Dráhy pre motoriku
V tejto kategórii ponúkame 9 druhov MOTORICKÝCH DRAH, slúžiacich na zostavovanie tzv. opičej dráhy alebo prekážkovej dráhy pre deti, na ktoré sa pohrajú, vybláznia a zároveň nacvičia rovnováhu a motoriku. Výrobky sú určené aj na použitie v MATERSKÝCH ŠKOLÁCH. Physio therapy je DREVENÝ variant dráhy pre motoriku. Medzi PENOVÉ dráhy patrí M1003 St... Viac na
V tejto kategórii ponúkame 9 druhov MOTORICKÝCH DRAH, slúžiacich na zostavovanie tzv. opičej dráhy alebo prekážkovej dráhy pre deti, na ktoré sa pohrajú, vybláznia a zároveň nacvičia rovnováhu a motoriku. Výrobky sú určené aj na použitie v MATERSKÝCH ŠKOLÁCH. Physio therapy je DREVENÝ variant dráhy pre motoriku. Medzi PENOVÉ dráhy patrí M1003 Step, Ču Ču zostava We Play. PLASTOVÉ, krásne farebné ostrovčeky a "riečne kamene" ponúkajú varianty T008 WE PLAY aj Lávka a ostrovčeky M2012. NÁŠĽAPNÉ DRÁHY T0045 a T009-G (i ďalšie) sú zložené z dielov vybavených masážnymi výstupkami. Dráhy možno doplniť aj REBRÍČKY Kruh GoGo Weplay.

Dráhy pre motoriku K dispozícii je 16 produktov.


Najpredávanejšie produkty v kategórii

 • Nášľapné bloky v tvare trojuholníkov sú veľmi obľúbenou koordinačnou hrou. Kamene sú zo spodnej časti opatrené protišmykovým povrchom, aby pri došliapnutí nedošlo k pošmyknutiu. Chôdza a skákanie po kameňoch zlepšuje koordináciu, rovnováhu a priestorovú orientáciu detí.
  GONGE Riečne kamene - nášľapná dráha
  Nášľapné bloky v tvare trojuholníkov sú veľmi obľúbenou koordinačnou hrou. Kamene sú zo spodnej časti opatrené protišmykovým povrchom, aby pri došliapnutí nedošlo k pošmyknutiu. Chôdza a skákanie po kameňoch zlepšuje koordináciu, rovnováhu a...
  56,58 €
  Skladom
 • Päť nášľapných kopčekov učí deti odhadovať rôzne výšky a vzdialenosti. Farebné kopce majú na spodnej časti protišmykový lem, ktorý chráni od nepríjemného pošmyknutia. Krásne farebné kamene sú vyrobené tak, aby sa nedali prevrátiť. Okrem našľapovania a skákania je možné kopce použiť ako stoličky.
  GONGE Veľké kopce - nášľapné kamene
  Päť nášľapných kopčekov učí deti odhadovať rôzne výšky a vzdialenosti. Farebné kopce majú na spodnej časti protišmykový lem, ktorý chráni od nepríjemného pošmyknutia. Krásne farebné kamene sú vyrobené tak, aby sa nedali prevrátiť. Okrem...
  116,63 €
  Skladom
 • Nášľapné bloky v tvare trojuholníkov sú veľmi obľúbenou koordinačnou hrou. Kamene sú zo spodnej časti opatrené protišmykovým povrchom, aby pri došliapnutí nedošlo k pošmyknutiu. Chôdza a skákanie po kameňoch zlepšuje koordináciu, rovnováhu a priestorovú orientáciu detí. Variant v tlmených farbách.
  GONGE Riečne kamene - nášľapná dráha - NORDIC
  Nášľapné bloky v tvare trojuholníkov sú veľmi obľúbenou koordinačnou hrou. Kamene sú zo spodnej časti opatrené protišmykovým povrchom, aby pri došliapnutí nedošlo k pošmyknutiu. Chôdza a skákanie po kameňoch zlepšuje koordináciu, rovnováhu a...
  56,57 €
  Skladomna stránku
 • 61.44 Skladom
  SKLADOM

  Nášľapné diely Rieka NORDIC sú ideálnou cvičebnou pomôckou do materských i základných škôl, materských centier a detských krúžkov . Z dráhy môžu deti ľubovoľne vytvárať chodníčky, jednotlivé kamene, či dráhy. Chôdzou po segmentoch si deti osvojujú rovnováhu, koordináciu, priestorovú orientáciu.

  61,44 €
 • 56.57 Skladom
  SKLADOM

  Nášľapné bloky v tvare trojuholníkov sú veľmi obľúbenou koordinačnou hrou. Kamene sú zo spodnej časti opatrené protišmykovým povrchom, aby pri došliapnutí nedošlo k pošmyknutiu. Chôdza a skákanie po kameňoch zlepšuje koordináciu, rovnováhu a priestorovú orientáciu detí. Variant v tlmených farbách.

  56,57 €
 • 125.87 Dodávame do 2-5 dní od objednania. Pokiaľ bude termín dodania dlhší, budeme Vás informovať čo najskôr.

  GONGE Balančné koleso Body Wheel je nová vzrušujúca balančná pomôcka pre všetky vekové kategórie. Balančné koleso Body Wheel umožňuje nácvik telesnej obratnosti, sily a rovnováhy a posilňovanie svalov celého tela.

  125,87 €
 • 41.45 Skladom
  SKLADOM

  Špeciálna Riečny kameň s pružinami. Na spodnej časti kameňa je mäkká guma. Nášľapný kameň je úžasným spestrením rôznych motorických dráh. Skákací kameň GONGE sa môže používať samostatne alebo v kombinácii s rôznymi ďalšími pomôckami.

  41,45 €
 • 224.05 Skladom
  SKLADOM

  Motorická dráha Rieka s ostrovčekmi je farebná plastová zostava pre deti či seniorov. Jednotlivé časti sú ľahké a manipuláciu tak zvládnu sami deti. Jednoduchým spojením si vytvárajú podľa vlastnej fantázie rôzne cestičky a chodníčky. Chôdzou po Gréke s ostrovčekmi sa precvičuje koordinácia a rovnováha.

  224,05 €
 • 116.63 Skladom
  SKLADOM

  Päť nášľapných kopčekov učí deti odhadovať rôzne výšky a vzdialenosti. Farebné kopce majú na spodnej časti protišmykový lem, ktorý chráni od nepríjemného pošmyknutia. Krásne farebné kamene sú vyrobené tak, aby sa nedali prevrátiť. Okrem našľapovania a skákania je možné kopce použiť ako stoličky.

  116,63 €
 • 56.58 Skladom
  SKLADOM

  Nášľapné bloky v tvare trojuholníkov sú veľmi obľúbenou koordinačnou hrou. Kamene sú zo spodnej časti opatrené protišmykovým povrchom, aby pri došliapnutí nedošlo k pošmyknutiu. Chôdza a skákanie po kameňoch zlepšuje koordináciu, rovnováhu a priestorovú orientáciu detí.

  56,58 €
 • 60.79 Skladom
  SKLADOM

  Nášľapné diely Rieka sú ideálnou cvičebnou pomôckou do materských i základných škôl, materských centier a detských krúžkov . Z dráhy môžu deti ľubovoľne vytvárať chodníčky, jednotlivé kamene, či prekážkové dráhy. Chôdzou po segmentoch si deti osvojujú rovnováhu, koordináciu a priestorovú orientáciu.

  60,79 €
 • 17.41 Dodávame do 2-5 dní od objednania. Pokiaľ bude termín dodania dlhší, budeme Vás informovať čo najskôr.

  Plastová ôsma - motorická dráha do rúk pre nácvik obratnosti, koordinácie, postrehu a rozhodnosti. Hlavolam je v tvare nekonečna a je ideálny na rozvoj zručnosti a reflexu. Cieľom tejto cvičebnej pomôcky je ovládať loptičku tak, aby neopustil ôsmu.

  17,41 €
 • 83.26 Skladom
  SKLADOM

  Plastový masážny rebrík pre motoriku a masáž nôh. Rebrík je z niekoľkých plastových tyčiek, ktoré masírujú detské chodidlá. Deti prežijú príjemný zážitok z obyčajnej chôdze a zároveň si precvičia koordináciu. Rebrík stimuluje nervovú sústavu.

  83,26 €
 • 235.72 Dodávame do 2-5 dní od objednania. Pokiaľ bude termín dodania dlhší, budeme Vás informovať čo najskôr.

  Hmat je jedným z piatich zmyslov a podstatnou silou zmyslových reakcií. Precvičovaním prehĺbite schopnosti a dosiahnete emocionálne zdravie. Deti si pri stavaní rozvíjajú kreatívne myslenie, predstavivosť a motoriku. Budovanie a následné rozoberanie dielov je obľúbená činnosť detí.

  235,72 €
 • 437.32 Dodávame do 2-5 dní od objednania. Pokiaľ bude termín dodania dlhší, budeme Vás informovať čo najskôr.

  Viacúčelový "rebríček" slúži na preliezanie, podliezanie alebo ako hojdačka. Pomôcka slúži na nácvik rovnováhy, motoriky a posilňovanie dolných končatín.

  437,32 €
Zobrazuje sa 1 - 12 z 16 položiek