

  Vytyčovací plastový kužeľ s bočnými otvormi a zárezom pre plochý kruh. Kužeľ Juve sa využíva na ohraničenie priestoru, ako meta alebo na vytvorenie prekážky. Vďaka dvom otvorom môžete rôzne voliť výšku prekážky . Na vytvorenie prekážok Vám odporúčame plastové tyčky rôznych veľkostí.

  5,66 €
 • 16.21 Skladom
  SKLADOM

  Kužele s číslami patria medzi pomôcky, ktoré rozvíjajú všeobecné pohybové schopnosti. Kužele s číslicami sú výbornou učebnou a tréningovou pomôckou do prírody aj do telocvične. Cena je za set, teda 10 kusov s číslicami 0-9.

  16,21 €
 • 11.04 Skladom
  SKLADOM

  Set návlekov s číslami 1 - 10 na kužele. Pre ľahkú orientáciu medzi kužeľmi. Ak vlastníte akékoľvek kužele, farebné návleky sa môžu hodiť. Vďaka číslam, môžete jednotlivé kužele ľahko rozlíšiť.

  11,04 €
 • 2.42 Skladom
  SKLADOM

  Vytyčovací platový kužeľ v rôznych farbách. Kužele slúžia na vymedzenie priestoru, dráhy, bránky, atď. Kužele patria k univerzálnym tréningovým pomôckam v rôznych športoch. Plastové kužele sa využívajú aj na rôzne didaktické hry. Kužele majú stabilnú základňu a ich povrch je hladký.

  2,42 €
 • 0.83 Skladom
  SKLADOM

  Malá tyčka na spájanie blokov, možno zostavovať pomocou tejto tyče bloky nad seba, viď obrázky. Materiál plast.

  0,83 €
 • 7.28 Skladom
  SKLADOM

  Vytyčovací plastový kužeľ so základňou, 4 bočnými otvormi a zárezom pre plochý kruh. Tréningový kužeľ Porto je viacúčelý, používa sa na ohraničenie priestoru, vymedzenie ihriska, slalomovej dráhy či vytvorenie rôzne vysokých prekážok. Atypická zásielka - príplatok na dopravu viď nižšie.

  7,28 €
 • 5.66 Skladom
  SKLADOM

  Vytyčovací plastový kužeľ so základňou, 3 bočnými otvormi a zárezom pre plochý kruh. Kužeľ Porto sa využíva na ohraničenie priestoru, ako meta alebo na vytvorenie prekážky. Vďaka trom otvorom môžete rôzne voliť výšku prekážky . Na vytvorenie prekážok Vám odporúčame plastové tyčky rôznych veľkostí.

  5,66 €
 • 4.79 Dodávame do 2-5 dní od objednania. Pokiaľ bude termín dodania dlhší, budeme Vás informovať čo najskôr.

  Vytyčovací plastový kužeľ so základňou, 2 bočnými otvormi a zárezom pre plochý kruh.

  4,79 €
Zobrazuje sa 1 - 12 z 22 položiek