Penové dosky, stavebnice z EVA peny
Tu máte možnosť vyberať detské ŽÍNENKY, ZÁMKOVÉ žinenky či Eva flip flop penové dosky s detskými motívmi. Všetky skladačky z peny Eva sú atestované pre EÚ a teda zdravotne nezávadné. Penové výrobky sú ľahko udržiavateľné, umývateľné a odolné. Penové podlahové PUZZLE s motívmi zvierat, číslic, písmen, mapa sveta precvičia deťom motoriku aj myslen... Viac na
Tu máte možnosť vyberať detské ŽÍNENKY, ZÁMKOVÉ žinenky či Eva flip flop penové dosky s detskými motívmi. Všetky skladačky z peny Eva sú atestované pre EÚ a teda zdravotne nezávadné. Penové výrobky sú ľahko udržiavateľné, umývateľné a odolné. Penové podlahové PUZZLE s motívmi zvierat, číslic, písmen, mapa sveta precvičia deťom motoriku aj myslenie. Aj ako zábavná pedagogická pomôcka slúži GEOMETRICKÉ TVARY vkladacia alebo navliekacia a skladačka ČÍSLA + MNOŽINY. Ďalej ponúkame z materiálu EVA kocky stavebné alebo KOCKY S ABECEDOU A ČÍSLAMI. Z EVA penových dosiek je tu k dispozícii aj zostavovací panák na skákanie.

Penové dosky, stavebnice z EVA peny K dispozícii je 21 produktov.


Najpredávanejšie produkty v kategórii

 • Spojovateľná, umývateľná, žinenka vhodná na rehabilitáciu a gymnastiku s povrchom crossline. Podložka je vhodná do škôlok a základných škôl.
  Žíněnka Eva 60 x 60 x 1,4 cm - výber farieb
  Spojovateľná, umývateľná, žinenka vhodná na rehabilitáciu a gymnastiku s povrchom crossline. Podložka je vhodná do škôlok a základných škôl.
  8,92 €
  Skladom
 • Skladacie zámkové žinenky sú vhodné do predškolských zariadení, detských liečebných stacionárov aj pre domácu didaktickú výučbu detí predškolského veku, na spoznávanie farieb, písmen, čísel, zvierat a vecí. Diely majú tzv. flip flop zámok a je možné ich kombinovať s inými zostavami.
  Mapa sveta Eva podložka PN200
  Skladacie zámkové žinenky sú vhodné do predškolských zariadení, detských liečebných stacionárov aj pre domácu didaktickú výučbu detí predškolského veku, na spoznávanie farieb, písmen, čísel, zvierat a vecí. Diely majú tzv. flip flop zámok a je...
  19,12 €
  Skladom
 • Geomotorické vkladacie tvary sú určené na nácvik motoriky, po operáciách rúk, prstov, pre zdravotný a rehabilitačný telocvik. Deti si rozvíja ako motoriku, tak aj orientáciu v tvaroch. Jednotlivé obrázke sú rôzne farebné. Vkladačka obsahuje základnú dosku a 15 dielikov.
  Geometrické tvary vkladacie
  Geomotorické vkladacie tvary sú určené na nácvik motoriky, po operáciách rúk, prstov, pre zdravotný a rehabilitačný telocvik. Deti si rozvíja ako motoriku, tak aj orientáciu v tvaroch. Jednotlivé obrázke sú rôzne farebné. Vkladačka obsahuje...
  6,04 €
  Skladom
Zobraziť ďalšie najpredávanejší Skryť ďalšie najpredávanejšiena stránku
Zobrazuje sa 1 - 12 z 21 položiek