Sit'n'Gym 75 cm - GYMNIC - sedacia lopta - perleťová

Gymnic

Lopty s nožičkami

1A30

Dostupnosť: Skladom

28,15 € vrátane dane.

Veľmi odolná sedacia lopta Sit'n'Gym s piatimi nožičkami, ktoré pri státí zabraňujú odkotúľaniu loptu e. Nožičky zaisťujú stabilné státie lopty na vybranom mieste. Pri dlhom sedení doma, v škole alebo v kancelárii, zaisťuje správnu polohu tela pri sedení.

Viac informácií

SKLADOM

Sit'n'Gym 75 cm - GYMNIC - kvalitná sedacia lopta ako alternatíva stoličky

Sit'n'Gym poslúži na tzv. aktívne sedenie, ale aj každodenné pretiahnutie a precvičenie skracujúcich sa svalov napr. pri sedavom zamestnaní. Lopta môže byť využitá v krátkych pracovných prestávkach na účinné gymnastické pretiahnutie. Talianska značková lopta Sit'n'Gym slúži na rehabilitáciu a fyzioterapiu pri rade aktivít . Lopta značky Gymnic je určená pre nácvik stability, koordinácie pohybu, reakcií svalstva na zmeny polohy. Cvičebná lopta aktivizuje motorické funkcie tela . Používa sa pri rehabilitácii chrbtice. Gymnastická lopta Sit Solution Maxafe je využiteľná nielen individuálne, ale aj na skupinovú rehabilitáciu. Skákacie lopty sú vhodnou cvičebnou pomôckou na hry detí.

Päť nožičiek, ktorými je lopta vybavená zaisťuje stabilné státie lopty v určenom priestore. Z tohto dôvodu je vhodný pri skupinovom cvičení v telocvičniach, fitness centrách alebo pri rehabilitácii. Nožičky nevadí ani pri bežnom cvičení na lopte.

Pri cvičení s veľkou gymnastickou loptou sa využívajú rôzne cvičebné pomôcky. Nepostrádateľným pomocníkom pri cvičení na zemi sú cvičebné podložky , ktoré sú príjemne mäkké a niektoré aj antibakteriálne. Na spestrenie cvičení na veľkých loptách sa často využívajú činky v rôznom prevedení, cvičebné gumy na preťahovanie a posilňovanie av neposlednom rade aj overbally - malé cvičebné lopty.

Farba:

  • perleťovo - biela

Nosnosť: max. 120 kg

Sit'n'Gym je vyrobený zo špeciálneho mäkčeného PVC s patentovanou technológiou BRQ. Technológia BRQ (ANTI-BURST) zaručuje väčšiu bezpečnosť počas cvičenia na lopte tým, že zabraňuje rýchlemu úniku vzduchu pri jeho náhlom poškodení a nedochádza tak k prasknutiu a roztrhnutiu lopty.

Výrobky talianskej firmy sú vyrobené podľa noriem EÚ, čo zaisťuje garanciu nezávadnosti materiálu. Výrobky neobsahujú latex, ťažké kovy alebo zakázané zmäkčovadlá (smernica EÚ 2005/84/ES). Rad výrobkov Gymnic spĺňa požiadavky normy 93/42/EEC tykajúce sa zdravotníckych pomôcok triedy I.

V záložke PRÍSLUŠENSTVO nájdete vhodné hustilky.

Existujú dva orientačné spôsoby pre dobrú voľbu priemeru gymnastickej lopty.

1) Podľa dĺžky paže od ramena ku končekom prstov
do 45 cm – lopta 35 cm
45 – 55 cm – lopta 45 cm
56 - 65 cm - lopta 55 cm
66 - 80 cm - lopta 65 cm
81 - 90 cm - lopta 75 cm

2) Podľa veľkosti postavy
80 - 110 cm - lopta 30 cm
110 – 140 cm – lopta 45 cm
140 – 155 cm - lopta 45cm
150 – 165 cm - lopta 55 cm
160 – 180 cm - lopta 65 cm
175 – 190 cm — lopta 75 cm
185 cm a viac - lopta 85 cm

Do úvahy treba brať aj váhu človeka, ktorý bude loptu používať. Pokiaľ vážime nad 100 kg použijeme väčší priemer lopty kvôli väčšiemu presadnutiu. V prípade, že máme nadváhu, držíme sa horná hranica výškového rozpätia, napríklad pri váhe 48 kg na 150 cm je správnou voľbou lopta s priemerom 45 cm, ak pri tejto výške vážime 80 kg, vyberieme loptu 55 cm širokú.

Ďalšie sedacie lopty s nožičkami:

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu

Sit'n'Gym 75 cm - GYMNIC - sedacia lopta - perleťová

Sit'n'Gym 75 cm - GYMNIC - sedacia lopta - perleťová

Veľmi odolná sedacia lopta Sit'n'Gym s piatimi nožičkami, ktoré pri státí zabraňujú odkotúľaniu loptu e. Nožičky zaisťujú stabilné státie lopty na vybranom mieste. Pri dlhom sedení doma, v škole alebo v kancelárii, zaisťuje správnu polohu tela pri sedení.

Sme slušná firma

Skladom = skladom

Keď máme pri produkte uvedenú dostupnosť Skladom, máte istotu, že tovar je priamo umiestnený na sklade a môže byť obratom pripravený na vyzdvihnutie či odoslanie. Nemateme zákazníka žiadnym Skladom u dodávateľa a pod.

Máme málo reklamácií

Snažíme sa ponúkať iba kvalitný tovar. Preto sa tešíme veľmi malej miere reklamácií. Keď sa ukáže niektorý produkt ako problematický, vyradíme ho z ponuky. Nechceme, aby naši zákazníci boli sklamaní.

99.8% reklamácií uznaných

Spokojný zákazník nie je pre nás frázy, ale denná prax. Keď sa nejaká reklamácia predsa len vyskytne, vrátime peniaze alebo vymeníme tovar vždy. Okrem ojedinelých prípadov, keď sa nepoctivý zákazník rozhodne klamať a podvádzať. Také hry my hrať nebudeme.

Svoju chybu priznáme

Naši zamestnanci sa snažia plniť Vaše priania a vybavovať objednávky rýchlo a starostlivo. Sú to však iba ľudia. Môže sa im preto stať, že urobia chybu. Keď sa to stane, priznáme to. Ospravedlníme sa a pokúsime sa ju čo najlepšie napraviť. Úprimné správanie si ceníme aj na druhých.

Spätná väzba vítaná

Ak sa Vám niečo nezdá, alebo máte problém s objednávkou, ozvite sa nám na tel: +420 549 212 092 alebo napíšte na info@rehabilitacia-sport.sk . Dajte nám šancu situáciu vysvetliť alebo vyriešiť.

Ste s nami spokojní? Napíšte nám kladné hodnotenie či pochvalu. Tá nás vždy poteší.

Ďakujeme, sme radi, že vďaka Vám môžeme robiť prácu, ktorá nás baví.

5 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Sit Solution Maxafe 65 cm - LEDRAGOMMA
Sit Solution Maxafe 65 cm -...
SKLADOM
25,49 €
Sit'n'Gym 65 cm - GYMNIC - sedacia lopta
Sit'n'Gym 65 cm - GYMNIC -...
SKLADOM
23,43 €