Nestabilné plochy, úseče
NESTABILNÉ PLOCHY využijeme na balančné cvičenia, nácvyk rovnováhy. Pomáhajú nám tiež zlepšiť koordináciu. Na balančných pomôckach sa zapoja aj svalové partie, ktoré sú inokedy používané nedostatočne. Pre dospelých ponúkame pevnú plastovú ÚSEČ balančnú AC021 a MONHOPPER SPORT, ktorý sa podobá palnetu Saturn a možno na ňom nielen balansovať, ale ... Viac na
NESTABILNÉ PLOCHY využijeme na balančné cvičenia, nácvyk rovnováhy. Pomáhajú nám tiež zlepšiť koordináciu. Na balančných pomôckach sa zapoja aj svalové partie, ktoré sú inokedy používané nedostatočne. Pre dospelých ponúkame pevnú plastovú ÚSEČ balančnú AC021 a MONHOPPER SPORT, ktorý sa podobá palnetu Saturn a možno na ňom nielen balansovať, ale používa sa aj ako hopsadlo.Skôr pre deti sme tu zaradili: Monhopper KIDS balančnú podložku, ktorú je tiež možné použiť na balansovanie aj hopsanie, rovnako ako výrobok SATURN nestabilný hop. Ďalej sú tu ROTAČNÉ DOSKY. Ide o pevné nestabilné plochy na ktorých je možné sa pohupovať v sede alebo v stoji. Tieto sú opatrené dvoma držadlami po stranách. Výrobky TAI-CHI sú vybavené VYMENITEĽNÝMI STREDMI S BLUDIŠŤOM a guličkou. Iným typom balančnej nestabilnej pomôcky je Balančná Hojdačka P0004 WE PLAY.

Nestabilné plochy, úseče K dispozícii je 35 produktov.


Najpredávanejšie produkty v kategórii

 • Masážna pologuľa s akupresúrnymi výstupkami je vhodná na aktiváciu hlboko uložených svalov. Balančná šošovka zo stredne tuhého materiálu sa využíva vo fyzioterapii, na rehabilitačné cvičenie i hrám detí. Nestabilná plocha s krátkymi masážnymi výstupkami je vhodná na podporu koordinácie pohybu.
  Senso kupola 16 x 8 cm New - šošovka s masážnymi výstupkami
  Masážna pologuľa s akupresúrnymi výstupkami je vhodná na aktiváciu hlboko uložených svalov. Balančná šošovka zo stredne tuhého materiálu sa využíva vo fyzioterapii, na rehabilitačné cvičenie i hrám detí. Nestabilná plocha s krátkymi masážnymi...
  5,78 €
  Skladom
 • Balančné doštičky Propriofoot sa využívajú na aktiváciu a posilnenie dolných končatín. Cvičenie na Propriofoote je dobrá prevencia plochonoží, zranenia päty, kolená a ďalších zranení. Doštičky sú farebne odlíšené a celkom majú tri stupne stability – od pevnej až po nestabilnú všetkými smermi.
  Propriofoot - balančné plôšky
  Balančné doštičky Propriofoot sa využívajú na aktiváciu a posilnenie dolných končatín. Cvičenie na Propriofoote je dobrá prevencia plochonoží, zranenia päty, kolená a ďalších zranení. Doštičky sú farebne odlíšené a celkom majú tri stupne stability...
  101,26 €
  Skladom
 • Masážna podložka je vhodná na cvičenie a masáž chrbta a nôh. Používa sa tiež na sedenie na odľahčenie chrbtice pri bolestiach chrbta. Jedna strana vzduchovej šošovky je hladká, druhá s masážnymi bodlinkami. Balančný vankúš je skvelou cvičebnou aj rehabilitačnou pomôckou.
  Balančná šošovka 35 cm - rôzne farby
  Masážna podložka je vhodná na cvičenie a masáž chrbta a nôh. Používa sa tiež na sedenie na odľahčenie chrbtice pri bolestiach chrbta. Jedna strana vzduchovej šošovky je hladká, druhá s masážnymi bodlinkami. Balančný vankúš je skvelou cvičebnou aj...
  19,54 €
  Skladom
Zobraziť ďalšie najpredávanejší Skryť ďalšie najpredávanejšiena stránku
 • 20.8 Skladom
  SKLADOM

  Penová balančná podložka s vynikajúcou pamäťou, t. j. rýchlo sa vracia do pôvodného stavu. Vhodné na rozvoj koordinačných schopností alebo rehabilitáciu. Cvičenie na balančnej podložke rozvíja koordináciu pohybov, rovnováhu a posilňuje hlboký stabilizačný systém chrbtice a trupu.

  20,80 €
 • 17.46 Skladom
  SKLADOM

  Drevená balančná doska osemuholník s protišmykovým povrchom, nestabilná pologuľa je vyrobená z tvrdého plastu. Je to vyrovnávajúci úsek používaný pri rehabilitácii, tréningu a posilňovaní. Povrch dosky je pokrytý protišmykovou doskou so vzorom.

  17,46 €
 • 12.57 Skladom
  SKLADOM

  Masážna a balančná podložka Circle 33 cm je vhodná na cvičenie a masáž chrbta a nôh. Používa sa aj na sedenie na uvoľnenie chrbtice v prípade bolesti chrbta. Jedna strana vzduchovej šošovky má malé výstupky, druhá strana má masážne hroty. Balančný vankúš je skvelou rehabilitačnou pomôckou.

  12,57 €
 • 17.89 Skladom
  SKLADOM

  Drevená balančná doska Strom s protišmykovým povrchom, nestabilná pologuľa je vyrobená z tvrdého plastu. Je to kruhová časť používaná pri rehabilitácii, tréningu a posilňovaní. Povrch dosky je pokrytý protišmykovou vzorovanou doskou. Nestabilná doska je navrhnutá na tréning motorických zručností.

  17,89 €
 • 49.78 Skladom
  SKLADOM

  Drevená balančná doska s protišmykovým povrchom s balančným valcom. . Povrch dosky je opatrený protišmykovým plátom čierno-sivej farby. Nestabilná doska je určená na nácvik motoriky a stability.

  49,78 €
 • 16.46 Skladom
  SKLADOM

  Drevená balančná doska s protišmykovým povrchom, nestabilná pologuľa je z tvrdého plastu. Jedná sa o kruhovú úseč, ktorá sa používa v rehabilitácii, tréningu a posilňovaní. Povrch dosky je opatrený protišmykovým plátom so vzorom. Nestabilná doska je určená na nácvik motoriky a stability.

  16,46 €
 • 31.54

  Nafukovací cvičebný valec je všestranná cvičebná pomôcka využiteľná ako v rehabilitácii, tak v športe. Hodí sa na vykonávanie rôznych balančných a polohovacích cvikov . FormulaFitroll Maxafe ® vzduchový valec od značky Ledragomma kombinuje tie najlepšie vlastnosti lopty na cvičenie a penového valca.

  31,54 €
 • 5.78 Skladom
  SKLADOM

  Masážna pologuľa s akupresúrnymi výstupkami je vhodná na aktiváciu hlboko uložených svalov. Balančná šošovka zo stredne tuhého materiálu sa využíva vo fyzioterapii, na rehabilitačné cvičenie i hrám detí. Nestabilná plocha s krátkymi masážnymi výstupkami je vhodná na podporu koordinácie pohybu.

  5,78 €
 • Penový valec s je všestranná pomôcka využiteľná ako v rehabilitácii, tak v športe. Hodí sa na vykonávanie rôznych balančných, polohovacích cvikov i polohovanie.

  Produkt nie je k dispozícii
 • 10.08 Skladem
  SKLADOM

  Masážní polokoule s akupresurními výstupky je vhodná k aktivaci hluboko uložených svalů. Balanční čočka z tužšího materiálu se využívá ve fyzioterapii a k rehabilitačnímu cvičení. Nestabilní plocha s krátkými masážními výstupky je vhodná k podpoře koordinace, prostorového vnímání a pohyblivosti.

  10,08 €
 • 147.7 Dodávame do 2-5 dní od objednania. Pokiaľ bude termín dodania dlhší, budeme Vás informovať čo najskôr.

  Balančná pologuľa s priemerom 60 cm je všestranná cvičebná pomôcka. Trendy Meia využijete na posilňovanie, fitness, kondičný trénik, ale aj na rehabilitáciu. Balančná podložka Meia je podobná polovičnej gymnastické lopte, upevnená v plastovom ráme s dvoma úchytmi.

  147,70 €
 • 99.92 Dodávame do 2-5 dní od objednania. Pokiaľ bude termín dodania dlhší, budeme Vás informovať čo najskôr.

  Roller je jedinečná cvičebná pomôcka s ktorou precvičíte dynamickú rovnováhu a koordináciu. Gumové okraje valca znižujú rýchlosť, chránia povrch zeme i valce pred poškodením. Atraktívny balančný valec je nástroj na hranie a učenie motorických zručností.

  99,92 €
Zobrazuje sa 1 - 12 z 35 položiek