Bloky, dielce, zostavy
VEĽKÁ STAVEBNICA, ktorej diely majú rozmery 35x35 cm a je z nich možné stavať domčeky, ohrádky alebo prekážkové dráhy. Ponúkame od výrobcu We Play niekoľko sád, ktorých dielce je možné všemožne kombinovať. Táto pevná odolná stavebnica je vyrobená zo ZDRAVOTNE NEZÁVADNÉHO materiálu a poslúži dobre napríklad aj v MŠ, teda pre predškolský a mladší ... Viac na
VEĽKÁ STAVEBNICA, ktorej diely majú rozmery 35x35 cm a je z nich možné stavať domčeky, ohrádky alebo prekážkové dráhy. Ponúkame od výrobcu We Play niekoľko sád, ktorých dielce je možné všemožne kombinovať. Táto pevná odolná stavebnica je vyrobená zo ZDRAVOTNE NEZÁVADNÉHO materiálu a poslúži dobre napríklad aj v MŠ, teda pre predškolský a mladší školský vek.

Bloky, dielce, zostavy K dispozícii je 10 produktov.


Najpredávanejšie produkty v kategórii

 • Nášľapné bloky v tvare trojuholníkov sú veľmi obľúbenou koordinačnou hrou. Kamene sú zo spodnej časti opatrené protišmykovým povrchom, aby pri došliapnutí nedošlo k pošmyknutiu. Chôdza a skákanie po kameňoch zlepšuje koordináciu, rovnováhu a priestorovú orientáciu detí.
  GONGE Riečne kamene - nášľapná dráha
  Nášľapné bloky v tvare trojuholníkov sú veľmi obľúbenou koordinačnou hrou. Kamene sú zo spodnej časti opatrené protišmykovým povrchom, aby pri došliapnutí nedošlo k pošmyknutiu. Chôdza a skákanie po kameňoch zlepšuje koordináciu, rovnováhu a...
  56,58 €
  Skladom
 • Nášľapné bloky v tvare trojuholníkov sú veľmi obľúbenou koordinačnou hrou. Kamene sú zo spodnej časti opatrené protišmykovým povrchom, aby pri došliapnutí nedošlo k pošmyknutiu. Chôdza a skákanie po kameňoch zlepšuje koordináciu, rovnováhu a priestorovú orientáciu detí. Variant v tlmených farbách.
  GONGE Riečne kamene - nášľapná dráha - NORDIC
  Nášľapné bloky v tvare trojuholníkov sú veľmi obľúbenou koordinačnou hrou. Kamene sú zo spodnej časti opatrené protišmykovým povrchom, aby pri došliapnutí nedošlo k pošmyknutiu. Chôdza a skákanie po kameňoch zlepšuje koordináciu, rovnováhu a...
  56,57 €
  Skladom • 56.57 Skladom
  SKLADOM

  Nášľapné bloky v tvare trojuholníkov sú veľmi obľúbenou koordinačnou hrou. Kamene sú zo spodnej časti opatrené protišmykovým povrchom, aby pri došliapnutí nedošlo k pošmyknutiu. Chôdza a skákanie po kameňoch zlepšuje koordináciu, rovnováhu a priestorovú orientáciu detí. Variant v tlmených farbách.

  56,57 €
 • 9.13 Dodávame do 2-5 dní od objednania. Pokiaľ bude termín dodania dlhší, budeme Vás informovať čo najskôr.
  SKLADOM

  Podkladací kváder Trendy Yoga Block je určený ako pomocník pri cvičení jogy, naťahovaní či rehabilitácii. Je vyrábaný v dvoch veľkostiach a rade farieb.

  9,13 €
 • 224.05 Skladom
  SKLADOM

  Motorická dráha Rieka s ostrovčekmi je farebná plastová zostava pre deti či seniorov. Jednotlivé časti sú ľahké a manipuláciu tak zvládnu sami deti. Jednoduchým spojením si vytvárajú podľa vlastnej fantázie rôzne cestičky a chodníčky. Chôdzou po Gréke s ostrovčekmi sa precvičuje koordinácia a rovnováha.

  224,05 €
 • 56.58 Skladom
  SKLADOM

  Nášľapné bloky v tvare trojuholníkov sú veľmi obľúbenou koordinačnou hrou. Kamene sú zo spodnej časti opatrené protišmykovým povrchom, aby pri došliapnutí nedošlo k pošmyknutiu. Chôdza a skákanie po kameňoch zlepšuje koordináciu, rovnováhu a priestorovú orientáciu detí.

  56,58 €
 • 140.78 Dodávame do 2-5 dní od objednania. Pokiaľ bude termín dodania dlhší, budeme Vás informovať čo najskôr.

  Obtiažny strom z plastových dielcov vhodný na rozvoj motoriky a logického myslenia.

  140,78 €
 • 314.48 Dodávame do 2-5 dní od objednania. Pokiaľ bude termín dodania dlhší, budeme Vás informovať čo najskôr.

  Plastové kocky so zrkadlovou fóliou. Roztrieštenosť vlastného obrazu v zrkadle (pretiahnuté, široké tváre) nielen pobaví, ale tiež poodhaľuje základy optiky. Tento produkt stimuluje detskú predstavivosť a vnímanie vlastnej podoby. Vzbudzuje vizuálne a dramatické cítenie.

  314,48 €
 • 235.72 Dodávame do 2-5 dní od objednania. Pokiaľ bude termín dodania dlhší, budeme Vás informovať čo najskôr.

  Hmat je jedným z piatich zmyslov a podstatnou silou zmyslových reakcií. Precvičovaním prehĺbite schopnosti a dosiahnete emocionálne zdravie. Deti si pri stavaní rozvíjajú kreatívne myslenie, predstavivosť a motoriku. Budovanie a následné rozoberanie dielov je obľúbená činnosť detí.

  235,72 €
 • 354.15 Dodávame do 2-5 dní od objednania. Pokiaľ bude termín dodania dlhší, budeme Vás informovať čo najskôr.

  Mechanický stroj sa skladá z blokov rôznych farieb a tvarov, z ktorých je možné zostavovať rôzne súkolesia. Deti sami kreatívne vyskúša aká zostava sa bude točiť. Zložením komponentov si deti vytvoria svoj vlastný mechanický stroj. Základné bloky sa spájajú podobne ako puzzle.

  354,15 €
 • 163.66 Dodávame do 2-5 dní od objednania. Pokiaľ bude termín dodania dlhší, budeme Vás informovať čo najskôr.

  Detská stavebnica z odolného plastu. Všetky komponenty hmatovo stimulujú, farby a vzory blokov evokujú detské zmysly k hre, k pohybu, ku koordinácii pohybu ak rozvoju balančných zručností. Bloky sú opatrené gumovým protišmykom. Ideálne na chodenie naboso.

  163,66 €
 • 189.52 Dodávame do 2-5 dní od objednania. Pokiaľ bude termín dodania dlhší, budeme Vás informovať čo najskôr.

  Stavebnica z odolného plastu. Pevné bloky rôznych farieb a tvarov, ktoré je možné kombinovať aj s ďalšími druhmi We-blokov. Kombináciou sád docielite zložitejšie stavby a ešte väčšie herné aktivity. Bloky sa veľmi jednoducho skladajú a rozoberajú. Jednoduchá manipulácia, žiadne ostré rohy.

  189,52 €
Zobrazuje sa 1 - 10 z 10 položiek