T-ball set junior

Ostatní výrobcovia

Baseball, softball

50B2

Produkt nie je k dispozícii

Hracia sada pre začínajúcich malých hráčov baseballu. Deti si nacvičia odpaly, zlepšia si koordináciu, motoriku a priestorovú orientáciu. Výška statívu je nastaviteľná. Najmenší športovci sa tak môžu zapojiť do basebalového zápasu. Statív im nahradí nadhadzovače.

Viac informácií

T-ball set junior - tréningová sada basebalových odpalov pre deti

T-ball je kolektívna pálkovacia hra. T-ball, softball a baseball je v ČR pomerne nové športové odvetvie. V porovnaní s
ostatnými športmi ako sú futbal a hokej tu nemajú pálkovacie hry takú tradíciu.
Pohybové zručnosti získané pri osvojení T-ballu sa dajú ľahko transferovať pre budúcu hru baseballu a softballu.

Statívový baseball - T-Ball je modifikácia baseballu určená na to, aby si začínajúci hráči čo najviac zapojili do hry. V statívovom baseballe nadhadzovač nenadhadzuje na pálkara. Útočiaci hráči sa snažia odpáliť loptu zo statívu umiestneného pred domácou métou. T-ball je baseballová hra pre mladých chlapcov a dievčatá. Je to hra, pri ktorej si užijete srandu, zatiaľ čo sa učíte ako hrať. T-ball je medzi deťmi veľmi obľúbený šport. Na zvládnutie herných činností v T-balle stačí dobrá všestranná príprava rozvíjajúca obratnosť, rýchlosť, silu a vytrvalosť.

Súprava obsahuje:

  • statív 5 nastaviteľných výšok, najvyšší bod 93 cm

  • softová raketa

  • 2 penové loptičky

Športové pomôcky pre deti:

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu

T-ball set junior

T-ball set junior

Hracia sada pre začínajúcich malých hráčov baseballu. Deti si nacvičia odpaly, zlepšia si koordináciu, motoriku a priestorovú orientáciu. Výška statívu je nastaviteľná. Najmenší športovci sa tak môžu zapojiť do basebalového zápasu. Statív im nahradí nadhadzovače.

Sme slušná firma

Skladom = skladom

Keď máme pri produkte uvedenú dostupnosť Skladom, máte istotu, že tovar je priamo umiestnený na sklade a môže byť obratom pripravený na vyzdvihnutie či odoslanie. Nemateme zákazníka žiadnym Skladom u dodávateľa a pod.

Máme málo reklamácií

Snažíme sa ponúkať iba kvalitný tovar. Preto sa tešíme veľmi malej miere reklamácií. Keď sa ukáže niektorý produkt ako problematický, vyradíme ho z ponuky. Nechceme, aby naši zákazníci boli sklamaní.

99.8% reklamácií uznaných

Spokojný zákazník nie je pre nás frázy, ale denná prax. Keď sa nejaká reklamácia predsa len vyskytne, vrátime peniaze alebo vymeníme tovar vždy. Okrem ojedinelých prípadov, keď sa nepoctivý zákazník rozhodne klamať a podvádzať. Také hry my hrať nebudeme.

Svoju chybu priznáme

Naši zamestnanci sa snažia plniť Vaše priania a vybavovať objednávky rýchlo a starostlivo. Sú to však iba ľudia. Môže sa im preto stať, že urobia chybu. Keď sa to stane, priznáme to. Ospravedlníme sa a pokúsime sa ju čo najlepšie napraviť. Úprimné správanie si ceníme aj na druhých.

Spätná väzba vítaná

Ak sa Vám niečo nezdá, alebo máte problém s objednávkou, ozvite sa nám na tel: +420 549 212 092 alebo napíšte na info@rehabilitacia-sport.sk . Dajte nám šancu situáciu vysvetliť alebo vyriešiť.

Ste s nami spokojní? Napíšte nám kladné hodnotenie či pochvalu. Tá nás vždy poteší.

Ďakujeme, sme radi, že vďaka Vám môžeme robiť prácu, ktorá nás baví.

10 ďalších produktov v rovnakej kategórii: